320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    KAMBÄKK!
    Aga panigi kukalt kratsima et millal kedagi meil ära lõhutakse ja kes muu seda teeb kui brexitlaste Stoke-i asendajatest põmmpeade kari. Sitta antijalgpalli ajav parem-kui-Klopp treener Dyche, kes näeb välja nagu kõige ehedam kõva-dartsimees-a-kodus-naisepeksja võib täie auruga peeruvahele tagasi kolida oma championsipi pättidega. Palun.
    Ok, veic võtnud aga kiitkem südikust ja taktikalisi ümberlükkeid, mis tõid päris raske võidu. Van-Ali kombo kaitses on midagi muud, Milner toodab kuni scudamore lõpetab boonusrahade saamise ja Shaq ja Keita olid uutest poistest vägagi asjalikud. Kütke edasi.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      teist enam mitte, kuigi mulle tundus, et see koht, kus peaga peale löödi, siis võis järgmine vend sulus olla
      napilt oligi, aga lisaks oli veel fakt, et sama napilt oli tegelikult pall Alissoni kahe käe vahel kui see sisse löödi. Niiet kui see jamps oleks lugemata jäänud oleks meil tulnud mingi premmi rekord et nii paljude mängudega vähem kui 6 sisse lastud, aga whateva.. kõige toredam ikkagi, et võõrsil nii paljude vangerdustega tagasi tuldi.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Esimest poolaega ei taha meenutada - puuted ründemeestel nagu Eesti koondislastel. Pärast pausi saadi lõpuks mängust kinni ja edasi juba meeldis. Burnley värav (kuhu jäid kaitsjad, Alissoni ümber ainult Burnley mehed nagu mesilased sumisemas?) ei tõmmanud õnneks hingi kinni. Kogu kolmik sai aidata: Origi ja Sturr eeltõõd teha ning Shaq ühe ära lükata. Ükski neist küll silmapaistvalt hästi ei mänginud, aga risk tasus ära.
        Vigastada sai küll hirmus vale mees. Tunneme veel väga puudust.

        Ah jaa. Kuidas seda jubedat võõrsilvormi kandes üldse kaaslase ära tunneb? Ma isegi ei oska aimata, mis värvi need särgid on.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Esimene poolaeg oli tõesti jube. Õnneks striim hakkis ja kõike vigu ei näinud
          Allison teenib oma paguneid kohe hoolega, see värav mis löödi, tahaks näha kas pall oli tema oma või peksti jalgadega talt see välja. Ja see kuidas Van Dijk kaitseliini dikteerib on meeldiv vaadata.

          See, et Burnley ainult 1 kollasega minema pääses no ma krt ei tea. Ohtlikuid tackleid oli rohkem kui 1.

          Kommentaar


            Gomez sai vähemalt kuus nädalat.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Gomez sai vähemalt kuus nädalat.
              No fck fck fck fck fck ....

              Kommentaar


                Tulles veel korra väravavahtide juurde, siis inglased on teinud väga sügava analüüsi võrdluses Alisson vs Pickford.

                Kommentaar


                  See hall on oksendama ajav, lilla ja oranž on täitesti okeid.

                  Kommentaar


                    Hall toob silmad paremini esile.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Selle peale ei tulnudki mingisugust karistust?

                      Kommentaar


                        Parem daivigu seal, kui et saab kõksu vastu jalga ning taas pool aastat eemal
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kaitses on kriis, sest lisaks Gomezele hetkel audis ka Clyne ning Lovren. Homme on ilmselt kaitses mingit uut kombinatsiooni oodata, sest TAA-l ei taheta lubada kogu aeg mängida. Napoli on tulemas ja homne mäng teeb üsna rahutuks, sest vist minnakse taas vähemalt osaliselt varudega peale. Mane homme kindlasti ei mängi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Pigem on fabinho paremal, pikki aastaid oligi ta paremkaitsja ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              See hall on oksendama ajav, lilla ja oranž on täitesti okeid.
                              Hall näeb välja nagu pid˛aama.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Ootasin natuke rohkem vastupanu Bournemouth'ilt, aga tuli suhteliselt lihtne mäng. Esimese väravaga aitas abikohtunik kaasa, kuid ka enne seda väravat oli ka mäng täiesti kontrolli all. Täielikult tappis mängu kohalike poolt ilmselgelt kiire värava uue poolaja alguses. Salah'lt ka külmad munad kübara vormistamisel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X