320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kabakil ei ole veel International Clearencit ehk siis UK tööluba?

    Kommentaar


      Võitlesin kogu aeg unega ja andsin ammu enne lõppu alla. Vist tuleb jah selle hooaja suhtes unistustest loobuda. Ma tõesti ei saa Kloppist aru - panna veelkord see väsinud keskväljakolmik platsile ja no Shaqiri mõttetusest vasakul räägivad kõik. Ja Minaminol lastakse minna, sest pingilt on ju Origi võtta. Oeh.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Uimane ja väsinud ma tänagi näin, uimane ja väsinud....

        Kommentaar


          Dude, Where's My Car?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Minu jaoks on tiitlijaht läbi, võib CL-ile keskenduda. Cityst 7p + 1 mäng maas ja arvestades, kui kehvad nad sügisel olid ning mis hoog neil nüüd sees on, siis küsimus ei ole mitte selles, kas meil õnnestub see vahe tasa teha, vaid kui suureks see veel kasvab.
            Tuleb City'le pähe teha, siis ei ole veel päris võimatu midagi, mänge veel omajagu, aga jah...praegusest olukorrast tippu välja purjetada on raske.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Tuleb City'le pähe teha, siis ei ole veel päris võimatu midagi, mänge veel omajagu, aga jah...praegusest olukorrast tippu välja purjetada on raske.
              Cityle pähe tegemine ei aita väga midagi, kui Mane homme päev terve pole. Jota ka. Rohkem meil teravaid ründajaid pole.

              Meistrite liiga osas, kas Eestisse saab reisida? Pohlak lükaku lillekülla tanki saaksite ilusa peo teha.

              Kommentaar


                FB meenutas, mis juhtus 10 aastat tagasi. Siis meil oli terav ründaja Big Andy Carrolli näol, kes tegi Big Joe Harti naerualuseks. City proovis aga Big Balotelliga.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Minamino lõi reservides värava ja teenis vastasele punase. Ilmselt normaalne debüüt kuigi mäng kaotati.

                  Kommentaar


                    Fabinho ja Mane on tagasi, Hendo jätkab kaitses ja Jones väljakul. Lootustandvam koosseis.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Pigem ütleks, et seda kaitseliini vaadates tuleb kas 3-0 või 0-4 aga kummale - no idea 🤓

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Pigem ütleks, et seda kaitseliini vaadates tuleb kas 3-0 või 0-4 aga kummale - no idea 邏
                        Ma pigem ei põe. Aguerot ei ole ja kui Mahrez on terav, siis Sterling alati kangestub Anfieldil, täna muidugi fänne pole, seega võibolla ei.

                        Kommentaar


                          Pigem siuke 0:0/1:1.

                          Kommentaar


                            Kui siis juba 2:0 pigem...

                            Kommentaar


                              Oleks ikka Kelleheri pidanud panema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Oleks ikka Kelleheri pidanud panema.
                                Karius pole kuskil ripakil?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X