320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ametlik hooaeg on peale ameerikat kohe algamas.

    Liverpool will face either Macedonians Renova or Gomelfrom Belarus in the third qualifying round of the Europa Leagueon 2 August and 9 August.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Milline neist muudatustest meeskonna soliidsemaks tegi, kui eelmisel aastal? See, et kõik mängijad on aasta jagu vanemad? Tippklubid on ostnud Marin'i, Podolski, Hazardi, Kagawa, Sigurdsson ja laevatäie prantslasi, kellest ainult Mask varem kuulnud on.
      Eks see eesti kesksuve kuumus ole karm jah, et paanikaks on igati põhjust. Kuid ühes olen ma sinuga nõus Hazardi, Ibra, Kaka, RVP sarnaseid hot targeteid me 'pooli teele tulemas ei näe. Dempsey, Alleni suguseid mid-table (tõestamata) kvaliteeti aga vististi küll.

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Võiks minna ka see aasta jah, aga kes oleks tulijad?
        Mina tõenäoliselt oleks.

        Kui tulla 'pooli võimalike üleminekute juurde, siis ütleks, et Allen oleks igati soliidne ost. Tõeliselt andekas ja noor mängija, aga kuna tegu on britiga siis hakkavad nii mõnedki kulmu kortsutama. Dempsey osas olen kahtleval seisukohal. Mulle tundub, et tegu on pigem omanike, mitte Rodgersi ostuga. Borinit ja Sigurdssoni ajas Rodgers taga, kuid Dempsey-ga tegeleb hoopis Ian Ayre + ega 29-aastane ei sobi ka FSG poliitikaga kokku. Tundub, et tahetakse Dempsey pealt lihtsalt Ühendriikides raha kokku kraapida.

        Kommentaar


          Dempsey on pigem jah selline kahe-kolme aastane investeering medikamentidesse. Mängijana aga tema mulle meeldima, kuid tollest mansast on mõni piparkook isuäratavama kvaliteediga.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Dempsey osas olen kahtleval seisukohal. Mulle tundub, et tegu on pigem omanike, mitte Rodgersi ostuga.
            Mõtlesin ise ka sellest, et kas ollakse huvitatud tema rahvuse pärast.

            Tänane mäng algab kell 23.00? Ning kas liikuvat pilti on lootust näha?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kodulehe sõnul kannab ESPN üle - peaks pildi ikka kätte saama.

              Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

              Kommentaar


                Natuke naljakas lugeda, et Dempsey sugune mees nii leiget huvi siin tekitab inimestes. Mees kes on mänginud viimasel viiel liigahooajal mänge liigas 36, 35, 29, 37, 37 ja sealjuures väravad 6, 7, 7, 12 ja 17 ... nagu enam kui safe bet ju? Kogenud ja tõestanud tegija, tunneb liigat ja pole poole hooaja komeet. Isiklikult lootsin terve suve, kuni siiani, et Arsenal tal sõnasabast (CLi soovib) kinni hakkaks ja omale napsaks.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  peale homset on ka päev

                  Märgid näitavad, et Lucas tuleb tagasi tugevamana, kuid eks tõehetk saabub siis kui esimesed liigamängud seljataga.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Mina tõenäoliselt oleks.
                    Et siis vähemalt 5 inimest veel vaja, tore oleks muidugi, kui oleks natukene rohkem mängijaid.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      1 hour to go! ei tea kes täna pallivad üldse põhis vnii?
                      FORZA FIORENTINA!

                      Kommentaar


                        Liverpool: Jones, Enrique, Sama, Carragher, Wisdom, Spearing, Aquilani, Adam, Ibe, Eccleston, Pacheco.

                        Second-half team: Gulacsi, Flanagan, Skrtel, Wilson, Robinson, Adorjan, Shelvey, Suso, Cole, Sterling, Morgan.

                        Subs: Lucas, Smith, Ward, McLaughlin.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ohhoo, täna näeb täitsa tundmatuid nimesid! Tundmatuid seetõttu, et paljusid polegi peale mõne reservide või noorte mängu highlightide actionis näinud. Väga meeldiv.

                          Kommentaar


                            http://www.coolsport.tv/stream1.php nautige
                            FORZA FIORENTINA!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Respect Vaata postitust
                              cheers.
                              Ja Lucas! Tere tulemast tagasi. Vaatame siis poisid üle
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                sop://broker.sopcast.com:3912/133300

                                sopcasti ka
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X