320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Klopil saab suvel raske jah - Messi on tujutu, meeskond on tujutu, tuleb ikka Neymar tagasi FC Barcelonasse tuua... Raske oleks elu tõesti Koemani järglasena...
    Kui see on ähvardus, siis ausalt öeldes väga ei huvita. Klopp on oma töö teinud, ehk ongi aeg edasi liikuda. Samas ma pole ka vastu kui lepingu lõpuni on ja midagi uut katsub ehitada. Nagu ikka, on klubi igast indiviidist olulisem.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Premmi top scorer hetkel, vaid 2 liigaväravat vähem löönud kui terve eelmise hooajaga ning kõikide sarjade peale kokku juba 1 koll rohkem kui eelmisel hooajal.
      Samas G+A on eelmistest aastatest kehvem ja kõigi uus lemmik xG+xA on tänavu eelmistest kõvasti kehvem.

      Check out the latest domestic and international stats, match logs, goals, height, weight and more for Mohamed Salah playing for Liverpool FC, Egypt men's national team and AS Roma in the Champions League, Premier League and Africa Cup of Nations

      Kommentaar


        Jota pidavat kolmapäeval treeningutele naasma. Pikk paus tähendab muidugi seda, et mängima teda kohe ei panda.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ma olen siin mõnda aega meeltes mõlgutanud sellist mõtet, et Klopp on builder. Talle meeldib meeskonda ehitada, seada eesmärgid ja siis nendeni rühkida. Aga seal püsimine pole nagu tema teema? Mu teadmised Saksa jalgpallist on kesised, aga Mainzi ja Dortmundi Borussia fännid võiks sõna võtta kuidas neile tundub?
          Mitte et ma tahaks Kloppist lahti saada, hell no! Aga nii analüüsi mõttes et mida oodata.

          Kommentaar


            Kahjuks Alissoni seis on aina keerulisemaks muutumas.

            Our thoughts are with Alisson Becker and his family this morning after his father tragically passed away. He drowned in a lake near his holiday home in Brazil yesterday.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Ma olen siin mõnda aega meeltes mõlgutanud sellist mõtet, et Klopp on builder. Talle meeldib meeskonda ehitada, seada eesmärgid ja siis nendeni rühkida. Aga seal püsimine pole nagu tema teema? Mu teadmised Saksa jalgpallist on kesised, aga Mainzi ja Dortmundi Borussia fännid võiks sõna võtta kuidas neile tundub?
              Mitte et ma tahaks Kloppist lahti saada, hell no! Aga nii analüüsi mõttes et mida oodata.
              Asi on selles, et Klopp kuulub tiimijuhtide hulka, kes panevad manageerimisse ülimusliku ehk üliintensiivse sekundist-sekundisse kuni aastast-aastasse emotsiooni, vahet pole kas positiivse emotsiooni (Klopp, Guardiola jne) või negatiivse (Mou, Tuchel). See imeb tasapisi juhendatavate energia välja ja mingil hetkel mängjate vaim väsib ja nad ei kuula enam. Alguses saavutatakse paremad tulemused, seejärel käivad nad alla. Mõtle ise, kui sul oleks tööl ülemus, kes iga minut sinuga targutaks või õpetaks või motivatsioonikõnet peaks - tal võib alati ja absoluutsel kõiges õigus olla, aga lõpuks saadad sa ta ikka ju kuupeale. Stabiilsem näide on nn. külmaverelised treenerid (Zidane, Heynkes, Allegri, Ancelotti, Wenger jne) - nemad võivad õnnestuda pikema ajaperioodi vältel. Mainzi kohta ei oska öelda, aga Kloppi Dortmundi aastatel jälgisin Borussia mänge iganädalaselt - esimestel aastatel pigistati nende mängijate võimetest kui kivist vesi välja - tal oli stabiilselt algrivistuses mõned mängijad, kelle võimed ei olnud tippklubi tasemel, aga nad mängisid ometi oma koha välja. Aga viimasel aastal ei olnud enam vahet - Klopp võis vehkida ja õpetada äärejoonel non-stop, aga platsil ei muutunud enam midagi.

              On ainult üks-kaks sellist üliemotsionaalset peatreenerit, kes tipptasemel pikalt ühes klubis hästi on lasknud - Ferguson (tema oli vabsee anomaalia) ja Simeone. Aga nemad oskasid/oskab õigel ajal auru välja lasta ja tempot maha võtta.

              Kommentaar


                Vaatame parem positiivselt tulevikku. Harvey Elliottil on superhooaeg olnud divaris ja poiss pole veel 18 täis.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Hendo käis operatsioonil. Kuu aega väljas, vähemalt.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Täna tuleb võrdsete võitlus. Mõlemad tiimid on viimases viies saanud ühe võidu. Kuigi tavapäraselt me tabeli viimaste vastu teeme näotu viigi. Siis viimaste aastate edu on muutnud ming optimistlikuks ja pigem arvan, et meil on piisavalt talenti, et see mäng võita.

                    Kommentaar


                      ‘Pooli hingekirja kuulub juba kolm aastat Anderson Arroyo nimeline mees. Aastaid ei mänginud ta üldse kuskil, aga olla hakanud nüüd Salamanca ridades platsile saama.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Phillips ja Kabak siis täna keskkaitses, väravas alustab Adrian. Pingil paar tundmatut vahti. Hoidku meid jumal.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Phillips ja Kabak siis täna keskkaitses, väravas alustab Adrian. Pingil paar tundmatut vahti. Hoidku meid jumal.
                          Vastasel on veel pöörasem kaitseliin. Ilmselt tuleb 0:0.

                          Kommentaar


                            Kui nii edasi, siis 83 minuti väravast 0:1 kaotus.

                            Edit: Jones otsustas teistpidi.

                            Kommentaar


                              Parti nagu oleks 1999. Ma ei mäleta, millal viimati võideti. Vaatasin kõrvalt Taxi Driverit, ma ei tea kumb oli jõhkram.
                              Aga C. Jones on aus poiss!
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kuu viimane võit meile - kus diplomid ja vimplid on?

                                Phillips lasi endast kolmel korral mööda mängida + muud "huvitavat" liikumist praktiseerida - see näitas seda, et (puusadest ei hakka rääkima) ta pole end peaga mängus sees, kuna ei suuda vastast hinnata ja vastavalt sellele enda ning ülejäänud kaitseliini tööle panna (hästi ei usu, et Kabakile praegu selline ülesanne on hetkel antud). Ehk kui sa jääd mingis elemendis aeglaseks, siis korva see - sul on terve sats käsutada. See on nüüd See töö, mida tegelikult VVD silmad kinni paugutab (noh, visuaali vaadates - möliseb, et ta ise väga jooksma ei peaks).

                                Igaks petteks mainin ära, et ma ei pea silmas seda, et Phillips on vaja mullikilesse pakkida.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X