320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimese 11' jooksul pole paraku söötu korralikult käima saadud. Sterling on paar head liigutust teinud ja Gerrard tundub täis võitlusvaimu. Kahju Lucasest..
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      Skrtel!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
        Shelvey't eelistatakse 20 miljonilise Hendersoni ees?
        Ega hinnasilt ei mängi.

        Kommentaar


          See on juba Liverpooli viga, et nad 20 milli ta eest maksid ja Carrolli eest 35. Borini teeb mängu küll ja Shelvey ka väga ok.

          Kommentaar


            Pole kahtlustki, kes oli parem tiim esimesel poolajal. Võrreldes WBA'ga eelmine mäng, nagu öö ja päev. Meeldis see, et rünnati ka peale väravat. Sterlingut vaadates, ei ütleks et 17 aastane. Naudib oma mängu Kas ma olen ainus, kes arvab, et Borini ei sobi äärele? Ründes tunneks ta end mugavamalt ning Suarez saaks äärelt oma tehnikaga sisse tulla.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Henderson oli 16M, aga keda see enam huvitab. Kapifänn kivikas ka platsis. Sinu kirutud Allen on üks parimaid siiamaani.

              Kommentaar


                usun, et teisel poolajal võetaksegi borini välja ja carroll keskele ning suarez äärele. Ei tunne jah Borini end seal kõige paremini vist.

                Kommentaar


                  Ei ole ainus. Uued ostud on suurepärased! Allen leiab alati õige mehe üles kellele sööta. Borini lõikab kaitse taha suurepäraselt, aga ei ole veel ära löönud. Kindlalt mängitakse praegu. Škrteli värav oli muidugi klassikaline.

                  Kommentaar


                    Mida Lucas seal soojendusel tegi, et 3.minutil vigastas lihast???

                    Kommentaar


                      soojendusel sai vigastada
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tra nii ei saa ära anda kolme punkti....sellised väravad...fakk raisk.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Tra küll. See on ikka kaks punkti puhtalt enda lollustest kaotatud. Mõlemad City väravad tulid Liverpooli mängijate vigadest. Liverpool oli igati parem meeskond, aga ikka suudeti endale kuidagi ära keerata. Järgmine mäng prooviks sellistest lollustest hoiduda, paluks. Suareze värav oli maasikas.

                          Kommentaar


                            ffs =/

                            Kommentaar


                              Kaitse kõige kindlam lüli teeb otsustava vea, võit oli põhimõtteliselt käes ju. MoM õiglaselt Allen (ülehinnatud britt, kivi77), platsinägemine on hea mehel. Palju see sööduprotsent lõpus tuli, üle 90 kõvasti vist. Kui edaspidigi sellist mängu näitavad, siis CL unistus võib ka järgmisel hooajal tulla. Ilus on sellist jalgpalli vaadata meie poolt.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Jõulud on küll alles mõne kuu pärast, aga meie jagame juba kingitusi. Samas peaks viigiga kodus olema juba harjunud. Pffffffffffff....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X