320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pink kõigub Vaata postitust
    (naerumärk) x 25641
    Tundub et sa oled lausa stoked !!
    Algselt postitas fitti
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

    Kommentaar


      Tänase mängu kaotasid platsil Kolo, Coutinho ja Sturradge. Eriti sitt oli Coutinhio, meeletult valesööte ja koguaeg pehmed ja viletsad puuted. Lisaks ei teinud korralikku pressi. 2 ründaja taga pole alati tarvis imesid teha wba vastu, vaid kindlaid sööte jagada. Arsenali vastu kontratel mängides peab tõesti kohe head söötu üritama...

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Kas tõesti kedagi paremat Toure asemel panna pole?
        Kolo on tegelt suht normaalselt hakkama saanud sellel hooajal. Eks ta 4. valik keskkaitsesse ole, aga kui esimesed kaks valikut on vigased, siis pole muud varianti.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas reed Vaata postitust
          Kolo kammib enne mängu pool kasti monster energy it sisse alati ,selleks ta nii paanikas ongi koguaeg!?
          Suutsid mu tuju selle lausega normaalseks tagasi muuta...

          Teine poolaeg oli ikka halb...ma ei saa aru, kuidas saab üks nädal lüpsta 4:0 Evertoni ja siis sellise teise poolaja mängida
          kuradi kahju nendest kahest punktist...Kolo ja Cissokho ei ole Liverpooli tasemega mängijad...

          Kommentaar


            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Mis siin ikka niiväga kiruda. Kõik läheb ju ammuteada rada pidi. Manuga suurendasime ju vahet 7 punktini...

              Kommentaar


                Vaid Kolot siin süüdistada viigis ei ole mõistlik. Meeskond mängis ujetalt. WBA kontrollis keskvälja, meie rünnakutest ei saagi miskit tulla kui söödutäpsus oli nagu ta oli. Kahju, et S7 oma võimalust ära ei realiseerinud. Polnud ka parim lahendus alla paremasse lükata, volley või siis vasakult vv möödaminek oleks vast eduseisu suurendanud.
                You'll Never Walk Alone

                Kommentaar


                  Algselt postitas sanders Vaata postitust
                  Suutsid mu tuju selle lausega normaalseks tagasi muuta...

                  ... Cissokho ei ole Liverpooli tasemega mängija...
                  Cissokho oli täna raudselt üks parimaid, mitu korda võttis 2 WBA meest ette ja "pani" neile ära. Blokkis ilusti tsenderdusi ja kedagi endast naljalt mööda ei lasknud.

                  Ma ise olin ka positiivselt üllatunud.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    mis kuradi juttu sa suust välja ajad? trollid?

                    kodus evertoni vastu võtad 1 p ja oled rahul ja võõrsil wba vastu võidate vabalt

                    mulle jäävad asjad arusaamatuks
                    Arvestades seda, et Everton on mängimas ründavat jalgpalli ja nad on tugevad sellel aastal, siis jah ma tõesti oleksin võtnud selle 1 punkti. WBA kohta nii palju , et tegemist on ikkagi Liverpooliga võrreldes nõrgema tiimiga ning peale seda 4-0 võitu Evertoni üle, arvasin, et siit peaks vabalt ära võtma need kohustuslikud 3 punkti. Mis siin arusaamatuks jääb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Cissokho oli täna raudselt üks parimaid, mitu korda võttis 2 WBA meest ette ja "pani" neile ära. Blokkis ilusti tsenderdusi ja kedagi endast naljalt mööda ei lasknud.

                      Ma ise olin ka positiivselt üllatunud.
                      Ründefaasis on ta puhas null. Kui on võimalus ise palliga kasti joosta uhab mingi lambi tsenderduse, ei tea kellele, ei tea kuhu. See ühepuute sööt mida ta ette üritas mängida ja mis umbes 40 meetrit tribüünidele lendas võttis ta mängu ilusasti kokku. Ja ei olnud ta seal kaitses ka midagi nii head. Tihti pidid Kolo ja Skrtel tema äärt lappima, kui kutt kuskil uitamas oli.
                      Jään endale kindlaks. Ta võib olla meil pingil ja mingit liigakarikat mängida, aga algkoosseisu selline vend kuuluda ei tohiks.

                      Kommentaar


                        Chissoko eile küll nii hullu mängu ei teinud kui tavaliselt, aga ohkama pani ta siiski mitmeid kordi. Jalgpalliaju poisil ei ole, napib ka tehnikat. Jääb mulje, et on lihtsalt leitud kergejõustiklane ja butsad jalga pandud. See, et ta paar korda kahest kaitsjast mööda sai, näitab et kodutöö kodutöö jäi tegemata- Chissoko läheb ALATI kaitsja vastu ääre poolt kiirusega ära tegema, seda õnneks ainult juhul kui lihtsat söötu kõrvale Gerrardile või Hendole anda ei ole. Vahel spurt õnnestub, millele järgneb suvaline plönn pimesi värava ette; enamasti mitte. Ning kui palju kordi ta oma mehe selja taha jätnud on sellele ei taha isegi mõelda.

                        Kommentaar


                          Poole värava aust saab endale Mignolet. Vastased tegid kõrget pressi. Täesti ebavajalik oli oma värava alt rünnakut alustada. Aga taas sama reha.
                          Laupäev arsenal kotti!

                          Kommentaar


                            Mängupilt oli kohtuv. Millal Sakho ja Agger tagasi tulevad . Cissokho endiselt jube.

                            Mis on saanud p
                            õhimõttest, et sööda ja avane. Pallihoidmine oli kohutav. Loodetavasti Alleni tagasitulek natuke parandab. Coutinho vajaks puhkust, liiga palju lubatakse tal isetseda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Mängupilt oli kohtuv. Millal Sakho ja Agger tagasi tulevad . Cissokho endiselt jube.
                              Kardan, et Arsenalx2 ajaks ei tule keegi tagasi. Ka Enrique ja Johnsoni osas pole lähiajal häid uudiseid vist oodata. Nii et kaitses endiselt ja jätkuvalt praegu alustav nelik + Kelly.
                              Laupäeval tahaksin näha Allenit alustamas, aga Coutinho ilmselt puhkust ei saa. Pigem Henderson või Sterling.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kardan, et Arsenalx2 ajaks ei tule keegi tagasi. Ka Enrique ja Johnsoni osas pole lähiajal häid uudiseid vist oodata. Nii et kaitses endiselt ja jätkuvalt praegu alustav nelik + Kelly.
                                Laupäeval tahaksin näha Allenit alustamas, aga Coutinho ilmselt puhkust ei saa. Pigem Henderson või Sterling.
                                Ma kuskilt nagu lugesin, et Arsenali vastu vist üks keskkaitsjatest on juba tagasi ja ega teine ka väga kaugel naasmisele pole. Ei mäleta ainult kumb ja vaevalt nad kohe ka algrivistusse pääsevad. Johnsoni kohta ütles Brendan, et 10 päeva umbes, et siis järgmise nädala keskpaik umbes. Enrique kuskil kuu aega vana info järgi pidi veebruari alguses juba naasma, aga praegu nagu pole midagi temast kuulda olnud.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X