320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pacheco, Ibe esimesest poolajast, Suso, Sterling teisest poolajast olid asjalikud. Üldiselt oli kogu asi ikka väga rabe nagu hooaja esimestele mängudele kohane. See tiku-taku stiil on harjumatu ja ropult uniseks tegev. Morgani värav debüüdil kergitab aina ja aina lootusi selle poisi suhtes. Ja otseloomulikult Lucas is back!!!!oneoneone!

    Kommentaar


      Väike .gif kah eilsest:

      Kommentaar


        Marduk, kas sa ise jalgpalli mängid? Kuidas tika taka saab igav olla. Ülihea seda mängida, täielik nauding trennis kui kiirete 1 puute söötudega väravani jõuad. Kiire tempo ja korralikult adrekas üleval. Igavaks tembeldavad tavaliselt seda need, kes ise jalkat ei mängi või sellest hästi aru ei saa. Igav jalgpall on pikk palla alla ehkupeale 2 meetrisele uimasele Carrollile.

        Kommentaar


          Eks see ole sinu arvamus, see on igav jalka. Tegelikult on see väga ilus kohati ja seda saab ainult siis mängida, kui sul tehnika seda lubab. Selle idee on vastasele palli mitte anda - pole palli, ei saa ka väravaid lüüa. Liverpool ei hakka kunagi nagu Barca lükkama, pole nii osavaid mehi, sellessuhtes pole vaja karta, et Liverpoli mängupilt "igavaks" läheks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma vaatasin Eesti-Hispaania, Hispaania-Prantsusmaa ja finaalmängu; nii poolfinaalis kui finaalis võeti ta esimesena välja ja seda põhjusega. Kui kaaslased teda ignoreerisid, siis järelikult ei osanud ta avaneda.
            otsi üles mäng portugali vastu - turniiri parim mäng, Suso parim mäng. finaalis oli tal toss väljas... nagu ka teistel mängijatel.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              palju ta seal üldse mängis?
              tegelt pole need kõiksugu u-mängud erilised ja, mis kõige olulisem, paikapidavad oraaklid. mõni poiss võib seal küll särama lüüa, aga kellegi põhjalikku sittus või headust see kivvi mu meelest väga ei raiu.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                ma pakun, et ca 60 minutit juhtis seda showd seal.
                tõesti vä?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  mõtsin, et turniiril kokku; mitu mängu ja nii.
                  jepjep.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    mõtsin, et turniiril kokku; mitu mängu ja nii.
                    jepjep.
                    Kui õigesti mäletan, siis alustas igas mängus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Kui õigesti mäletan, siis alustas igas mängus.
                      Aitan teid. Suso alustas 5 (kõigis) mängus, kolmes vahetati välja. Kokku mängis 376 minutit olles sellega oma meeskonnas selles arvestuses #6 kohal. Teenis 0 kollas, 0 punast.

                      Kommentaar


                        Ja Eesti vastu lõi karistuslöögi latti .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          Ülihea seda mängida, täielik nauding trennis kui kiirete 1 puute söötudega väravani jõuad. Kiire tempo ja korralikult adrekas üleval.
                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          Liverpool ei hakka kunagi nagu Barca lükkama, pole nii osavaid mehi, sellessuhtes pole vaja karta, et Liverpoli mängupilt "igavaks" läheks.
                          Oled seeni söönud?
                          Algselt postitas rainis007
                          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                          Kommentaar


                            Millest sa aru ei saa?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Oli mis oli, ega ma ei ole ju reservide mänge vaadanud, olen Susot vaid kolmes U19 mängus näinud, neist kahes vahetati ta esimesena ja põhjusega välja. Loomulikult ei ole ühe nädala sisene kehv vorm lõplik näitaja, kuid selle põhjalt lubasin endale skepsist, kui teda superosavaks nimetati. Õigemini, ta on vasakuga tõepoolest osav, aga rünnakule orienteeritud meeskonnamäng on efektiivsem kui tricks & flicks. Kõige lõpuks, vaatame siis uuesti üle, kui tal habe kasvama hakkab.
                              tegelikult on tal väga hea nägemine ning (palli) tunnetus, mis aitab noid pikki ja tulemuslike sööte jagada, mis meile meeldivad. oma eale kohaselt hoiab palli üle ning mõistus lakkab ajutiselt töötamast.
                              hetkel on ta heal juhul championshipi tase, kui sedagi... käes on kõige raskem periood, kus poisit peab saama mees. imal läga, kuid nõnda lihtne see on.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                Millest sa aru ei saa?
                                et sa oled siis üks la masia elanikest?

                                btw - ühe puutega jalka mängimine on üks lihtsamaid asju. lühikest söötu anda on kordades lihtsam kui pikka. lühikest söötu on lihtsam treenida. see on nii elementaarne (nagu ka mängijate asukohtade vahetus, avanemine, vastu liikumine, kindlustamine jne), et vahepeal juba plaanisin inimesi hakata nottima.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X