320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Oleneb kui palju emba-kumba jälginud oled. Dempsey koha pealt ei oska väga sõna võtta, aga Borini on igati andekas mängija.
    Ma ei kahtle kummagi mängija andekuses. Aga mõlemad on sellised riskiga ostud (ja järjekordne risk on see mida ma eriti näha ei taha). Dempsey meenutaks oma ostu poolest Adamit, kes tegi küll kena hooaja Blackpooli eest, kuid meil jäi õrnalt jänni. Ja Borini on noor, kogenematu, selles seisneb tema risk. Minu nägemus hetkel oleks, et vaja on kedagi kes võib küll olla noor, kuid juba PL'iga tuttav ja lihtsalt ootab, et täielikult õide puhkeda. Selles valguses eelistaks ma ntx Daniel Sturridget, keda meiega siin vahepeal seostati. Aga noh mis meist, ootame ja vaatame mis saama hakkab. Igasugune kiire värske veri äärtele ja ründesse on teretulnud.

    Btw meil on nüüd ka mingisugune maskott, kes meenutab korraga nii liverbirdi, kui ka draakonit. Ja mingil vikerkaarelipuinimeste paraadil osaleme kah.

    Edit: Ja Suarez kõmmutas hattricki sõprusmängus Tsiili vastu. Pole paha.

    Kommentaar


      Aga mis on saanud sellisest mehest nagu Alberto Aquilani? Milan teda vist ei tahtnud ja kuskilt mujalt pole ka talle mingit pakkumist tulnud ilmselt(mina vähemalt pole midagi kuulnud kuskilt), nii-et hetkel teie mees. Mis plaanid on temaga?
      FORZA FIORENTINA!

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Ja Borini on noor, kogenematu, selles seisneb tema risk. Minu nägemus hetkel oleks, et vaja on kedagi kes võib küll olla noor, kuid juba PL'iga tuttav ja lihtsalt ootab, et täielikult õide puhkeda. Selles valguses eelistaks ma ntx Daniel Sturridget, keda meiega siin vahepeal seostati.
        Borini on Inglismaal (kaasa arvatud EPL) mänginud. EPL-is muidugi väga vähe, aga siiski. Lisaks CL-is Chelsea eest. Roma fännid on üsna kurjad tema rahaks tegemise pärast ja ainus põhjus, miks müüakse, on vahendite leidmine veel suurema kala jaoks.

        Kommentaar


          Maxi vana klubi väidab et mingisugune diil olla juba tehtud.

          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Btw meil on nüüd ka mingisugune maskott, kes meenutab korraga nii liverbirdi, kui ka draakonit.
          Mu meelest ta meenutab oma ninaga Rodgersit.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Aquaman jääb tuleval hooajal warriori särgi sisse. midagi uut.

            Kommentaar


              Üha valjenevad kõlakad räägivad, et Borini on kotis. Arstionu peab veel läbi vaatama ja siis saab ristid paberile pandud. Aga ootame ametliku teate kah ära.

              Kommentaar


                Kangekaelne Craig Bellamy sai täna 33 aastat nooreks.
                Palju õnne ja omalt poolt luban, et risti ei löö.
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Üha valjenevad kõlakad räägivad, et Borini on kotis. Arstionu peab veel läbi vaatama ja siis saab ristid paberile pandud. Aga ootame ametliku teate kah ära.
                  aasta pärast aastaks Juvesse laenule, siis aastaks Milani laenule ja siis jääb ebamääraseks "oot, see vend on ikka meil vä?" düüdiks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    aasta pärast aastaks Juvesse laenule, siis aastaks Milani laenule ja siis jääb ebamääraseks "oot, see vend on ikka meil vä?" düüdiks.
                    Kuna ta on itaallane?

                    Kommentaar


                      Üldistada pole vaja. Pealegi Aquilani nüüd täitsa oma jope tundub olevat.
                      Alberto Aquilanis agent insists that the midfielder will be part of the Liverpool first-team squad for next season.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Dear Reds, I am leaving Liverpool FC today.

                          Before signing for LFC, I just saw the club as one of the greatest institutions in football. After my time here I can confirm that this is not just a great club but also a great family.

                          I have tried to give everything every day that I was wearing the LFC crest. It has been a great honour to defend this shirt during two and a half years. I am returning home with a suitcase full of great memories, good friends within the team and also within this great family that works every day in the club. Thanks a lot for your support. You can NOT imagine what a great honour it was for me when the Kop sang, 'Maxi, Maxi Rodríguez runs down the wing for me da da da da dada...'

                          Hasta la vista.

                          Maxi

                          Kommentaar


                            Pole temale mitte ühtegi halba sõna öelda, täitsa meeldiv mängija. Oskas õiges kohas olla.

                            Nüüd peab ootama, et talle asendus ostetaks... või saab selleks kadunud poeg Cole?

                            Kommentaar


                              Ääretult-ääretult sümpaatne mängija oli.

                              On edaspidi ka muidugi, hoian talle igatahes pöialt.

                              Kommentaar


                                kuhu Maxi läheb muidu? Lõuna-Ameerikasse tagasi?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X