320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus on need ajakirjanikud, kes klubide omanikud neil teemadel korralikult ette võtaksid? Ei toeta ka kuidagi seda liikumist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Kus on need ajakirjanikud, kes klubide omanikud neil teemadel korralikult ette võtaksid? Ei toeta ka kuidagi seda liikumist.
      Omanikud ei ütle peale ametliku pressiteate midagi. Kindlasti on ka mängijatel ja klubi töötajatel rangelt keelatud midagi kommenteerida. Vaidlused lähevad nüüd juristide kätte, kes hakkavad Premieri, FA, UEFA ja FIFA omadega maid jagama. Totaalne vaikus kuni järgmise pressiteateni.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ma miskipärast arvan, et Klopp teeb vabatahtlikult jeehat, kui reaalselt asjaks läheb selle uue liigaga.

        Eesti täisprofi Meistriliiga unistuse võib Pohlak ka nüüd vast potist alla lasta, kui just IT miljonärid ei hakka labidaga raha jalgpalli viskama vms.

        Kommentaar


          Võttes arvesse, et UEFA pole suutnud FFP-d rakendada (Klopp korduvalt nurisenud), EPL ja n.ö väiksemad klubid saatsid viie vahetusega seenele (Klopp korduvalt nurisenud) ning lisaks on poogitud mingeid imelikke koondiste mänge (Klopp korduvalt nurisenud), siis... on nagu põhjust uues asjas kaasa mõelda.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kui 'pool on tõesti liitunud mingisuguse superliigaga, on minul võimatu seda klubi edasi toetada. See on üsna põhimõtteline küsimus. Ühtlasi tähendab see ilmselt minu peatset lahkumist siit foorumist, sest mul pole siis siin enam midagi teha.
            Hmm, truu fännina ei peaks sa kohe avatari prükki viskama. Fänn ei fänni klubi kunagi omanike pärast ja seda lahusust ongi tervislik hoida, alati. Fänn ei ole kuidagi süüdi v ei peaks sunnitult kaugenema sellest, mis on temajaoks klubi väärtus läbi platsil toiminud ajaloo.

            Loomulikult teevad fännid kindlasti ka oma protestid (järgi). Äärmiselt fck'ing mugav praegu, et staadionitele ei saa minna koledate plakatitega ja suurte vilekooridega või veel parem (but unlikely) peale pikka keeluperioodi lõppu boikottida ja jätta staadionid endiselt tühjaks. Selline orgunn pole kahjuks isegi nt Newcastle'i füüreri vastu orgunnida suudetud - kurb.
            Igatahes teleõigused müüvad kahjuks niikuinii, superliiga v misiganes vormis.

            Kommentaar


              Lisatud failid

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Hmm, truu fännina ei peaks sa kohe avatari prükki viskama. Fänn ei fänni klubi kunagi omanike pärast ja seda lahusust ongi tervislik hoida, alati. Fänn ei ole kuidagi süüdi v ei peaks sunnitult kaugenema sellest, mis on temajaoks klubi väärtus läbi platsil toiminud ajaloo.
                Oh jah. Eks igaüks peab ennast tõeliseks fänniks ja arvab, et just temal on õigus.
                Avatarist loobumine on teadlik otsus, sest hinges on tühjus. Ma olen seda identiteeti roppu moodi kaua kandnud, aga see eilne otsus reedab kõik, millesse ma jalgpallis üldse olen uskunud. Olen alati toetanud 'pooli sisimas, staadionile pole tükkinud, teiste fännidega pole tutvunud. Mõtlesin, et lapsega ühel päeval lähen siiski Anfieldile ja püüan midagi sellest, mis kõik need aastakümned sees olnud, edasi anda. Nüüd seda ei juhtu. Seda superliiga mängu ma enam 'pooliga kaasa ei mängi. Kui see peaks mingil moel siiski ära jääma - eks siis vaatame edasi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Alati on olemas Everton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Oh jah. Eks igaüks peab ennast tõeliseks fänniks ja arvab, et just temal on õigus.
                    Avatarist loobumine on teadlik otsus, sest hinges on tühjus. Ma olen seda identiteeti roppu moodi kaua kandnud, aga see eilne otsus reedab kõik, millesse ma jalgpallis üldse olen uskunud. Olen alati toetanud 'pooli sisimas, staadionile pole tükkinud, teiste fännidega pole tutvunud. Mõtlesin, et lapsega ühel päeval lähen siiski Anfieldile ja püüan midagi sellest, mis kõik need aastakümned sees olnud, edasi anda. Nüüd seda ei juhtu. Seda superliiga mängu ma enam 'pooliga kaasa ei mängi. Kui see peaks mingil moel siiski ära jääma - eks siis vaatame edasi.
                    sul on väike noku
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      sul on väike noku
                      Erinevalt sinust tal on see olemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas WanK Vaata postitust
                        Erinevalt sinust tal on see olemas.

                        noo minu noku suema pärakus ka ei ole.

                        igastahes, teemaks on mcnamara keskealine nokusus. mul on hea meel, et temast jätkuvalt mulle igapäevaseid updatesid tehakse. ei peagi foorumis ringi vaatama, mis toimub - kogu info tuuakse moodsal infoajastul otse kätte.

                        tänan armsaid kaasfoorumlasi, kes antud teguviisi ellu viivad ja oma aega ning vaeva kulutavad. teieta käiksin ma siin foorumis palju harvemini.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          noo minu noku suema pärakus ka ei ole.

                          igastahes, teemaks on mcnamara keskealine nokusus. mul on hea meel, et temast jätkuvalt mulle igapäevaseid updatesid tehakse. ei peagi foorumis ringi vaatama, mis toimub - kogu info tuuakse moodsal infoajastul otse kätte.

                          tänan armsaid kaasfoorumlasi, kes antud teguviisi ellu viivad ja oma aega ning vaeva kulutavad. teieta käiksin ma siin foorumis palju harvemini.
                          Ei, teemaks on see, et sa oled abordijäänus. Tõmba jeehat nüüd.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WanK Vaata postitust
                            Ei, teemaks on see, et sa oled abordijäänus. Tõmba jeehat nüüd.
                            me oleme ühest üsast ja näinud samu hetki elus. järelikult oleme koos abordijäänused.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Leedsil on oma teema ka ju.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X