320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Super mäng noortelt! Sahin ja Assaidi olid väga ägedad. Pacheco oli ka üllatavalt terav. Ja Robinson näitas, et on vägagi arvestatav vasakkaitsja.

    Norwichi vastu läheksin järgmise koosseisuga :
    Reina-Johnson-Skrtel-Agger(Coates, kui Danny katki)-Robinson-Allen-Sahin-Stiivi-Assaidi-Suarez-Sterling


    Edit - Järgmises ringis manu anfieldil paluks, kthxbye!
    Edit2 - Väga ruttu toimub loosimine Swansea kodus siis. Pole viga.

    Kommentaar


      vtaroi gol
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas RedMike Vaata postitust
        Norwichi vastu läheksin järgmise koosseisuga :
        Reina-Johnson-Skrtel-Agger(Coates, kui Danny katki)-Robinson-Allen-Sahin-Stiivi-Assaidi-Suarez-Sterling
        Edit - Järgmises ringis manu anfieldil paluks, kthxbye!
        Ilmselt selline koosseis tulebki, tänane mäng lihtsalt super! Assaidi super, Sahin super.

        Järgmises ringis tulevad luiged meile külla, Manu - Chelsea on omavahel

        Kommentaar


          Üsna noor koosseis mängis kohati vägagi nauditavat vutti. Sahini teine värav + ülesehitus oli pärl. Assaidi oli super, peaks COC/EL meeskonnast EPL meeskonda promotema. Downing oli jällegi tema täielik vastand... zzz

          Pacheco esitus oli nii ja naa - esimene poolaeg väga silma ei paistnud ning oli vähe rabe. Teisel poolajal tegi paar ohtlikku lööki ning ühe kohustusliku lati puutus ka ära. Võibolla päris ära ei peakski saatma, see liinidevaheline ala sobis talle ründaja kohast palju rohkem. Tööd rügab ta ka palju.

          Yesil jäi natukene väikeseks suurte WBA kaitsjate vahel ning lükati tihti jõuga ära, aga tehnika ning ründajainstinktid on poisil paigas.

          Natuke tegi muret see, kui lihtsalt Lukaku meie kaitsjaid ühele ja teisele poole loopis. See tüüp on loom!

          Kommentaar


            Tublid lapsed, päris hea andmine oli. Pachecole sobis hästi ründaja taga positsioon, tema asendus Suso tõi kah teravust sisse, kaasosaline ka väravas. Assaidi tahtis ehk natuke liiga palju kõiki korraga ette võtta, kui olid ka söödukohad. Hendole sobib märgatavalt paremini seal keskel see hoidvam koht. Jones on aga väravas kole ebakindel, kas Doni tõmbas ülse vahepeal nahhu?

            Omaette uus rekord kah täna, pesamunale pühendades
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Järgmises ringis siis nii:

              Sun v Mid
              Swi v ASV
              Wig v Brad
              Leeds v South
              Norv Spurs
              Liv v Swan

              Che v MU
              Read v ARS


              Olen tänase päevaga rahul ning võin rahulikult magama heita!
              Lihtsalt super õhtu noortelt!
              YNWA
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Omaette uus rekord kah täna, pesamunale pühendades
                Huvitavat stati ka uue rekordipoisi kohta - Jamie Carragher made his #LFC debut when Jerome Sinclair was 4 months old

                Kommentaar


                  Päris kadudeta ei läinud vist ka tänane mäng, Brad Jones arvab, et ta murdis kokkupõrkes Lukakuga ninaluu.

                  Kommentaar


                    Nägin minagi lõpuks Sahini potensiaali. Tubli poiss, nii jätkata. Assaidi-Robinsoni ääreründe paremus Downingu-Wisdomi omaga võrreldes oli kaunikesti selge. Meie koosseisuga tuleb pigem oodata ja ise palliga joosta, mitte esimesel võimalusel sihitult tsenderdada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Assaidi-Robinsoni ääreründe paremus Downingu-Wisdomi omaga võrreldes oli kaunikesti selge.
                      Ma jälgisin Downingut eile spetsiaalselt. Lootsin, et tema kui eesliini kõige kogenum mängija võtab ohjad enda kätte ja "annab kogemust edasi". Paistab, aga et ta on endale sellise magusa lepingu välja nurrunud, et liigutama ta platsil ei pea. Kui mõned vaheltlõiked ja kiiremad sammud välja jätta siis oli ta väga null. Wisdom isegi tahtis ette ronida, aga Downing ei viitsinud kohe kuidagi spurtida ja/või mehi enda peale tõmmata. Väga nõrk. Mul oli Downingu vastu väga suur respekt. Aga iga mänguga kahaneb see kohutava kiirusega.

                      Kohtunik suutis taas blacki korda saata. Kui mitte 2 või 3. Hendersoni vastu tehtud viga oli vägagi punast kaarti väärt. Teiseks tahaks kordust näha kas Wisdom mängis karistusalas käega või mitte. Sama käib ka nende WB meeste "käega" mängitud olukordade kohta.

                      Ja noh see meie teine värv oli lihtsalt maasikas: http://www.101greatgoals.com/gvideos...full-build-up/

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Mul oli Downingu vastu väga suur respekt. Aga iga mänguga kahaneb see kohutava kiirusega.
                        mhmh

                        Algselt postitas Marduk
                        kas Wisdom mängis karistusalas käega või mitte. Sama käib ka nende WB meeste "käega" mängitud olukordade kohta.
                        Kui keegi käega mängis, siis just Wisdom.

                        e: ja ei saa olla juhus see, et läbi ühe mängija liikumise-jala jälle värav sündis.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Hoolimata blooperist on tegelikult väga hea .
                          Jones sai rusikaga paugu näkku niiet väga hull viga tema poolt see ei olnud.
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Sahin http://www.youtube.com/watch?v=Ydk93...ayer_embedded#!
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Nende noorte mängu ongi huvitavam vaadata. 2 mängu võidetud ka, põhikoosseis seda suutnud ei ole, olgugi et vastased tugevamad aga WBA oli ju suht tugeva koosseisuga väljas minuarust. Suso on kohutavalt andekas mängija. Assaidist ei saa aru, kas tal on julgust ja suutlikkust suurtes mängudes ka oma nahhaalseid trikke teha, mis läbi ka lähevad. Carra võiks jalka ära lõpetada ausalt öeldes, naljakas kui Lukaku 5 meetrit tagant ta ära jooksis, palli ära võttis ja see vanale pikali lendas abitult. Nii ei saa ju selliste kogemustega kaitse mängida, sealt oleks võind vabalt värav syndida. Õnneks ta enam premieris ei mängi. Downingu peaks ka maha kandma. Aga teised noored head. Paari aasta pärast võib asja saada juba sellest meeskonnast.

                              Kommentaar


                                Ja Sahini kohapealt olen sunnitud oma sõnu sööma. Samas keegi siin kiljus, et väga agressiivne mängija, tegelikult ju vägagi ajudega poiss. Kahju ainult, et laenul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X