320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänaste Briti lehtede esikaaned: http://www.thisisanfield.com/2012/09...pendent-panel/

    Kommentaar




      Minu särk.

      Kommentaar


        Ehk selle hooaja teine kit!?

        Kommentaar


          Algselt postitas KingK Vaata postitust
          Ehk selle hooaja teine kit!?
          Tegelikult third kit aga jah teine kodusärk. Sõber tõi need Liverpoolist ja endale võttis klassikalise punase Ja mulle see särk kingiti

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            Tegelikult third kit aga jah teine kodusärk. Sõber tõi need Liverpoolist ja endale võttis klassikalise punase Ja mulle see särk kingiti
            Kapifänn oled ikka. Kui Torres lõpetab, siis ilmub ka Liverpooli avatar ka sinu nime alla tagasi?

            Kommentaar



              Esimene osa.

              Kommentaar


                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                Esimene osa.
                Tänud jagamast. Minu arust on vägagi huvitav asi kokku pandud. Esimese osa põhjal ei saa küll midagi halba öelda. See jalgpalliklubide sisemine pool on alati huvi pakkunud ning nüüd saab seda päris suuresti ka näha.

                Kommentaar


                  U21 mängis meil chelskiga. Esimest poolaega ja teise poolaja kümme minutit ei näinud, kuid selle ülejäänu 35 minuti põhjal, täiesti teenitud 4-1 võit. Noortel chelksipoistel ei tekkinudki erilist võimalust. Väravad lõid Robinson, Coady, Adorjan ja Ngoo. Nendest viimane kibeles ikka väga ning pärast väravat oli ka põhjust näha. Oli teine särk all kirjaga "96 reasons for justice", kui ma nüüd õigesti nägin. Adorjan oli muljetavaldav oma söötude ja tehnikaga, meeldis täna kõige enam. Uuel sakslasel oli võimalus hattrick teha, kui uskuda kommentaatoreid, kuid ei löönud ühtegi.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust

                    Esimene osa.
                    Äkki saaksid lingina jagada, mul miskipärast näitab ainult musta kasti.
                    This is Anfield,

                    Kommentaar


                      removed on video sealt saidilt, seepärast ongi must kast.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Uuel sakslasel oli võimalus hattrick teha, kui uskuda kommentaatoreid, kuid ei löönud ühtegi.
                        võib esindusmeeskonna algrivistusse edutada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          removed on video sealt saidilt, seepärast ongi must kast.
                          Selge, arvasin et ehk mul flash jamab vms.
                          This is Anfield,

                          Kommentaar


                            You'll Never Walk Alone! Saab olema suht sõbralik ja emotsionaalne atmosfäär täna õhtul.

                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Reina, Johnson, Kelly, Skrtel, Agger, Allen, Shelvey, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez. Varus: Jones, Enrique, Sahin, Assaidi, Henderson, Downing, Carragher.

                              Teeb siis nii, et täna ei kaota!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Peab võitma jep.
                                Ja Assaidi tahaks ka ära näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X