320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne, kaua tehtud, kaunike.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      koduleht tegi sel puhul natuke triviat noorimatest debütantidest:

      1. Jerome Sinclair v West Brom, September 26, 2012: 16 years, 6 days.
      2. Jack Robinson v Hull City, May 9, 2010: 16 years, 250 days.
      3. Raheem Sterling v Wigan Athletic, March 24, 2012: 17 years, 107 days.
      4. Max Thompson v Tottenham, May 8, 1974: 17 years, 128 days.
      5. Michael Owen v Wimbledon, May 6, 1997: 17 years, 143 days.
      6. John Morrissey v Stoke, September 23, 1957: 17 years, 158 days.
      7. Reg Blore v Stoke, October 17, 1959: 17 years, 213 days.
      8. Phil Charnock v Apollon Limassol, September 16, 1992: 17 years, 215 days.
      9. Ian Callaghan v Bristol Rovers, April 16, 1960: 18 years, 6 days.
      10. Harold Barton v Blackburn Rovers, October 9, 1929: 18 years, 9 days.

      Mõtlesingi kui noorelt siis Cally alustas, et nii palju neid mänge suutis koguda. Eks siis olid ajad teised kah.

      Ja peab kinnitama juba paar korda siin kinnitatut - Downing, mida kuradit, näita natukenegi tahet ja ära solvu et pead tattidega mängima
      ★★★★★★

      Kommentaar


        "The problem is all too familiar. Last season Liverpool converted only 9.13% of their chances, the lowest figure since Opta began producing its reports. It had been 13.59% the previous season but then Liverpool managed just 11.4 shots per game. When Liverpool finished second in 2008-09, they had 15.1 shots per game and converted 13.46% of their chances. But if 9.13% looked bad, this season's figure is far worse: a meagre 5.97%."
        Link.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          btw, löökide täpsus on meil mäng-mängult kasvanud. kui alustasime suurusjärgus 20%, siis kahes viimases mängus on see olnud 50 ja enam %. tehke omad järeldused.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            v2ike osa thekop blogist:

            An interesting stat came my way today via Opta Stats 'Assaidi beat his man more times in one game than Downing did in the entire campaign of 2011/12'.

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              v2ike osa thekop blogist:

              An interesting stat came my way today via Opta Stats 'Assaidi beat his man more times in one game than Downing did in the entire campaign of 2011/12'.
              Ei imesta, selge on igatahes, et kui Downing tahab see aasta põhisse mahtuda peab enda kallal kõvasti vaeva nägema.
              This is Anfield,

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                v2ike osa thekop blogist:

                An interesting stat came my way today via Opta Stats 'Assaidi beat his man more times in one game than Downing did in the entire campaign of 2011/12'.
                See pole võimalik kindel, et see oli Opta Stats mitte Opta Joke?

                Kommentaar


                  No tuleta meelde, mitu korda Downing oma mehest mööda sai. Mõni üksik meenub ainult. Tema muster on: lõika vasakule sisse ja sööda tagasi/ tsenderda eikellelegi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                    No tuleta meelde, mitu korda Downing oma mehest mööda sai. Mõni üksik meenub ainult. Tema muster on: lõika vasakule sisse ja sööda tagasi/ tsenderda eikellelegi.
                    Ei noh loomulikult, aga ta mängis 46 mängu See on ikka ulme kui ta hooaja jooksul suutis äärel mängides u 5 korda oma mehele ära teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas idikas Vaata postitust
                      Ei noh loomulikult, aga ta mängis 46 mängu See on ikka ulme kui ta hooaja jooksul suutis äärel mängides u 5 korda oma mehele ära teha.


                      Assaidi tegi veits rohkem kui 5 korda 2ra

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust

                        Assaidi tegi veits rohkem kui 5 korda 2ra
                        Seda ma räägingi, et ma ei suuda uskuda, et Downing tegi nii vähe Assaidi oli muidugi super, seda ma ei väidagi, et ta hästi ei oleks mänginud.

                        Kommentaar


                          And how much did Downing cost?
                          Kuulub kindlasti suurtemate ebaõnnestujate hulka võrreldes maksumust ja tööd väljakul. Loodan siiski, et ehk see veel muutub.
                          This is Anfield,

                          Kommentaar


                            Nüüd ka siis Enrique vormi languse põhjus teada: http://www.premierleague.com/en-gb/n...mpetition.html
                            This is Anfield,

                            Kommentaar


                              Haha, kusjuures mulle meenus kohe Fifa 13 realease'i tähtaeg, kui keegi Enrique 'põlvevigastusest' rääkis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                                Nüüd ka siis Enrique vormi languse põhjus teada: http://www.premierleague.com/en-gb/n...mpetition.html
                                Teises seebika osas enriqe rääkis, et saab taaskord papaks. Igatahes ma vaataks ka perekondlikke põhjusi vormi languse taga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X