320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Käega mänguga viigivärav välja pressitud kodus Watfordi vastu ... mnjaa, says a lot.
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    VAR ruum eelkõige, aga ka väljakukohtunik, imege paska ausõna! Esimene olukord oli selge viga ja teine olematu käsi selle nurga alt, mis ekraanilt tuli.
    Sa oled ikka väga katkine inimene vist ?
    Et siis õlanukiga (see isegi ei puudutanud All olukorras õlavart mitte, nii palju kui kordustest paistis) oli "käega mänguga värav", samas kui Manel aitas isegi küünarvars (mitte õlavars!) palli kontrollida siis see polnud käsipall.

    Kui oleks graafilise disaini osas veidi pädevam ja viitsiks sellele aega raisata siis võiks siia panna Sinu maailmanägemise graafiku, kus on tähistatud "käsi" kahe halli mängija figuuri peal -
    -Liverpooli mängija - kogu keha on ühtlaselt hall - käega võimalik mängida pole
    -Ükskõik mis muu tiimi mängija - kõik mis jääb vööst üles ja lõuast alla on värvitud, pea ja puusadest allpool hall.

    Kommentaar


      See ründekolmik on nagu mingi maagia meil - kui keegi puudu, ei tööta sugugi. Origi on tegelikult hoopis teist tüüpi mängija kui Salah, selles mõttes ta asendajaks ei sobi. Brewsteri olen pärast vigastust neetult vähe näinud, aga võiks parem teda proovida tõesti.
      Ja see on hea, et võitude rekordite pläma nüüd kaob. Sellised asjad pole üldse olulised.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Sa oled ikka väga katkine inimene vist ?
        Et siis õlanukiga (see isegi ei puudutanud All olukorras õlavart mitte, nii palju kui kordustest paistis) oli "käega mänguga värav", samas kui Manel aitas isegi küünarvars (mitte õlavars!) palli kontrollida siis see polnud käsipall.
        Kui oleks graafilise disaini osas veidi pädevam ja viitsiks sellele aega raisata siis võiks siia panna Sinu maailmanägemise graafiku, kus on tähistatud "käsi" kahe halli mängija figuuri peal -
        -Liverpooli mängija - kogu keha on ühtlaselt hall - käega võimalik mängida pole
        -Ükskõik mis muu tiimi mängija - kõik mis jääb vööst üles ja lõuast alla on värvitud, pea ja puusadest allpool hall.
        Tuled nina püsti seletama siia, aga selget evidence'i sul pakkuda ei ole, nii nagu ei olnud ka minul, telekavaatajal 100%list veendumust et üks v teine olukord nii sulaselge oli, nendelt kaadriltelt mis tv ekraanilt näidati. Ma tõesti loodan et VAR'i meestel on paremat materjali, kus on väga selgelt vahet tehtud, kuidas ühe mehe õla kasutamine on liigne ja teise mitte ja kust täpselt pall ja kui palju puutus juba enne rindkere ja siis 'libises' käevarre puuteks jne. Minujaoks langeb see teema väga 50/50 tõmba mütsist kohta ja paistab et neid asju mustvalgelt selgeks ei suudetagi teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          olematu käsi
          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          'libises' käevarre puuteks
          kumb siis?

          ja selle hooaja reegel on väga selge: igasugune käepuude ründavalt mängijalt, tahtlik või mitte, nullib värava. et mitte näha, kuidas pall seal Mane käest alla põrkab, peab olema mitte ainult prillidega, vaid lihtsalt pime.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar




            Esiteks on pall ilmselgelt teiselpool jalga ja seejärel kukub pall otse maha. Isegi kui sa oled Pooli prillidega ei ole siin vaidlust. See on nagu see loogika, et Suarez ei hammustanud, aga vastane hüppes tema suu sisse.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust


              Esiteks on pall ilmselgelt teiselpool jalga ja seejärel kukub pall otse maha. Isegi kui sa oled Pooli prillidega ei ole siin vaidlust. See on nagu see loogika, et Suarez ei hammustanud, aga vastane hüppes tema suu sisse.
              Tegelikult suunas Mane palli enda käega ilusasti Victori ette.

              Kui juba mingiks rändom jama jagamiseks läks, siis miks mitte?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ok, good enough evidence, kuigi pilt ei liigu, aga interneeduses videot kaevates küllap saab kätte, et siis puutub ka kätt. Ma mõtlesin seda esimest puudet üldse, pall mis ülevalt tuli, et sellest kohe ..
                Origi vastu tehtud vea osas ma aga oma meelt ei muuda, see oli täielik jura!

                Kommentaar


                  Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                  Me ei oskagi tabeli alumise otsa satside vastu, kes bussi pargivad ja 50 minutil aega venitavad.
                  olid ajad kui ise olite tabeli alumises otsas peksupoisid
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Ok, good enough evidence, kuigi pilt ei liigu, aga interneeduses videot kaevates küllap saab kätte, et siis puutub ka kätt. Ma mõtlesin seda esimest puudet üldse, pall mis ülevalt tuli, et sellest kohe ..
                    Origi vastu tehtud vea osas ma aga oma meelt ei muuda, see oli täielik jura!
                    Ära muidugi muuda enda arvamust, see on kindel viga. Eriti keskväljal, sellised vilistatakse igakord ära, eriti premis!

                    Klopp'i rocknroll on äge, aga kui sul nii äge meeskond, siis mingit eide hala küll pole mõtet ajada, saaksin aru kui see viga oleks kastis olnud, et ei suuda üle olla, aga see ei olnud viga mis VAR ära võtaks.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ok, mu eilne ähmane pilk polnud vale. Atkinson vilistas meile 14 viga, vastasele 6. Seejuures 22. kuni 72. minutini olid mankud täiesti puhtad poisid.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mulle samuti tundus, et vile oli natuke ühepoolne. Esimesel poolajal paljud 50:50 olukorrad läksid ManU kasuks ja teisel oleksid pidanud Rojo ja Young kollased saama. Need olid ikka päris kindlad kollase olukorrad, kusjuures Youngi viga oli selline oranži kaardi moodi (vb mitte päris punane, aga samas mõni kohtunik annaks). Mane olukorras otsus õige, Origi kohta ei oska öelda - oleks vaja teise kaameranurga alt vaadata (aga 100% puhas mäng ei tundunud).

                        Aga viik tuli Live väga kehva mängu tõttu - pidevalt kiirustatud lahendused ja pallikaotused. Tegelikult polnud vaja kõiki palle iga hinna eest võita, vahepeal on targem lihtsalt oodata, õigel hetkel pall võita ning siis mõtestatult mängu ehitada. ManU on ju näidanud terve hooaja, et nad ei oska ise mängu ehitada absoluutselt, kui vastane kaitseb. Salahist oli Livel suur puudus - tal oleks selles mängus päris palju ruumi olnud jooksmiseks. Origi äärel ei oska ning pingilt pole ründesse kedagi võtta.

                        See muidugi näitab ManU hetke taset, kui kodus sitasti mängiva Live vastu peab väga motiveeritult mängides mitme kuu vaieldamatult parima esituse tegema, et napilt 1-1 viik kätte saada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Nunnu kuidas pooli fännid on ainukene tiim kes õiglase VARi peale vinguvad. Paljudele teistele tiimidele on tõesti VAR liiga teinud, pooli on ta pigem aidanud. Samas aus otsus võibki närvi ajda kui muidu on teie poolt kõik otsused.
                          Sorry what? Ma ei ütle siin ju, et Mane käega mäng vilistati valesti ära? Väga õigesti vilistati ära. Nagu vincent mõned postitused hiljem ütleb, on reegel selge ja konkreetne. Ainukene väikene meh moment käpaga mängu kohta oli see nv Spurs vs Watford, kus üks tegelane mängis õlg/käega. Ma ei taha siin eriti seisukohta võtta, sest selliste olukordade puhul oleks vaja enne paika panna, kus kohast algab käsi. Aga kui ma tulevikus näen, et (ex?)Engalandi koondislasel lõppeb õlg madalamal, kui mõnel teisel mängijal siis tuleb seisukoht võtta. Sest muidu juhtub nii nagu ajaloos juba juhtunud on, et kapten cunt ikka ei ole nii rassist, kui teised või mõni vend ei ole nii tume, kui teie vastava tõendiga ex-mängija.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ok, mu eilne ähmane pilk polnud vale. Atkinson vilistas meile 14 viga, vastasele 6. Seejuures 22. kuni 72. minutini olid mankud täiesti puhtad poisid.
                            Meeskond kellel on posession 70%+ ajast teebki palju rohkem vigu, võta huvi pärast näiteks eest-saksa mäng lahti või city mängud lahti.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Pool satsi on juba Ballon d'Orile nomineeritud, isegi TAA! Osa nimesid veel tulemas, kuid kahtlustan, et Milno nende hulgas pole.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Meeskond kellel on posession 70%+ ajast teebki palju rohkem vigu, võta huvi pärast näiteks eest-saksa mäng lahti või city mängud lahti.
                                Sa ikka viitsid trollida. Statistika on ikka risti vastupidine tavaliselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X