320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Arse logoga tüübid on tõesti siin teemas alati kõige vägevamad oraaklid.
    Sest me teame, et ükskõik kui putsis meie oma asjad ka ei tunduks, siis vähemasti ei ole me Liverpool.

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Arse logoga tüübid on tõesti siin teemas alati kõige vägevamad oraaklid.
      Asi väga lihtne - meil kogunes viimasel ajal meeskonda nii palju sitta, et õppisime seda kilomeetri pealt ära tundma.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Sest me teame, et ükskõik kui putsis meie oma asjad ka ei tunduks, siis vähemasti ei ole me Liverpool.

        muidugi ei ole, sest te ei võida ju karikaid
        Algselt postitas fitti
        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Praegu on jah seda hea öelda, aga kui need mehed tulid, siis kindlasti nii öelda ei saanud. Näiteks Joe Cole'i tahtis ka Arsenal, aga ei suutnud maksta tema nõutud 90k taskuraha. Carroll oli noor komeet, kes paugutas igast asendist (näiteks mängu ainukese värava Emiraatidel), lihtsalt tol hetkel katki tehtud. Kahjuks selgus, et ilma Nolanita on ta ründes sama hea kui Kyrgiakos. Downingu üle ma eufooriat ei tundnud, juba siis oli selge, et on kõvasti üle makstud, mis sest, et koondislane.

          Kuna osturaha ei võetud minu rahakotist ja müügiraha samuti ei tulnud koju, siis ma ütleks nende kolme kohta: good riddance! Iseasi, kellega me neid nüüd asendama hakkame. Varsti hakkab homegrown reegel jälle ahistama.
          ütlesin seda ka siis. Joe Cole kohta leidsin toona, et bullet dodged. Carrolli ja Downingu hinnad olid lihtsalt nii absurdsed et võttis sõnatuks

          Kommentaar


            Suarez jääb Liverpooli veel üheks aastaks. http://espnfc.com/?cc=5739

            Kommentaar


              ja 35 milliga Willian osta on ka päris hulll aga ju on mees siis seda väärt seekord.

              Kommentaar


                Vaevalt küll. Julgen väita et 35 milli selle tondi eest on vähemalt 20 liiga palju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Vaevalt küll. Julgen väita et 35 milli selle tondi eest on vähemalt 20 liiga palju.
                  See "tont" on juskui Cazorla noorem ja uuendustega variant. Seega reaalne hinnaklass jääks sinna 20-25m£ vahele minu meelest.

                  Kommentaar


                    Telegraph väidab, et me kavatseme pakkuda £30m, mitte 35

                    Kommentaar


                      Rohkem räägitakse 30 miljonist, umbes sama summa, millega Anži ta pool aastat tagasi ostis. Anžis soovitakse suurematest staaridest lahti saada, et ma arvan, et 25+ milliga võiks juba üritada kätte saada.

                      Aga ma väga ei usu, et seda Williani värki.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        See "tont" on juskui Cazorla noorem ja uuendustega variant. Seega reaalne hinnaklass jääks sinna 20-25m£ vahele minu meelest.
                        see tont on kurat mingi järjekordne mõttetu brass, muud ei midagi.

                        Kommentaar


                          Kas keegi on siit üldse Willianit reaalselt üle paari korra mängimas näinud või lahmite niisama?

                          Kommentaar


                            No Cazorla on ikka supermängija Arsenalis, väga tark ja hoiab seda palli ikka ilusti ja toidab poisse, aga üks on kindel, füüsiliste omaduste poolest on Willian parem, kiirem ja tehnika ja pallikäsitlus paneb ka ahhetama. Donetski särgis mängides jättis supermulje, niipalju kui teda näinud olen, nii ca 10 korda. Sai just 25 Augustis. Anzi ostis ta 35-ga eks tahavad 35 tagasi ka saada, kuid eks jah 30 ole siuke reaalsem.
                            Teiseks ma mõtlen, et kuskohast need jutud alguse saavad? Et Rodgers plaanib 30 mlj pakkuda? Reaalselt peab ju mingi kontakt või info kellegil olema. Seda ei lähe ju keegi kuulutama kusagile, et me plaanime selle mehe osta. Pakkumist pole ju tehtud, seega ma pakun et see on järjekordne ajakirjanike pastakast imetud info. Enne ei usu, kui mingi Soccernet.com või BBC või Liverpooli koduleht sellest kirjutab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Enne ei usu, kui mingi Soccernet.com või BBC või Liverpooli koduleht sellest kirjutab.
                              Ben Smith ‏@BenSmithBBC 11h
                              @BazLFC19 #LFC are interested in Willian. Others are too, though. #Spurs included.

                              Huvi on kindlasti olemas

                              Kommentaar


                                Aga mida see Willian ka kasulikku teeb. Vaatan statistikat karjääri läbilõikes - väravaid ei löö - pole ükski hooaeg rohkem kui 5 löönud. Kuidas söötudega on - palju ta assiste ka ehitab ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X