320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Suso alustab!!!!
    Confirmed team: Reina, Johnson, Wisdom, Skrtel, Agger, Sahin, Allen, Gerrard, Sterling, Suso, Suarez.

    Subs: Jones, Carragher, Henderson, Downing, Assaidi, Coates, Borini.
    Mulle meeldib Kaks 18 aastast ja üks 17 aastane põhis! Go Brendan!

    Loodetavasti saab Assaidi ka pingilt sisse. Nüüd on küll viimane aeg maksimum punktid koju tuua!

    Kommentaar


      Tuleb järjekordne hat-trick
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Rahulikum hetk mängus, saab paar sõna kirja panna siia, Suarez siiamaani väga super olnud, kui kukub siis kohe püsti tagasi ja järjekordne selge penalti andmata tema vastu ...

        Kommentaar


          Algselt postitas idikas Vaata postitust
          Rahulikum hetk mängus, saab paar sõna kirja panna siia, Suarez siiamaani väga super olnud, kui kukub siis kohe püsti tagasi ja järjekordne selge penalti andmata tema vastu ...
          Üldiselt mängu ajal ei kommenteeri, aga see on siiamaani vist kõige selgem penalti üldse, mis meie kasuks andmata jäänud. Iga korraga lähevad kohtunikud aina hullemaks selles aspektis. Pragusel hetkel võib Suarezele kahe jalaga näkku lennata, ega penaltit ta ei saa, pigem kollase "simulatsiooni" eest.

          Kommentaar


            Luis Suarez, we know what you are - a genius!

            Aga no tõesti kohtunik, боже мой. Isegi kõige ilmselgemaid penalteid ei saa Suarezele anda, kuna ta on eelnevates mängudes kergelt kukkunud? Täielik nali. Suarezel võib mõlemad jalaluud ka kastis murda, pennalt ta ei saa.

            Kommentaar


              ärge olge nõnna kurjad - kollast ju sel korral ei saanud.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                uskumatu vend see suarez
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Tuleb järjekordne hat-trick
                  Ütle siis lotonumbrid ka ära.

                  Kommentaar


                    Hea mäng, Suarez on kunn...liverpool hakkab siit ülesmäge minema...järgmised 3 mängu suht lihtsad.

                    Kommentaar


                      Esimene võit kotis ning veel milline võit. Ründemäng oli lihtsalt suurepärane, on õpitud võimalusi ära kasutama. Kaitsemäng ja sisse lastavate väravate arv on endiselt murettekitav, eriti kui seda enda lollidest vigadest tehakse, aga kui lüüakse ise alati rohkem väravaid siis pole vast hullu.

                      Kommentaar


                        Väga viis,
                        This is Anfield,

                        Kommentaar


                          Ilus mäng oli. Realiseerimisega probleeme ei tekkinud, nagu näha. Kuid kaitse võiks lukku saada, iga mäng lüüakse meile väravaid. Suarez on võtnud nõuks ainult Norwichile kolle taguda
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ilus mäng!
                            Nii jätkata palun ..

                            YNWA
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Rünnakufaasis suurepärased, kaitses natuke rabedad ikkagi. Ja palun, Pepe, võta end kokku nüüd!!!

                              Igatahes 3p käes, nii jätkata!

                              Kommentaar


                                Ei tea mina, kuidas oli Barnettil julgust kohtunikule väita, et tema Suarezt ei puutunud.

                                Igatahes, kõik olid suurepärased ning lõpuks....lõpuks kolm punkti kotis!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X