320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Ma arvan, et klubi on valmis teda müüma, ainult mitte mõnele teisele Inglise klubile. Kui välismaalt pakkumisi ei tule, küll siis hoitakse alles. Alguses passib reservides, kuid küllap jonn mingi hetk otsa saab. Järgmine aasta on ju ka MM ja see tema eemalviibimine Premmi jalgpallist viiks mehe väärtuse nii alla, et järgmine suvi poleks talle kuskilt kosilasi leida. Lühidalt öeldes rikuks see tema enda karjääri ära ja seda ta vaevalt tahaks. Mõneti sarnane Teveze juhtumile.
    Ja mis mulje see teistele mängijatele jätaks? Kujuta ette ennast töövõtjana, kus sinu töökaaslast, kes on tegelikult väga hea, aga tahab natuke tööandjalt rohkem, hakkab midagi nõudma. Korraga on su kolleegi töölaud pandud naiste vetsu ja telefon heliseb samamoodi kraaniga. Ehk päris nii ülbelt ka ei saa käituda.

    Kommentaar


      Pole end teemaga küll väga kursis hoidnud, aga see Suareze klausli lugu on igal juhul väga veider.

      Vaatame asja mängija poolt:
      Sõlmin lepingu, lisades sellesse klausli, mida mina mõistan üheselt - mingist kokkulepitud summast kõrgema ostupakkumise puhul peab klubi selle aktsepteerima. Nüüd väidab klubi, et ei pea aktsepteerima, peab ainult aktsepteerimist kaaluma. Kuna klubi peab igale ametlikule pöördumisele niikuinii vastama, siis kõlab, justkui sisalduks lepingus punkt, millel puudub igasugune sisu. Ma millegipärast ei usu, et mängija huvides oli lisada lepingusse sisutu punkt, mistõttu mina Suareze olukorras oleksin klubi peale võrdlemisi tõre. Nagu wtf! Põhimõtteliselt ütleb klubi kõikvõimalike mõjukate funktsionäride suu läbi välja, et mängija on lepingu sõlmimise ajal lihtsalt üle lastud! Tõesti kaunis. Juba see on piisav põhjus selline tööandja persse saata.

      Lisaks ei ole ma sugugi kindel, et selline klausli tõlgendus kohtus pädeks, kuna ilmselgelt ei ole sellisel juhul klubi lähtunud hea usu põhimõttest.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Kas Suarez kirjutas silmad kinni lepingule alla? Kas ta maksab enda agendile lihtsalt ajaviiteks raha?

        Come again.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kas Suarez kirjutas silmad kinni lepingule alla? Kas ta maksab enda agendile lihtsalt ajaviiteks raha?

          Come again.
          kui sa oled lepingu sõlmimisel üle lastud, siis võib-olla oled sa tõesti kohustatud lepingut täitma, aga see ei muuda olematuks ülelaskmise fakti ega kaasnevaid emotsioone
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            kui sa oled lepingu sõlmimisel üle lastud, siis võib-olla oled sa tõesti kohustatud lepingut täitma, aga see ei muuda olematuks ülelaskmise fakti ega kaasnevaid emotsioone
            Mida sa tead, mida ja millepärast Suarez tunneb? Kas ta ei peaks olema pahane enda agendi peale, kes on... teda valesti informeerinud? Kas Comolli tõlkis Suarezele lepingut, et "release clause" tõlkes kaduma läks? Kas tema sõnu saab üldse tõsiselt võtta? Kas ta mitte ei sarjanud kõigepealt meediat? Kas ta mitte ei sarjanud riiki? Kas ta siis mitte ei sarjanud pa-pa-paratsosid? Kas ta nüüd mitte ei läinud tolle sama vihatud riigi ajakirjanike juurde uluma? Kas järgmine käik on võtta endale appi Evra ja SAF?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Klausli point on Suarezele 40+ pakkumistest teada anda, et too saaks siis kas või meediasse halama minna või transfer reguesti sisse anda (loobub ühtlasi lojaalsusest tulenevast boonusest). Guardiola on ikkagi tippagent ja ülelaskmine on välistatud
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                euromängudes ju 8-mängune ban ei kehti? seega klubi eest, kes osaleb CLis, võiks ju kohe mängima hakata

                Algselt postitas zip Vaata postitust
                tema eemalviibimine Premmi jalgpallist viiks mehe väärtuse nii alla, et järgmine suvi poleks talle kuskilt kosilasi leida./--/
                Jah, kindlasti jooksevad kõik suurklubid tormi mängijale kes oleks tolleks hetkeks terve hooaja reservides veetnud /--/võiks siis pulli pärast juba 40M ja ühe naela eest Realile ta müüa- nii või naa müüdaks ta välismaale odavamalt kuna kõik teavad, et liigarivaalile 'pool ei soovi müüa.
                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Ja jaanuaris saab rohkem klotsi tema eest
                mängija hind, keda on pool aastat reservides mädandatud ja kelle tegelik "väärtus on langenud", vaevalt et 40m pealt kuhugi tõuseb,
                eriti, kui klubi juba pakkumise on tagasi lükanud ja Real jt suurklubid "tormi ei jookse"

                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Kui hammustaja näiteks peaks väljendama resoluutselt oma soovi lahkuda, ei ole klubil akna sulgemise lähenedes väga muud valikut kui mõni laual olev pakkumine vastu võtta. Ja kui seal on ainult Arsenali 40+1? Mnjah
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Kas klubilogo tähendab automaatselt mõtlemise väärastumist?

                  Kommentaar


                    Hea esitus ja jällegi suur võit.

                    Tundub, et sellele hooajale lähme me vastu keskkaitsija paariga Toure ja Agger. Wisdom mängis täna vist Skrteli välja. Allen ja Henderson hakkavad arvatavasti põhis mängima. Coutinho ründaja all või vasakul äärel. Borini mängis täna päris hästi, isegi võib öelda, et Borini pre-seasoni parim esitus. Aspas mängis täna väga hästi, arvan, et Aspas alustab Stoke vastu samuti. Aspas saab kindlasti rohkem mängu aega, kui Borini. Sturridge võib Aspasele isegi konkurentsi pakkuda, eks nüüd Celticu vastu saab ennast tõestada. Assaidi oli täna ohtlik ja terav, võiks talle anda rohkem võimalust. Kahjuks pannakse ta vist müüki? Nii Ibe kui ka Sterling nägid väga teravad välja nagu alati. Rodgers arvatavsti annab terve hooaja vältel mõlemale palju mängu aega ja sellega hoiab ka nende motivatsiooni kõrgel. Alberto üllatas mind täna väga, tundub väga hea mängija. Temalt võib tulla väga palju, loodetavasti kohaneb kiiresti selle inglise jalgpalliga. Ootan huviga Celticu-ga mängu, kui suudame selle ka võita, siis oleks väga super ja ülimalt positiivne!

                    Kommentaar


                      Tegelikult on suhteliselt haige vaadata, mis jalgpallist saamas on üleüldiselt. Mängijad teevad raha nimel mida iganes ja ega ka fännid suurt paremad pole: fännatakse ainult klubi võite, mitte klubi tervikuna. Suareze näite põhjal siis, okei, toob hooaja peale mõned punktid rohkem, aga on selline klubi reputatsiooni rikkumine seda väärt? Mõelge ja ärge tampige oma põhimõtteid kuhugi maa alla, võidu nimel ei tasu päris lolliks ka minna.
                      Poolile edu, ilusat mängupilti näitate.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Mitte eriti aga ilmselt pole vajagi. Kui hammustaja näiteks peaks väljendama resoluutselt oma soovi lahkuda (mis on tõenäoline, eksole), ei ole klubil akna sulgemise lähenedes väga muud valikut kui mõni laual olev pakkumine vastu võtta. Ja kui seal on ainult Arsenali 40+1? Mnjah.
                        Siis ilmselt seda vastu ei võeta. Carroli ostu ja müügiga juba näitasime, et me teame kuidas rahamaailmas asjad käivad. Rahabossid siberist. Downinguga tehakse varsti vist samaväärne bisnis. Ehk seda (spekulatiivset) 33m kaotust see 19m "tulu" LS eest ei korva.

                        Aga ei tore kemplemine käib. Ma ei usu, et keegi puhast kulda oma suust välja pritsib. BR on sama kärme mees oma sõnu ümber tõlgendama nagu LS. Ja inglise meedia lajatab oma tavalise kuulujutu tasemel uudistega. Õnneks saab kogu see jant 2 septembriks läbi. Vähemalt mõneks ajaks.

                        Aga seniks kuni meediasõda taustal käib taovad asjalikumad poisid palle väravasse. Eilne mäng oli taas tulemuse poolest ilus. Liikumine oli tõusude ja mõõnadega ja kaitseliin näitas taas, et sinna on vaja kedagi kobedamat. Aspas saab värava eest kiita, aga samamoodi ka nahutada, sest surmkindlaid võimalusi ära löömiseks oli 2 hattricki jagu.

                        Kommentaar


                          Aspase puhul on palju häid märke, mis lubavad tema peale loota. Võitles Celta püsima, iga kolmas löök on värav (on seda ka sõpruskohtumistes näidanud), annab väravasööte, ei isetse (ei hoia palli kinni), tegutseb mitmekesiselt ja sunnib vastaseid arvama, rabeleb kaitsefaasis ning rünnakul otsib seda auku, kuhu pall saada (Valerenga vastu värav on väga hea näide).

                          Aspase värav Valerenga vastu:


                          Kõik tundub ilus ja tore, kuid siiski teeb mind ärevaks tema üks ühele olukordade kehva realiseerimine - kahes viimases mängus pole ta suutnud kolmest olukorrast ühtegi väravasse saata.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            DAILY MIRROR: Liverpool's Moroccan international winger Oussama Assaidi will join QPR on a season-long loan.
                            Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

                            Kommentaar


                              Oletame, et saame selle 50 kopkat kätte, siis mind huvitab küsimus, kas üldse jõuame ja suudame (mid-table club'i nagu oleme) kedagi enam-vähem väärilist asemele tuua. Suured nimed siia ei taha.

                              Kommentaar


                                Kardad, et Suareze lahkumine muudab meid kodjadeks?

                                Uudistest võib järeldada, et kaadri otsimine, täiendamine toimub igapäevaselt ja kui LS läheb ning kedagi väärilist asemele ei saa, siis oleme ikkagi paremas seisus kui möödunud hooaja esimesel poolel. Pealegi istub ju LS esimesed 6 (?) mängu teleka taga.

                                Costa oleks muidugi päris hea täiendus. Atletico ütleb, et ei müü... mhmh, jah, muidugi, kuhu küünla pean panema?
                                CL muidugi soodustaks ostmist, kuid erilist draamat sellest ei teeks. BR oskab müüa ja Meeskonda ehitada.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X