320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need va mustad puuted, jõuetus jms mind väga ei häirinudki (tavaline hooaja algus). Küll aga oli mõtlematut tegevust palju - nagu mängiks esimest korda jalkat. Selle võib ehk ajada brave new world'i kaela, kuid... krt, tegemist on ju siiski professionaalidega. Samas mõnel üksikul korral näidati, et midagi on trennis õpitud ning äärekaitsjad hakkavad väga korralikult vatti saama.
    Gomeli vennad olid muidugi väga aktiivsed ja agressiivsed ning mõni teine kohtunik oleks paar nendest puhkama saatnud.
    Kokkuvõttes - väga hea hooajaeelne toonuse tõstja.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas idikas Vaata postitust
      Kunas Reina liitub poistega, järgmine mäng Gomeli vastu saab juba seista postide vahel?
      liitus esmaspäeval = jah
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Jep, sack Rodgers ja mängijad maha müüa. Gerrard on vaid ühe hooaja eelse mängu mänginud, Spursi vastu. Nagu suur osa täna mänginutest, oli ta äsja puhkuselt naasnud. See oli paras mäng vormi kogumiseks. Pole mõtet ennatlike järeldusi teha.
        Ennatlikke tõepoolest pole, minu omad on tehtud, mitte ainult selle mängu põhjal.

        Pakkumine Liverpooli toetajatele kasti märjukese peale, et Liverpool ei lõpeta TOP4s eeloleval hooajal. Julgeid?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ennatlikke tõepoolest pole, minu omad on tehtud, mitte ainult selle mängu põhjal.

          Pakkumine Liverpooli toetajatele kasti märjukese peale, et Liverpool ei lõpeta TOP4s eeloleval hooajal. Julgeid?
          Liiga lihtne. Otsi kuskilt panustamissaidilt vastava kriteeriumi koef ja hakka siis rääkima. Mingi sinu 7 kasti nende ühe vastu või nii. Mitte, et seal lõpuks vahet oleks, sest oma kasti saad nagunii sina. Just sayin
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Liiga lihtne. Otsi kuskilt panustamissaidilt vastava kriteeriumi koef ja hakka siis rääkima. Mingi sinu 7 kasti nende ühe vastu või nii. Mitte, et seal lõpuks vahet oleks, sest oma kasti saad nagunii sina. Just sayin
            Sellest ma räägingi, et praeguse materjaliga ei ehita TOP4 satsi kuidagimoodi üles.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ennatlikke tõepoolest pole, minu omad on tehtud, mitte ainult selle mängu põhjal.

              Pakkumine Liverpooli toetajatele kasti märjukese peale, et Liverpool ei lõpeta TOP4s eeloleval hooajal. Julgeid?
              Peab ikka väga punaste prillidega olema, et arvata, et Liverpool on hetkel top4 klubi. Isegi klubi omanikud on öelnud, et tuleval hooajal pole Meistrite Liiga koht eriti reaalne eesmärk ning lastakse Rodgersile pikemalt ehitada. Kahtlen, et keegi sinuga nii kerge kihlveo teeb.

              Kommentaar


                Tore näha, et suudeti võit võtta. romario, arvan, et neid 'Pooli fänne on väga vähe, kes loodavad esinelikusse saamist. Arvan, et lõpetatakse seal 5-6 kohal. Ei tea, kas Downing hakkab ka PL'is väravaid lööma Kes mängu vaatasid, kuidas Borini seal ees hakkama sai? Spursi vastu mängis ta äärel.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kuna pall viimasele kolmandikule väga ei jõudnud ning vastased panid liikumised kinni (mängisid kontrate peale), siis polnud Borinil väga ründetööd. Aktiivsust näitas üles. Kaks poolkõva varianti sahistamiseks oli... üks nendest nurgalöögist.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Sõbrad Liverpooli fännid, teen mustamäel mättal kast õlle välja, kui Liverpool Premieri tabelis Nufcile ära teeb Mätas suht jalka väljaku ääres mis suvel rannavõrkpalli väljakuteks muundub... oleneb ajast aga midagi mängida saab
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      Täpselt tol momendil kui ma frustreerivast mängupildist tingitult kööki kolmanda õlle järele läksin juhtus mitu ebaloogilist asja järjest: Liverpool lõi värava, liverpool läks juhtima, värava lööjaks oli Downing. Sellise momendi lives mitte nägemine jääb minu südametunnistusele
                      Mängupilt oli kehva. Tiku ja takut polnud kusalgi. Ei tohiks see nii palju pass and move'st erineda, aga nagu siin juba mainiti siis oli selline tunne nagu mängitaks esimest korda jalgpalli. Kõrget pressi ei näinud kuskil. Meeskonnal puudus aju, kes palli liikuma paneks. John Barnesi reinkarnatsioon palliväljakul Sterlingu nahas oli parim asi mis eile silma jäi. 3 nädalat aega, et atra seada.

                      Aggeri puudumine paneb muretsema. Ei meeldi need kuulujutud, et mees tahtvat ise kuskile mujale ümber kolida.

                      Ja gz Carra, 158 mängu veel, et lüüa Ian Callaghani rekord!

                      Kommentaar


                        agendi sõnul Agger ise ei taha ümber kolida. Uut lepingut pole pakutud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          This is what a Stewart Downing goal for Liverpool looks like

                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            http://forzaitalianfootball.com/2012...-for-aquilani/
                            FORZA FIORENTINA!

                            Kommentaar


                              Kihlveokontorid hindavad Liverpooli võimalust 5-ndale kohale Premieris, Newcastle'i 7 koht.
                              Ehk siis selline järjestus: City, United, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Tottenham, Newcastle, Everton, Fulham, Sunderland, Aston Villa, Stoke, Swansea, WBA, West Ham, Wigan, Norwich, QPR, Reading, Southampton.
                              City võidu korral eriti raha tagasi ei saagi, 2,25 kordselt. Arvata on, et nad võidavad ka, kuna materjal on teistest parem ja Manu kobistas ikka julmalt neid 1 väravaga võita. Siis kolmanda kohaga oli vahe valgusaastam 19punkti.
                              Mis puutub Liverpooli, siis Arsenal tegi oluliselt paremad täiendused ja enne oli ka neil parem sats, seega 4 hulka Liverpool ei saa.
                              Keegi siin kritiseeris Gerrardi? Noh, võin julgelt öelda, et Gerrard on Liverpooli parim mängija, üsna pika puuga.

                              Kommentaar


                                Jahm, hooaeg on juba peal, kõigil täiendused tehtud ja karikadki jagatud. Tibusid loetakse kevadel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X