320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2020?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      2020?
      sa ikka optmist aga 2012 on tema piir,sest omanikud lihtsalt kannata oodata,et peatreener saaks korraliku meeskonna ehitada. ühe-kahe hooajaga ei suuda keegi korraliku ja võitvat meeskonda kokku panna
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        FSG tuli sisse. Tahtsid noort ja ambitsioonikat treenerit, kuid Hodgson oli ees. Kuna tulemused ei läinud, oli hea võimalus Royst lahti saada.
        Otsustati, et kuni hooaja lõpuni tuuakse Dalglish sisse klubi hooaega lõpuni veeretama ja ka fännide poolehoidu võitma. Aga Kenny, kes pidi olema vaid caretaker manager, lõpetas hooaja üle ootuste hästi ning tekkis kiusatus talle pikem leping anda. Antigi. Sellega eemalduti rohkemgi algsest noore manageri plaanist.
        Kenny liigahooaeg oli aga katastroof. Tehti kiire otsus, et minnakse algse plaani juurde ning antakse aeg ja raha noorele lootustandvale managerile, kes peaks edu tooma. Algsest plaanist kõrvale kaldudes "kaotati" aastake.

        Vähemalt nii näen mina seda hüppamist treenerite vahel. Rodgers saab kindlasti rohkem aega. Vähemalt ma loodan.

        Kommentaar




          Usun, et antakse ikka rohkem kui üks aasta ehitada.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            ühe-kahe hooajaga ei suuda keegi korraliku ja võitvat meeskonda kokku panna
            hõu see mour in jo @ tselsi või too sama uus manager @ luige - eks kõik ole muidugi suhteline ja midagi kehvemat ei saa olla kui varajane (s.t. alla kahe aasta) manageri vahetus.
            samas pole hetkel isegi jumalat vaja, et uskuda helgemat päeva
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              "There is a fantastic squad here, some terrific players, but there is no doubt I'll need to make maybe two, three or four additions to try and get that flow - and it will take time to put that in place."

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Taktikast või stiilist on uue hooaja kontekstis hoopiski liiga vara rääkida. See sõltub ju meeskonna koosseisust. Praegust satsi swansealikult mängima panna vist väga ei õnnestu. Spearing ja Adam Brittoni-Alleni laadset sööduruletti mängima panna? Ei õnnestu.
                Võib uskuda, et tiim mõnevõrra muutub suvel. Võib ju ka küsida, kas BR toob Walesist kellegi kaasa. Scott Sinclairi või Joe Alleni vastu poleks mul küll midagi.
                cock tastes good "embargo" nende mängijate osas. samas selgusetu on Sigurdssoni staatus.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Järgmisel hooajal võib siis eeldatavalt näha taaskord Joe Cole ja Alberto Aquilanit Liverpooli särgis.

                  Kommentaar


                    No vot siis. Selline mees pandi pukki. Täiesti 0 arvamust tema suhtes. Vaatame kuidas hakkama saab ja siis anname hinnanguid.

                    Kommentaar


                      EPLi jälgija puhul mingi arvamus temast vast ikka on. Iseasi, kas homsesse vaadates arvamust omad.

                      Enivei klubi sai 120-ks
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kuulukse, et Kuyt lükkas kohvrid kokku ja tegi Türki minekut.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          EPLi jälgija puhul mingi arvamus temast vast ikka on.
                          Kui siis nii imepisike, et pole väärt mainimist. Pigem jään neutraalseks..
                          Aitähh Kuyt nende aastate eest. Fantastiline tööloom! Edu edaspidiseks!

                          Kommentaar


                            Dirk siis uue režiimi esimene ohver. Vapustav karjäär Punastes. Õnneks sai veel selle karika.
                            Martin Kelly aga koondisse kutsutud. Elu on imeline. Olümpiavõitjaid siis meie omadest suurt ei tule.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kõike head, Käut. Tänud ilusate ja tähtsate väravate eest.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kas ja kui palju Liverpool raha ka antud diilist sai?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X