320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hakkasin siis Sinclairi kohta infot hankima ning juba esimene kirjatükk viitas, et tegemist on established 1st team player'iga: "He spent most of the 2011-12 season with the Under 16s before coach Mike Marsh gave him a run of four games with the Under 18s at the end of the season. He impressed greatly in those games, though he failed to find the back of the net."

    nali-naljaks, järgnes aga uhke pommitamine: "On 14 July 2012 however, Sinclair came off the bench to score a hat trick against Exeter in an Under 18s pre-season friendly. In all, Sinclair netted eight goals in the six Under 18s pre-season friendly games in the run up to the 2012-13 Academy Under 18s season. He went on to score his first competitive goals for the Under 18s on 25 August 2012, hitting a brace in a 3-3 draw with Crystal Palace."
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Talv ja aasta lõpp on samad asjad. Mitte segamini ajada hooaja lõpuga.
      ohjah, hooaja-aasta lõpuni igaljuhul ei saa ta kohe kuidagi käima oma punaste karjääri, kahju et klaasist tehtud
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Mulle just vastupidi, tundus Kelly sel hooajal vähekene kehvem oma eelmistest. Kahju muidugi, et vigastas end ning veel nii pikaks ajaks. Missugune meil saab siis kaitseliin olema? Kas tuuakse Enrique tagasi või saab mingi noor võimaluse. Robinson nt? Täna loodan, et ehk tuuakse võit ära. Kuigi hooaja esimese mängus näitas Wba erilist südikust.Emb-kumb ründaja meil, kes täna tippu pannakse, võiks värava lüüa.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Yesil alustab ja nooruk on pingil, kohe tuleb ka ülejäänud.

          Jones, Robinson, Coates, Carragher, Wisdom, Henderson, Sahin, Downing, Pacheco, Assaidi, Yesil.

          Subs: Gulacsi, Sama, Suso, Sterling, Wilson, Coady, Sinclair.

          Kommentaar


            Erilisi üllatusi pole. Kui ainult Pacheco Suso asemel. Mis Flanaganist saanud on? Pärast eelmise hooaja bläkke ei usalda Rodgers teda või tal vigastus?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Erilisi üllatusi pole. Kui ainult Pacheco Suso asemel. Mis Flanaganist saanud on? Pärast eelmise hooaja bläkke ei usalda Rodgers teda või tal vigastus?
              Kivi77 t6i eelmisel lehel v2lja juba vigastatud m2ngjad.
              Jose Enrique, Agger, Lucas, Flanagan, Kelly, Cole and Borini are injured. Shelvey will start his three-match-ban after being sent off on sunday. Reina, Skrtel, Gerrard, Allen, Johnson and Luis Suarez will be rested. A lot of young players have travelled incuding J.Sinclair, who just turned 16 a few days ago. Also included are Sama, Susa, Wisdom and Yesil.

              Kommentaar


                Kellegil korraliku striimi mis ei hangu iga 10 sekundi tagant on? )))

                Kommentaar




                  Igaljuhul tulin umbes 4 minutil koos võikudega mängu vaatama ja seis oli 1-0. Kuidagi kahtlaselt kiirelt lasti lüüa omale.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Värav tuli, ma ei oskagi öelda kas oli Jonesi kärn või ei, aga tema igatahes palli pillas ja lahtise palli lõi tühja ära Tamas lihtsalt.

                    Kommentaar


                      whoaaa
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        täna põrkuvad sisse isegi

                        Kommentaar


                          Head väravvahid on .

                          Kommentaar


                            Tuleb vist jälle sarnane väravatesadu nagu euroopa liigas

                            Kommentaar


                              Mis kuradi nipiga Mulumbu isegi kollast ei saanud kui lootusetult hiljaks jäädes tald ees Hendersonile sisse sõitis? Vaat, et isegi otse punase koht... Shevleyl võib küll sitt tunne olla.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Haista v*ttu Michael Taylor (kui ma nüüd õigesti nime kuulsin). Siit oleks võinud ka ilusti punase lehvitada.

                                Mäng on päris kena. Wba ei saanud vahepeal üldsegi hakkama. Oleks võinud teise värava siis ära lüüa. Yesil tore poiss, oskab jalgadel püsida.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X