320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    et sa oled siis üks la masia elanikest?

    btw - ühe puutega jalka mängimine on üks lihtsamaid asju. lühikest söötu anda on kordades lihtsam kui pikka. lühikest söötu on lihtsam treenida. see on nii elementaarne (nagu ka mängijate asukohtade vahetus, avanemine, vastu liikumine, kindlustamine jne), et vahepeal juba plaanisin inimesi hakata nottima.
    ühepuutesööt on kõige lihtsam? Mängid jalgpalli ise?

    Kommentaar


      Kas kellelgi on anda preseason mängude tabelit. Et kellega ja millal. LFC leht ei tööta ja ei oska mujalt otsida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        ühepuutesööt on kõige lihtsam? Mängid jalgpalli ise?
        üks lihtsamaid elemente - jah. ära aja liikumisega segamini.
        pideva peksmisega muutub ka kõige tugevam puit pehmeks.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Nooruke Toni Silva suundus Barnsleysse mängima.Päriseks.

          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Mängid jalgpalli ise?
          A mis see jalgpalli mängimine asjasse puutub? Et siis tead kohe jalgpallist kordades rohkem või?

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            btw - ühe puutega jalka mängimine on üks lihtsamaid asju. lühikest söötu anda on kordades lihtsam kui pikka. lühikest söötu on lihtsam treenida.
            Ühepuutesööt ja lühike sööt ei ole sama asi.

            Kommentaar


              ma arvan, et kui statistikat uurida, siis võib sinna võrdusmärgikese poetada, kuid ma pole kindel, kas noku suurust on täna tarvis mõõta.
              tahtsin lihtsalt tähelepanu pöörata sellele, et riki-tiki-taka-kaka ei ole tehniliselt nõnda keerukas kui seda püütakse kirjeldada. isegi metsast tulnud eestlased saaksid/saavad hakkama. kõigepealt oleks küll aga vaja valmis kirjutada kasutusjuhend (kuidas tatikollist sõdur koolitada) ja sellega kõikidele treeneritele korduvalt vastu pead lüüa.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Päris rumal jutt, ei viitsi isegi vaielda. Mees metsast saaks sellega hakkama? Las ta jääb nyyd. Fakt on et aint Barca/spain suudavad seda teha kuna neil piisav tehnika selleks.

                Kommentaar


                  ainult mulle tundub, et üks laseb oma joru aiast ja teine aiaaugust?

                  mida Daz Booob ilmselt öelda tahab, on see, et ühepuutesööt kui selline ei nõua mingeid supererilisi oskusi, vaid sellega tuleb iga vähegi jalgpalluri kujuga inimene toime. kui tõesti just päris tammepakud all ei ole.

                  hoopis teine asi on aga lasta seda söötu mängus omavahel üheteistkümnekesi nii, et vastane koera jookseb. see eeldab juba ka vastavat liikumist, nutti ja võhma, et jõuaks kõik 90 minti sedamoodi siblida.

                  minu jaoks isiklikult ongi kõige müstilisem ja imetlustväärivam see, mis kuradi moodi need partsa käblikud alati jõuavad ja teised mitte.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    ainult mulle tundub, et üks laseb oma joru aiast ja teine aiaaugust?

                    mida Daz Booob ilmselt öelda tahab, on see, et ühepuutesööt kui selline ei nõua mingeid supererilisi oskusi, vaid sellega tuleb iga vähegi jalgpalluri kujuga inimene toime. kui tõesti just päris tammepakud all ei ole.

                    hoopis teine asi on aga lasta seda söötu mängus omavahel üheteistkümnekesi nii, et vastane koera jookseb. see eeldab juba ka vastavat liikumist, nutti ja võhma, et jõuaks kõik 90 minti sedamoodi siblida.

                    minu jaoks isiklikult ongi kõige müstilisem ja imetlustväärivam see, mis kuradi moodi need partsa käblikud alati jõuavad ja teised mitte.
                    Jopakolla...No seda vist ei ole siin mõtet rääkida et keegi endast palli eemale oskab lüüa jalaga. See ei ole yhepuute söödumäng. See sööt peab olema kiire ja ülitäpne ja see nõuab suuri oskusi KUHU ja KUIDAS see anda ja kuhu ise seejärel liikuda. Ma räägingi et ainult Barca/Spain suudab seda sest nende tehnika lubab seda, ükski teine sats maailma tipptasemel seda ei suuda seda. Küsisid et kuda Barca mehed jüuavad ja teised mitte. Vastus: SEE ON TEHNIKAS KINNI. Palliga peab ka kiirelt pöörama ja õigesse kohta.
                    Da booz on vist suur pallivirtuoos. Mine Eesti koondise keskvälja mängujuhiks, kui see nii lihtne on

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Jopakolla...No seda vist ei ole siin mõtet rääkida et keegi endast palli eemale oskab lüüa jalaga. See ei ole yhepuute söödumäng. See sööt peab olema kiire ja ülitäpne ja see nõuab suuri oskusi KUHU ja KUIDAS see anda ja kuhu ise seejärel liikuda. Ma räägingi et ainult Barca/Spain suudab seda sest nende tehnika lubab seda, ükski teine sats maailma tipptasemel seda ei suuda seda. Küsisid et kuda Barca mehed jüuavad ja teised mitte. Vastus: SEE ON TEHNIKAS KINNI. Palliga peab ka kiirelt pöörama ja õigesse kohta.
                      Da booz on vist suur pallivirtuoos. Mine Eesti koondise keskvälja mängujuhiks, kui see nii lihtne on
                      Eesti koondise mängujuht peab andma pikka, teised koondise vennda ei oska ju ühepuuutesööte ja üksi pole mõtet seda teha.

                      Kommentaar


                        Nõus--barrca pöialpoisid on ka mind alati lummanud just sellega, kuidas kõik teised satsid on justkui halvatud nende vastu- midagi keerulist nagu pole, a tee järgi kui suudad. No ja veel ei suudeta eriti.
                        sitt lugu on aga muidugi see, et BR tulekuga jahutakse pidevalt mingist kummalisest "tiki-taka partseloona filosoofia" saabumisest Anfieldile, cmon ,rly noh!

                        isegi metsast tulnud eestlased saaksid/saavad hakkama. kõigepealt oleks küll aga vaja valmis kirjutada kasutusjuhend (kuidas tatikollist sõdur koolitada) ja sellega kõikidele treeneritele korduvalt vastu pead lüüa.
                        ja kuidagi ei usu, et kui nt sellised suurmeistrid nagu Pep guardiola v Marko Kristal otsustaks kogu oma elu ja KARISMA(Kristal) pühendada maarahvale tikitakinduse õpetamiseks, keda omakorda pohlak järjekindlalt järgmised 20aastat 24/7 vastava manuaaliga piki endist euroopa kaunimat soengut(Kristal) peksaks ,et sel juhul meie stroomi metsa juurviljad hakkaks +EV tikkima.

                        mjäu.
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          njah, ega siin teemas hetkel midagi targemat pole ka rääkida... saalijalgpall on vist tõeline tuumafüüsika?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Jalgpall on üldiselt üldse raju füüsika.
                            A Susost võib edasi rääkida.
                            Isiklikult arvan,et hoopis huvitava avaldusega ja ega palju ei eksinud keegi kodanik, kes helistas peale torontodega mängu LFCTVse ja arvas sobilikuks mõtteteraks olevat, et Suso ibe ja Sterling peaks natuke veel aega saama, enne ui kritiseerida v hinnanguid asuda andma....tundus loogiline vend olevat.Hämmastav tähelepanek ju tglt. Mulle meeldis.
                            Päeva mõttetera v nii.
                            või mis ?
                            How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                            Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              ainult mulle tundub, et üks laseb oma joru aiast ja teine aiaaugust?

                              mida Daz Booob ilmselt öelda tahab, on see, et ühepuutesööt kui selline ei nõua mingeid supererilisi oskusi, vaid sellega tuleb iga vähegi jalgpalluri kujuga inimene toime. kui tõesti just päris tammepakud all ei ole.

                              hoopis teine asi on aga lasta seda söötu mängus omavahel üheteistkümnekesi nii, et vastane koera jookseb. see eeldab juba ka vastavat liikumist, nutti ja võhma, et jõuaks kõik 90 minti sedamoodi siblida.

                              minu jaoks isiklikult ongi kõige müstilisem ja imetlustväärivam see, mis kuradi moodi need partsa käblikud alati jõuavad ja teised mitte.
                              Asi lihtne. Nemad on pea terve mäng palliga, kuid vastased terve mäng jooksevad, sööda,avane,sööda on vähem väsitavam, kui lihtsalt jookse edasi-tagasi ilma pallita. Kui pall kaotatakse, tehakse kõrge press ja võetakse see kohe jälle endale, ainult pressi ajal nemad nö töötavad, ja siis läheb vurr jälle käima ja vastased jooksevad, nemad nö puhkavad.

                              Kommentaar


                                Reds sign Chevrolet deal




                                nii armas.
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X