Lehekülg 1032, kokku 2033 EsimeneEsimene ... 32532932982102210281029103010311032103310341035103610421082113215322032 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 621 kuni 20 640, kokku 40641

Teema: Liverpool FC

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Noh mitte, et see väga üllatus oleks, pigem oli juba ostude hetkel prognoositav ja ka prognoositud.
    Arse logoga tüübid on tõesti siin teemas alati kõige vägevamad oraaklid.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Willian oleks awesome

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Sest me teame, et ükskõik kui putsis meie oma asjad ka ei tunduks, siis vähemasti ei ole me Liverpool.

Victoria Concordia Crescit

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Asi väga lihtne - meil kogunes viimasel ajal meeskonda nii palju sitta, et õppisime seda kilomeetri pealt ära tundma.

Reservmängija Kasutaja Singi kaupmees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Sest me teame, et ükskõik kui putsis meie oma asjad ka ei tunduks, siis vähemasti ei ole me Liverpool.

muidugi ei ole, sest te ei võida ju karikaid
    Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Noh mitte, et see väga üllatus oleks, pigem oli juba ostude hetkel prognoositav ja ka prognoositud.
    Praegu on jah seda hea öelda, aga kui need mehed tulid, siis kindlasti nii öelda ei saanud. Näiteks Joe Cole'i tahtis ka Arsenal, aga ei suutnud maksta tema nõutud 90k taskuraha. Carroll oli noor komeet, kes paugutas igast asendist (näiteks mängu ainukese värava Emiraatidel), lihtsalt tol hetkel katki tehtud. Kahjuks selgus, et ilma Nolanita on ta ründes sama hea kui Kyrgiakos. Downingu üle ma eufooriat ei tundnud, juba siis oli selge, et on kõvasti üle makstud, mis sest, et koondislane.

Kuna osturaha ei võetud minu rahakotist ja müügiraha samuti ei tulnud koju, siis ma ütleks nende kolme kohta: good riddance! Iseasi, kellega me neid nüüd asendama hakkame. Varsti hakkab homegrown reegel jälle ahistama.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Praegu on jah seda hea öelda, aga kui need mehed tulid, siis kindlasti nii öelda ei saanud. Näiteks Joe Cole'i tahtis ka Arsenal, aga ei suutnud maksta tema nõutud 90k taskuraha. Carroll oli noor komeet, kes paugutas igast asendist (näiteks mängu ainukese värava Emiraatidel), lihtsalt tol hetkel katki tehtud. Kahjuks selgus, et ilma Nolanita on ta ründes sama hea kui Kyrgiakos. Downingu üle ma eufooriat ei tundnud, juba siis oli selge, et on kõvasti üle makstud, mis sest, et koondislane.

Kuna osturaha ei võetud minu rahakotist ja müügiraha samuti ei tulnud koju, siis ma ütleks nende kolme kohta: good riddance! Iseasi, kellega me neid nüüd asendama hakkame. Varsti hakkab homegrown reegel jälle ahistama.
    ütlesin seda ka siis. Joe Cole kohta leidsin toona, et bullet dodged. Carrolli ja Downingu hinnad olid lihtsalt nii absurdsed et võttis sõnatuks

Asjahuviline Kasutaja Kivi77 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Suarez jääb Liverpooli veel üheks aastaks. http://espnfc.com/?cc=5739

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

ja 35 milliga Willian osta on ka päris hulll aga ju on mees siis seda väärt seekord.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Vaevalt küll. Julgen väita et 35 milli selle tondi eest on vähemalt 20 liiga palju.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Vaevalt küll. Julgen väita et 35 milli selle tondi eest on vähemalt 20 liiga palju.
    See "tont" on juskui Cazorla noorem ja uuendustega variant. Seega reaalne hinnaklass jääks sinna 20-25m£ vahele minu meelest.

Professionaal Kasutaja Kristen avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

Telegraph väidab, et me kavatseme pakkuda £30m, mitte 35

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Rohkem räägitakse 30 miljonist, umbes sama summa, millega Anži ta pool aastat tagasi ostis. Anžis soovitakse suurematest staaridest lahti saada, et ma arvan, et 25+ milliga võiks juba üritada kätte saada.

Aga ma väga ei usu, et seda Williani värki.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    See "tont" on juskui Cazorla noorem ja uuendustega variant. Seega reaalne hinnaklass jääks sinna 20-25m£ vahele minu meelest.
    see tont on kurat mingi järjekordne mõttetu brass, muud ei midagi.

Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

Kas keegi on siit üldse Willianit reaalselt üle paari korra mängimas näinud või lahmite niisama?

Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

No Cazorla on ikka supermängija Arsenalis, väga tark ja hoiab seda palli ikka ilusti ja toidab poisse, aga üks on kindel, füüsiliste omaduste poolest on Willian parem, kiirem ja tehnika ja pallikäsitlus paneb ka ahhetama. Donetski särgis mängides jättis supermulje, niipalju kui teda näinud olen, nii ca 10 korda. Sai just 25 Augustis. Anzi ostis ta 35-ga eks tahavad 35 tagasi ka saada, kuid eks jah 30 ole siuke reaalsem.
    Teiseks ma mõtlen, et kuskohast need jutud alguse saavad? Et Rodgers plaanib 30 mlj pakkuda? Reaalselt peab ju mingi kontakt või info kellegil olema. Seda ei lähe ju keegi kuulutama kusagile, et me plaanime selle mehe osta. Pakkumist pole ju tehtud, seega ma pakun et see on järjekordne ajakirjanike pastakast imetud info. Enne ei usu, kui mingi Soccernet.com või BBC või Liverpooli koduleht sellest kirjutab.

Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Enne ei usu, kui mingi Soccernet.com või BBC või Liverpooli koduleht sellest kirjutab.
    Ben Smith ‏@BenSmithBBC 11h
    @BazLFC19 #LFC are interested in Willian. Others are too, though. #Spurs included.

Huvi on kindlasti olemas

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Aga mida see Willian ka kasulikku teeb. Vaatan statistikat karjääri läbilõikes - väravaid ei löö - pole ükski hooaeg rohkem kui 5 löönud. Kuidas söötudega on - palju ta assiste ka ehitab ?

Papá Noel Kasutaja (-.-) avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Aga mida see Willian ka kasulikku teeb. Vaatan statistikat karjääri läbilõikes - väravaid ei löö - pole ükski hooaeg rohkem kui 5 löönud. Kuidas söötudega on - palju ta assiste ka ehitab ?
    Ise ei jälgi venemaa liigat aga internet ütleb et see hooaeg 4 mängu, 3 assisti

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Noh siis midagigi. Kuigi 4 mängu ei ole just arvestatav statistiline kogum

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi