320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahtlemata imelik. Kas tegemist on suitsukattega (kahtlane)? Keritakse hinda (AC Milan tundis reaalset huvi ning nüüd tekitati suurem vajadus)? Inimliku eksimusega (prooviti parimat, kuid välju tuli nagu alati - tõenäoline)? Või paranoiliselt lähenedes - NUFC põhjaliku äriplaaniga? Või... üks loll oskab rohkem küsida, kui sada tarka vastata.

    Jääb vaid loota, et käesoleval hooajal väljakul toimuv saab olema lihtsamalt seeditav.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Njah, ise info lekitamisega avaliku enampakkumise tekitamine ei tundu mulle eriti briti jalkakultuuriga kooskõlas. Hispaania-Itaalia klubide puhul on vist vahetevahel midagi taolist ette tulnud. Aga võimalik, et see on ainus viis täna Carrolli eest poolgi poolteist aastat tagasi makstust kätte saada.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        BR keel veits vääratas, sopaleht tegi loo ja sellest läksid ka teised põlema. Nüüd spekuleeritakse nii kuis jaksatakse?

        Mainisin siin eespool, et hunnik noori on tavapärast tuurile kaasa võetud. Veidike lugemist, kuidas isegi tsempionitest löövad läbi vaid vähesed. Kui Spearingu kohta meeskonnas saab läbilöömiseks nimetada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          BR keel veits vääratas
          Kamoon. Mees võib noor olla, aga nii roheline ta nüüd ka ei ole. Või siis on ta väga vales ametis.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Veidike lugemist, kuidas isegi tsempionitest löövad läbi vaid vähesed. Kui Spearingu kohta meeskonnas saab läbilöömiseks nimetada.
            Mis teha, akadeemia ikka pikemas perspektiivis kräpp, ühe pidi vähemalt maskotiks jätma. Küll see Eccleston ka varsti kopikateks tehakse.
            Peaks nüüd seda Teixeirat ka rohkem hakkama nägema, kes mingite seljaprobleemidega hädas oli meile tulekust saati. Tegi Exeteri U18 vastu äsja debüüdi.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Keegi oskab öelda, mida teevad Rush ja Fowler meeskonna juures? Kenny'ga ei näinud ma neid või ei pannud vähemalt tähele.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Keegi oskab öelda, mida teevad Rush ja Fowler meeskonna juures? Kenny'ga ei näinud ma neid või ei pannud vähemalt tähele.
                Treenivad mingi LFC loodud fondi raames Bostoni noorukeid. Otsest seost põhitiimiga ei ole.
                Fifield spekuleerib, et Carroll on läinud talve lumi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  'It was a misunderstanding, what happened between me and Evra at Old Trafford when we were to shake hands. In fact, I think it was all arranged against me again, as it had happened with the punishment.'
                  ‘The media in England showed the moment when I passed in front of him, but they didn’t see that he had his hand low before. Only the media in Uruguay and Spain showed that I wanted to shake his hand.'
                  'People at the club are sure that it was a way that Manchester United used to put me out of the team and stop Liverpool. But in England, Man United has this political power, and you have to respect that and shut your mouth.'
                  'The trial was so complicated for me. I had to go to Manchester in a taxi for the trial. I got up at seven in the morning and I came home at nine at night. I was exhausted, I was so tired. I wanted to cry, and kick all the things around me. I came home and I wanted to do all that, but I couldn't because my daughter was at home.'


                  korralikku ajupesu on ikka tehtud. mitte et oleks väga palju olnud pesta muidugi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar



                    >butthurt manu fännid

                    Kommentaar


                      mis teha, kui närilisel suu kinni ei seisa.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kas ta ise mitte ei vabandanud juba, et Evral kätt ei surunud?

                        Kommentaar


                          Ämeeriklased väidavad, et Dempsey on kotis.

                          Edit: Ja kiiresti koristati see uudis sealt ka ära. Kuid kuulujutud käivad, et hiljemalt reedeks on allkirjad paberil. Elame näeme.

                          Kommentaar


                            Dempsey oleks ikka ilgelt hea:P

                            Kommentaar


                              Igatahes enam pole seal seda uudist
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Igatahes enam pole seal seda uudist
                                Mäh? Omanikud tegelevad ruumorite levitamisega?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X