320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kristen Vaata postitust
    Kui tõesti nii läheb, siis tundub, et Liverpool sinna tabeli keskossa jääbki. 20M ei ole raha, mille eest Agger ära anda, eriti vaadates seda, kuidas viimastel aastatel teisi "suuri mängijaid" asendatud on. Mingeid ambitsioone tõesti ei paista olevat. (seda muidugi juhul, kui need kuulujutud tõele vastavad)
    Nõus. Võrdluseks võib tuua, et City ostis Lescotti Evertonist 22M eest... Jääb vaid loota, et need kuulujutud ei vasta tõele.

    Kommentaar


      Bellamyt seostatakse ka aina rohkem Cardiffiga. Aggeri ära müümine oleks lihtsalt idiootsuse tipp, rohkem ei ole mõtet kommenteerida.

      Kommentaar


        kui müüa Agger, siis peaks müüma ka Skrteli, sest esimeseta ei oska ta väga mängida rsk
        Võttes arvesse seda, et räägitakse uue maja ehitamisest, siis Aggeri müük on küll emotsionaalselt raske, kuid pikemas perspektiivis ehk kasulik. Eks kõik sõltub ju sellest, mida saadud ööridega peale hakatakse... ideaalis võiks saada City'lt hulga pappi ja suitseva üheraudse ehk Johnsoni, kuid kahjuks pole Ayre Levy.

        e: lugesin just, et Tello endale Barcas numbrit särgi peale ei saanud - tema võtaks siis juba ka kui vabakava algas
        e2: ja tegelikult ma ei näe väga palju mängijaid, kelle osas poleks klubi nõus pakkumisi kuulama (ja muid diile kaaluma). eks kõik muidugi sõltub sellest kui raske rahapatakaga vastu pead lüüakse, kuid ma arvan, et mõned noored ja mõned värskemad täiendused + Lucas on osavalt peidetud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Agger ja Skrtel on kaks venda, kelleta ei kujutaks me koosseisu ettegi. Steviest pole mõtet rääkida. Samas, kui üks neist läheb, saab Coates mängida arvatavasti. See oleks ainuke positiivne asi selles.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            20 milkut mängija eest, kes füüsiliselt ei suuda üle 30 mängu hooajal mängida, on väga hea diil.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              20 milkut mängija eest, kes füüsiliselt ei suuda üle 30 mängu hooajal mängida, on väga hea diil.
              Eelmisel hooajal 33 mängu, Premmis 27/38. Vigastustega on tal probleeme, aga kui ta mängib siis on ta alati tipptasemel. Kes on näinud, see teab, et tegu on tõsiselt hea mängijaga.

              Kommentaar


                A West Ham source has told ESPN: "Sadly, it is true, we have conceded defeat in trying to sign Andy Carroll."
                Mulle see meeldib.

                Kommentaar


                  ändi puhul tehakse vist lüke, kus rogers ta kuidagi sinna joonisesse ära mahutab, hinna-pimpimise eesmärgil ja kohe kui mingi pädevam (ka ändit rahuldav) pakkumine tuleb, cashitakse outi.
                  samas ma ei mõista päris hästi, et miks ta hammersiks minna ei tahtnud. kui on relegatsioonioht, siis võib alati ju miskise klausli panna, et kui järgmine aasta ennpauerisse ka kukutaks, võib kutt 8milli eest kuhuiganes minna.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    wh väidetav pakkumine oli 2 (laen) + 17 (väljaost) - see viimane osa saanuks teoks siis kui jäädakse püsima. paksu sämmi jutt on muidugi selline, et AC-ta on nad putsis. mis seal üldse tõde on... ajakirjanikud väidavad, et 'pooli toimingutest neil väga aimu tegelt pole.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Suarez olevat siis uue lepingu sõlminud aastani 2016.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Suarez olevat siis uue lepingu sõlminud aastani 2016.
                        kodukas ka kinnitas seda. Hea uudis.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Tore uudis, Dagger next pliis.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Aggeri küsimus on keeruline, 22 mln tema eest oleks suur summa ( w raha + A.Johnson), palju oleneb muidugi mida taanlane ise tahab.
                            This is Anfield,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Suarez olevat siis uue lepingu sõlminud aastani 2016.
                              See oli pigem palgatõusuleping kui vana lepingu pikendus. 2011 tulles sõlmiti leping 2016 aastani ja nii ka hetkel jäi. Õige samm igati, olenemata mis need tehnilised detailid on. Kui nüüd Aggeri kolm risti kah kuidagi paberile saadaks, siis võib juba rahulikumalt hingata.

                              Kommentaar


                                BR/AC: "There are not many clubs you can go to and be a guaranteed starter. I understand Andy wants to play games but he also really enjoys it here and I have had a number of conversations with him."

                                BR/DA: "But certainly for me, I'm not forced to have to sell anyone, which is important. Daniel is a very, very important player for us here. We'll see what happens between now and the end of the month but for me he is getting back up to speed."

                                Lisaks siis arvas boss, et Bellamy mängib uuel hooajal Cardiff'is.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X