320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hailaitide põhjal suurem pusimine. Hea, et too Henderson vastasel väravas oli, ta ennegi pudistanud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      See suur, et nii sirge jalaga saada selline tulemus = ma olen rahul. Aga sellise kvaliteediga pikalt ei purjeta. Võimalusi ei olnud palju, kuid need mis olid oleks tulnud sisse panna. Mane, Salah ja Bobby said kõik proovida, aga ei läinud sisse Aga meeskonnamäng ja Gigi tegi ära!
      Kuigi ma olin mängu jooksul väga pahane sellise Wes Bromi ja Stoke kivipall+double decker ristsugutise üle, siis highlightides muutsin meelt. SHU mängis väga disiplineeritult ja ausalt öeldes oli neil paras ports võimalusi. Kui nad nüüd suudaks meie konkurentide vastu sama südilt enda joont hoida siis oleks lahe.

      PS.
      Delfi skoor on parem:
      Kõik tänased tulemused:

      Sheffield United - Liverpool 1:3

      Kommentaar




        Mingi teema? Äkki keegi teab rohkem.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          https://www.independent.co.uk/sport/...-a9124051.html

          Mingi teema? Äkki keegi teab rohkem.
          Rumal viga, ei tea kuidas selline apsakas saab üldse läbi minna. Aga eeldatavasti tuleb siit rahatrahv, sest pretsedent on loodud 2014 aastal, kui Sunderland tegi sama vea. Toona trahviti Sunderlandi mingi x summaga.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Imelik on see, et ta transfer ei läinud läbi, aga samas läks ka läbi, et uuesti oli vaja international clearence saada?

            On 31 January 2019, he signed for Spanish club Extremadura UD on loan.[20] On 13 February, however, the club announced he could not play for the first team during the remainder of the season, as his transfer documentations arrived after the time limit.

            Kommentaar


              Vitor Matos has officially joined the Liverpool FC staff as elite development coach.

              He moves to the Reds from FC Porto, where he served as assistant coach of the Portuguese club’s B Team, who play in the country’s second tier, in 2018-19.

              Ühtlasi teatati, et Matip sai pisivigastuse ja osalemine Salzburgi vastu pole kindel.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                200000 naela trahvi, pool sellest tingimisi. Liigakapist õnneks välja ei visatud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  200000 naela trahvi, pool sellest tingimisi. Liigakapist õnneks välja ei visatud.
                  Stok praegu
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Salzburgi mängu koosseisus muid uuendusi pole peale selle et Gomez vigase Matipi asemel.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Korraks vaatasin et Brendan Rodgers ja Crystal Palace on tagasi, kuid suudeti siiski võtta siit minimaalne võit. Kuigi võimalusi ju oli mäng varem lõpetada. Salzburg üllatas positiivselt, eriti see väle japs.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Klopp rääkis peale mängu, et energiajoojad tegid esimesel poolajal 0:3 seisul taktikamuutuse, pannes ühe mehe ründesse juurde. Iseasi, miks ta ise poolajal vastukäiku ei teinud. Võib-olla lootis, et Fabinho ja Hendo veavad välja, aga neil polnud kaitses üldse hea päev. Nagu polnud ka vaesel Joe Gomezel, kelle lootus põhikoosseisu saamisest lükkus vist selle esitusega taas edasi.
                          Aga ilusad kombod olid meie väravad kõik. Eriti meeldis mulle Robbo koll kesktormajana, söötjaks loomulikult TAA. Tõeline Axis of Love. Ja närvi ka ei mindud, löödi juhtvärav ära ja enam austerlasi oma värava ette vabalt toimetama ei lubatud.
                          Meenutab eelmist aastat. Siis saadi ka esimeses kodumängus väga raske võit ja võõrsil pähe. Pole hullu lahti midagi. Nüüd Genti kallale.
                          Last edited by mcnamara; 04.10.19, 15:56. Põhjus: Kusjuures ma olengi Genki asemel Gent kirjutanud. Algaja.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Minuarust ehe mäng, kus lasti lihtsalt jalad sirgeks ja unustati ära et vastane pole päris lambitiim. Väga kergelt lasti 2 väravat, aga hoolimata kõigest, viigivärav äratas mehed ellu ja mul isiklikult polnud kahtlust et oma ära võtame lõpuks.
                            A noh jah, nii lohakaks ei saa minna, olgugi et sa oled mängudest väsinud (juba).
                            Tuleb raske talv ja City pink on pikkkkkk

                            Kommentaar


                              Klopp andis teada, et Matip on jätkuvalt audis, nii et tõenäoliselt Gomez saab veel ühe võimaluse. Alisson seevastu osaleb juba meeskonnatreeningutel ning põhimõtteliselt võiks homme mängida. Kahtlane siiski.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Nojah, ongi tore et jumbud mängida saavad. Loodetavasti finaalini välja.

                                Lovren on ka variant kui gomezt ei usaldata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X