320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Liverpooli mäng meenutab ajuti halba komöödiat. Esimene poolaeg oli lausa õudne. See valesöötude sadu, millega Sissoko või Kewell vastaseid kostitasid. Ja ebaõnnestunud pennal oli ka justkui ettearvatav. Lehmann muidugi ainsa Arsenali mängijana oli tõesti tipptasemel kogu õhtu.
    Värav tuli siis, kui lootus juba kadumas. Luis Garcia näitas õnneks teravust, mida meil terve õhtu jooksul praktiliselt polnud. Ja Morientes... vaat seda meest ma enam näha ei taha. Mida põrgut teeb Anfieldil mängija, kes suudab kaks KAKS! korda ühe õhtu jooksul värava ees pallist lihtlabaselt mööda lüüa? Rääkimata muidugi sellest, et ta reeglina ei jõua lihtsalt õigele positsioonile ja tsenderdused lähevad hukka.
    Arsenal on nende praeguses seisus küps vili noppimiseks - eriti võõrsil. 0:0 oleks täna olnud üks selle hooaja kõige hullemaid pettumusi. Didi ja Luis päästsid meid häbist. Aga kuni sööt on nässus ja väravat üles ei leita on iga mäng üks vaev ja valu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Väga hea mäng Liverpooli poolt. Realiseerida õnnestus küll alles viimasel hetkel.
      Keskväli on teil ikka väga hea ja vasak äär Kewell-Riise peaaegu perfektne.
      Ainuke asi, mis silma jäi - nurgalööke te lüüa ei oska.
      Y R A

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        valede söötude arv oli tõesti hämmastav ,asi vahepeal ka paranes ---aga ega seal lihtne ei olnud ka täna.
        Uskumatu et meil ikka veel on puhas parem äär puudu ,saaks SG keskele..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          WE ALL LOOOOOVE GARCIAAAA....

          Selle mehe firmakas ON õigel ajal õiges kohas olemine ja palli üle väravajoone virutamine.
          Lehmann oli kahtlemata mängu parim ! Viimasepeal tõrjed mehelt ning Gerrardi löögisuuna luges ta juba hoovõtu ajal vabalt ära. Momo suudab oma pead mitmel korral pallile vahele saada, aga sihik on ikka liiga paigast ära. Ei mäletagi teist sellist mängu Arsenali vastu, kus meil oma vastastest nii suur ülekaal on olnud. Ausalt öeldes pole ammu Arsenali mängimas näinud ja koosseis oli minujaoks väga uudne. Njah, mängijad ei mõista veel teil üksteist.
          Väga meeldis täna vasak äär ! Riise ja Kewell. Harry on tõeliselt tagasi tulemas. Just see Harry, keda meil kogu aeg vaja on olnud !

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas mikk
            ja vasak äär Kewell-Riise peaaegu perfektne.

            Ainuke asi, mis silma jäi - nurgalööke te lüüa ei oska.
            Steven kõmmutab neid enamjaolt. Mehele on liiga palju rolle antud platsil. Penaltid, nurgalöögid, küll loobib ta ka küljeaute tihti. Tuleks ühe mehe osakaalu vähendada ja ka teistel proovida lasta. A no mine tea, kui mängu käigus sir SG palli järele läheb, ei julge ka keegi teine tiimist vahele segada, et a la aitab küll sulle - las nüüd mina vms. Ning eelkõige on need asjad enne mängu paika pandud, aga ikkagi.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Hyypia oleks päris ässa värava nurgalöögist löönud ,kahjuks jäi nurka kaitsev Ars\'i mees endale kindlaks.

              Rafa:
              \"The Arsenal goalkeeper was unbelievable..\"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Kewell andis nurgakaid?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Daz Booob


                  Kewell andis nurgakaid?
                  Lõpus jah. Minu meelest mängu algul andis siiski Gerrard. 13 neid ju kokku oli.
                  BACK WHERE WE BELONG

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas mcnamara


                    Liverpooli mäng meenutab ajuti halba komöödiat.... (nutt ja hala)
                    Vaatasid sa ikka sama mängu? Tuletan igaks juhuks meelde, et vastaseks polnud just Sunderland. Kvaliteet oli ikka väga kõrge - kiire tempo juures palliti sageli ühe/kahe puutega ning platsi ja Arsenali pressingut arvestades üllatavalt täpselt. Lühikesi sööte varieeriti hästi pikkade diagonaalidega, mäng oli hästi laiali tõmmatud, tsenderdusi tuli rohkelt ja enamik ka suht täpselt. Vaata kornerite ja pealelöökide arvu, domineeriti ju täielikult. Kusjuures nii Fowler kui Morientes olid tip-top, ainuke miinus, et mõlemad hukkasid ühe väga hea võimaluse. Värav jäi mul paraku nägemata, aga võit oli täiesti teenitud. Ja seda väga korraliku esitusega ikkagi Premieri esikuuiku satsi vastu.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      komöödia tähendab vast seda, et 99%-lised võimalused, üleolek jäetakse realiseerimata ning lõpus omad vitsad peksavad... nii et naerma, nutma ajab.

                      meenub mulle itaalia liiga, mida aastad 3-4 tagasi sai jälgitud - mängu jooksul suudeti 3-4 korda posti lüüa, 2 korda üks-ühele mööda lüüa jne. Ning lõpuks jäi seis 0:0 või 1:0 - ja see ainukene värav oli ka omavärav
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas jyriööJa seda väga korraliku esitusega ikkagi Premieri esikuuiku satsi vastu.
                        Võib-olla olen ma siis liiga nõudlik, aga mulle \'pooli mäng tõesti ei meeldinud eile. Arsenal on ilmselges kriisis ja eile tundus 0:0 olevat nende ainus reaalne eesmärk. Eks neil lühikesed domineerimisperioodid olid, aga tõepoolest väga lühikesed. Väidetavalt olid väljakul paljukiidetud Pires ja Fabregas, kuid tunnistan, et ei pannud kumbagi kordagi tähele. Selle eest tuleb \'pooli muidugi kiita, et need mehed õige vaikseks jäeti. Henry\'st rääkimata, kes sai ehk ühe võimaluse.
                        Minule tegi tuska, et Liverpool jättis taaskord oma rünnakud lõpuni viimata ja tsenderdused realiseerimata.



                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          LFC dominatrix. Sel hooajal pole nii domineerivat mängu veel nähtud. Lihtsalt ei antudki londonlastele võimalust. Palli valdamine keskel ning Kewelli ülivõrdes esitus äärel olid pikitud kohmetusega ründes (Morientese ebaõnnestumised) ja kohati valesöötudega (Sissoko).

                          Madalale realiseermisprotsendile ja valesöötudele (ka tsenderdused) vaatamata oli see minu silmis üks selle hooaja esitusi. Vahetuste otsustav sekkumine mängu annab märku Beniteze geeniusest - mees MÕTLESKI jälle välja. Aga mäng: muserdav kuni viimaste hetkedeni, jah. Emotsioonidest tulvil, ojaa.

                          Mängu parim: Kewell, vastastest vaieldamatult Lehmann.
                          Mängu parim hetk (lisaks väravale): Fowleri emotsioon pärast lähilööki - käed olid juba tähistamiseks tõstetud, aga sakslane keeras jälle kõik piffi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            REDS CONFIRM ADIDAS DEAL


                            Lisaks olevat ametnikud kinnitanud 10M poundi andmist Anfieldi (mitte staadioni enda muidugi) ja selle ümbruskonna uuendamiseks, peaks olema suur samm edasi uue staadioni poole.

                            \"The council\'s bid for extra money has been successful and a grant of around £10million looks set to be rubber stamped. The money wouldn\'t be used for the stadium itself but for the regeneration of Anfield and Breckfield.\"

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Fowler ja Moro mõlemad väärisid väravat. Nad nägid ikka vaeva seal platsil ja mulle tundub, et need kaks vanahärrat omavahel võivad midagi suurepärast kombineerida. Fowleri vahepealne äärel liikumine ja sealt heade tsenderduste andmine Moro pea peale tuli väga hästi välja. Robbi jalgpalli-aju on lihtsalt fenomenaalne, kui nüüd veel vaid mõne palli sibulavõrku saab, siis on vana tagasi.

                              ManU vastu võiks rahumeeli nende kahega alustada IMO. Aga jah, Lehman tegi fantastilise mängu. Masendav kui hea ta vahel olla võib. Ja mis kuradi värk sellega on, et Liverpooli vastu Anfieldil kipuvad vastaste väravavahid hiilgemänge tegema. Ja siis järgmine nädal viskavad palli oma väravasse. See ei ole aus, ma ütlen!
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                noh, eks tugevam vastane motiveeri rohkem :P
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X