320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    pidasin ikka seda silmas, et "penalti andsid, miks veel punane", kui tegu oli otse väravale mineku mahavõtmisega, aga las ta jääb.
    Ma olen selle mõtte pooldaja, et milleks topelt karistust anda. Penalt ja kollane oleks olnud õiglasem. Ja see ei mängi rolli, et 'Pooli pooldaja olen.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      ma olen tegelt ka, aga praegused reeglid ei jäta ju kohtunikule teist võimalust.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kui Richardson viimase kaitsjana Suarezi maha tõmbas ja Dowd talle vaid kollase lajatas, mõtlesin, et ehk ongi nii parem. Professionaalne viga ja penalti. Aga..
        Fucking double standards. Pangu siis kindlad piirid - punane või mitte - ja kohtuniku subjektiivne arvamus ei loe.

        Kuigi hullemagi pasa eest punaseid ja penalteid saadud. Young vs QPR? Lihtsalt hüppas pähe, no offence

        Kommentaar


          Kurat, Assaidi ei saa mängida Heartsi vastu, sest mängis Heerenveeniga kvalifikatsiooni juba, oleks hea koht olnud kus talle mänguaega anda, õnneks alagruppi jõudes saab ta mängida meie eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Kurat, Assaidi ei saa mängida Heartsi vastu, sest mängis Heerenveeniga kvalifikatsiooni juba, oleks hea koht olnud kus talle mänguaega anda, õnneks alagruppi jõudes saab ta mängida meie eest.
            Sinna tuleb jõuda veel.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ma olen tegelt ka, aga praegused reeglid ei jäta ju kohtunikule teist võimalust.
              See on muidugi huvitav loogika. Kui oleks meeter kastist tehtud, kas siis poleks ka tohtinud punast anda? Punane (esimene karistus) ja karistuslöök (teine karistus). Sama loogikaga ei tohiks üldse kollaseid ja karistuslööke anda, sest üle väljaku topeltkaristused kogu aeg. Veel hullem muidugi, kui punane ja karistuslöök.

              Või ka - penalti andsid, miks kollane?

              Üldiselt jõuame sellega sinna, et penalti tuleks ära kaotada. Igalt poolt trahvikad.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Pep Segura quits as Liverpool FC's academy technical manager

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  See on muidugi huvitav loogika. Kui oleks meeter kastist tehtud, kas siis poleks ka tohtinud punast anda? Punane (esimene karistus) ja karistuslöök (teine karistus). Sama loogikaga ei tohiks üldse kollaseid ja karistuslööke anda, sest üle väljaku topeltkaristused kogu aeg. Veel hullem muidugi, kui punane ja karistuslöök.

                  Või ka - penalti andsid, miks kollane?

                  Üldiselt jõuame sellega sinna, et penalti tuleks ära kaotada. Igalt poolt trahvikad.
                  Oh look, it's Simple Jack.

                  Mõte ei olnud (vähemalt minu poolt) selles, et topeltkaristus pahapaha, vaid rohkem too teine pool, et see obvious opportunity maha võtmine reeglites on nagu ta on. Kümme kraadi kõrvale ja enam ei lähegi otse väravale... Mujal väljakul ei saa sellise tõuke eest iial punast, samuti poleks saanud juhul, kui oleks teine kaitsja olnud veel jaol. Oleks minu teha, jätaks ainult nii reeglitesse alles, et kui on päris tühi puur ees või näiteks käega joone pealt ära võtad. Nüüd aga polnud parata, viga oli ja tuli anda mõlemad.

                  Ja noh penalti+eemaldamine vs karistuslöök+eemaldamine on ka mu meelest siiski piisavalt erinevad olukorrad.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Viimase mehe kes palliga, mahatõmbamist tõlgendatakse kui väravavõimaluse ära hoidmist veaga, sellele järgneb automaatne eemaldamine.

                    Kommentaar


                      ka poistel hakkas hooaeg, kes tahab

                      VIP Box Sports - Watch live free sport from the Premier League, live football streaming, Live NFL NBA, MLB, NHL streaming only on VIPBox sports.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Skrtel pani ennast meiega lõpuks pikemaks ajaks kirja, saaks nüüd Daggeri ka kinnitatud.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Ei vaadanud mängu ja jätan vist ka hailaidid kõrvale. Tulemus on piisavalt rämps, samuti jutud taaskord luhta läinud väravavõimalustest. 31. augustiks palun korralik väravamasin. Vaid Suarezele panustamine ei tasu ära.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ei vaadanud mängu , tundub et jätkame samast kohast, kus pooleli jäi

                            Kommentaar


                              We are in the relegation zone...wohoooo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                We are in the relegation zone...wohoooo
                                Vaadates järgmisele 4-le mängule otsa tundub, et me võime seal veeta päris pika aja see aasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X