320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pakun, et see kes Aggeri kõrval Heartsi vastu mängib istub City vastu pingil. Carra või Coates siis.

    Kommentaar


      Väike Phil Dowd compilation eelmisest mängust: http://www.youtube.com/watch?v=KqBnzlM7lko

      Kui trenni vestide teooria taaskord paika peab, siis peaks Heartsi vastu keskel alustama Agger koos Coatesega (Carra City vastu...).

      Kommentaar


        Kes on see liverpooli number 29 kes video alguses bromi mängijale otsa jookseb ja siis simuleerib nagu oleks küünarnukiga näkku saanud?

        Kommentaar


          Guardian pakub õhtuks säherdust põnevat koosseisu: Reina; Flanagan, Coates, Agger, Robinson; Henderson, Spearing, Allen; Downing, Carroll, Sterling.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Adam Morgan ja Raheem Sterling kutsuti Inglismaa u19 koondisesse.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Kes on see liverpooli number 29 kes video alguses bromi mängijale otsa jookseb ja siis simuleerib nagu oleks küünarnukiga näkku saanud?
              Borini - tüüp ei jaganud ööd ega mütsi pärast sellise mehemürakaga kokkupõrget. Welcome to the Premier League ühesõnaga. Küünarnukk näkku polnud ju kuskil. Blokeering oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Kes on see liverpooli number 29 kes video alguses bromi mängijale otsa jookseb ja siis simuleerib nagu oleks küünarnukiga näkku saanud?
                Keegi ei väitnud minuarust, et küünarnukk näkku oli? Minu mälu mööda remonditi pärast seda ka poisil veriseid huuli.

                Kommentaar


                  Ma ei öelnudki ju et keegi väitis kuskil . Aga Borini miimika oli küll vastav. Haaras käega näost kinni nagu oleks sinna litaka saanud. Videost ju ilusti näha kuidas toimub kokkupõrge ( vähemalt video järgi rinda saab obaduse) ja siis kulub väike hetk ja siis haarab käega põsesarnast nagu oleks sinna paremisrge sisse saanud .
                  Muidu oi kurat see punane kaart Aggerile oli küll ajuvaba.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Ma ei öelnudki ju et keegi väitis kuskil . Aga Borini miimika oli küll vastav. Haaras käega näost kinni nagu oleks sinna litaka saanud. Videost ju ilusti näha kuidas toimub kokkupõrge ( vähemalt video järgi rinda saab obaduse) ja siis kulub väike hetk ja siis haarab käega põsesarnast nagu oleks sinna paremisrge sisse saanud .
                    Muidu oi kurat see punane kaart Aggerile oli küll ajuvaba.
                    Aggeri osas pean muidugi nõustuma. Aga Borini nüüd niisama ka näost kinni ei haaranud, minu meelest on ka videost näha, et sai õlaga näkku. Pärast küljejoone taga näitas kaamera ka verist huuli ning kuidas seda lapiti. Niiet päris lambisimulatsioon ka nüüd ei olnud.

                    Kommentaar


                      Kui näitas verist huult - ju siis sai pihta ka. Noh video on väike ja petab. Videost tundus küll et rindu sai. Vabandan eksimise pärast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Guardian pakub õhtuks säherdust põnevat koosseisu: Reina; Flanagan, Coates, Agger, Robinson; Henderson, Spearing, Allen; Downing, Carroll, Sterling.
                        Brendan Rodgers has confirmed Raheem Sterling is in contention to make his first competitive start for Liverpool in tonight's Europa League clash with Hearts at Tynecastle.

                        Kommentaar


                          Lisaks palju õnne, Glen Johnson sai täna 28!

                          Kommentaar


                            LFC team: Reina, Robinson, Carragher, Agger, Kelly, Henderson, Spearing, Adam, Shelvey, Sterling, Borini
                            Subs: Jones, Coates, Downing, Lucas, Allen, Flanagan, Morgan

                            Kus on Carroll?

                            Kommentaar


                              eile BR ütles, et mingi väikene vigasus pidi olema ning vaatab, kas ja kuidas täna lood on. eks näis.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Carollil mingi pisihaigus vms. Rodgers väitis seda selles intervjuus, kus rääkis, et Andy ei lähe kuskile. Saab lõpuks Borinit ründajana näha
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X