320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täitsa asjalikku lugemist:

    Isiklikult eelistaksi teda Martinezele, sest see jalgpall mida Swansea see hooaeg mängis oli meeldiv.
    This is Anfield,

    Kommentaar


      Brendan Rodgers it is! Tere tulemast

      Kommentaar


        loodetavasti saab ta endale ka tublid abilised tagatubades. edu.

        praegusel juhul suurenes ka tõenäosus, et LVG tuleb spordidirektoriks - on nad Brendaniga ju vanad tuttavad.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kolmeaastane kontraht. Njaa, ei eita et eelistanuks tipptreenerit väljaspoolt Premieri, aga see polnud praeguses seisus realistlik. 10-15 punkti rohkem kui eelmisel hooajal: sellise eesmärgi võiks esialgu seada. Kogenud spordidirektor kulub igal juhul ära. Hull lugu aga kui koostöö sujuma ei hakka.
          Aga ei, ikka optimistlikult peab tulevikku vaatama.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Eks saab näha kui suur warchest tema käsutusse antakse, kui üldse, sest nagu ma aru olen saanud tahetakse spordidirektorit teha vastutavaks üleminekute eest ja manageri tööks jääb puhtalt taktikaline pool, meediaga suhtlemine ja meeskonna ettevalmistus? parandage, kui olen valesti aru saanud.
            This is Anfield,

            Kommentaar


              Algselt postitas Blackened Vaata postitust
              Eks saab näha kui suur warchest tema käsutusse antakse, kui üldse, sest nagu ma aru olen saanud tahetakse spordidirektorit teha vastutavaks üleminekute eest ja manageri tööks jääb puhtalt taktikaline pool, meediaga suhtlemine ja meeskonna ettevalmistus? parandage, kui olen valesti aru saanud.
              Kuskilt jäi silma, et seepärast Martinez teid nahui saatiski, et te ei tahtnud talle täielikku kontrolli asjade üle anda

              Aga noh, Brendanile soovin edu, aga mitte liiga palju
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Eks nad aja jah seda jänkilikumat spordidirektori tähtsust. Ei oska siit nüüd midagi arvata, eks Rodgers juba tõestanud, et suudab viletsust premieris enam kui hästi hoida
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Viimased signaalid pigem sellised, et Rodgers tahab kontrolli enda kätte jätta ja Van Gaali palkamine muutunud ebatõenäoliseks. Aga pagan võtku seda ajast ette ruttamist. Küllap reedeks on vastused käes.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Edu Brendanile! Kindlasti läheb tal seda vaja.

                    Kommentaar




                      uskumatu

                      Kommentaar


                        pidi olema reedeks pidulikult öeldud küll

                        It was swiftly established Roberto Martínez and Rodgers would refuse to work under Van Gaal if he was sporting director.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Räägid lähemalt?

                          Kommentaar


                            Kui sa vihjad sellele, et RAWKis treenereid ei tohi kritiseerida siis jah.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              möh? ei kritiseerita? tra, sa ajasid mul une ka pealt ära.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kas BR-i veel lähemalt ei tunne, võib lugeda kiidulaulu ehk siis veidi kainemat analüüsi. Ja siis on veel James Lawton.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X