320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elu on vahepeal niipalju muutunud, et meie linnarivaali mängijad räägivad juba CL-is mängimisest.

    Kommentaar


      Suarez is currently negotiating a £1m a year boot deal with Warrior!, this should be announced soon.
      Warrior has just signed Moses strange one. Here is the current words top boot deals! some MASSIVE figures here...

      6. Rooney - £1m pa Nike
      5. Aguero - £1.25m pa Puma
      4. Messi - £2m pa Adidas
      3. Fabregass - £3.2m pa Puma
      2. Ronaldo - £5m pa Nike
      1. Beckham - £7m pa Adidas
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Inglise Messi on terveks saanud!

        Reservid/U21 võitsid just 3-0 Fulhamit. Härra Cole lõi kohe alguses ilusa värava, teisel poolajal skoorisid Morgan (järjekordne kena finish) ning Adorjan. Äkki näeb Messit euroopa liigas millalgi. Mitte et ma seda tahaks, et ta noortelt mänguaega ära võtaks, but oh well.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Elu on vahepeal niipalju muutunud, et meie linnarivaali mängijad räägivad juba CL-is mängimisest.
          Nu vähemalt üks Liverpooli klubi võiks ju meistrite liigas mängida.

          Kommentaar


            Kui kellegil on mõni Being: Liverpool osa vahele jäänud:

            Being: Liverpool | Part I - Silver Shovel



            Being: Liverpool | Part II - On the Road



            Being: Liverpool | Part III - Anfield Calling

            Kommentaar


              Tänud, ei pannud tähele, et kolmas väljas juba.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                ei rsk, naljakas, rawkist:

                Hey, Brendan.
                Yes Colin?
                My son's screwing your daughter.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust

                  wp! thx

                  Kommentaar


                    Selle kuu mängukava:
                    October 4: EL – Udinese (H)
                    October 7: PL – Stoke City (H)
                    October 20: PL – Reading (H)
                    October 25: EL – Anzhi (H)
                    October 28: PL – Everton (A)

                    Kui Everton suudab oma vormi säilitada ja meie stabiilsuse leida siis tuleb eriti musi mäng.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kuna 29. oktoobril on Capital One, siis derby lükkub tõenäoliselt edasi kuniks Everton oma vormi minetab.
                      29 ei ole Capital One. Vaid nädalal mis algab 29'ga on Capital One mäng. Ehk siis kolmapäev 31 okt on see päev tõenäoliselt.

                      Kommentaar


                        erkaanisuhe
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          "vabandust, et ma sind lolliks nimetasin, aga sa oled ju tegelt ikkagi loll"

                          jah, pseudovabandus. oleks võinud üldse tegemata jätta, kui siiralt ei raatsinud.
                          "Emotions probably got the better of me. I was a bit of a silly boy, for having a word with him like that. But I pulled him afterwards and apologised.

                          "Thankfully, he recognised that it took a man to apologise and hopefully there are no hard feelings there."


                          ma ju ütlesin, et sa oled 'pooli kapivänn. trol-lolol-lol.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Tegelikult ma ju teadsin, et wikipedia ei ole pädev algallikas..
                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Vaid nädalal mis algab 29'ga on Capital One mäng.

                            noh, tegelikult on ju nii tabelile eelnevas lõigus ka kirjas:

                            The ties will take place on the week commencing 29 October 2012
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Jose Enrique räägib kodukal, et teda on hooaja algusest saati seganud ebameeldiv valu põlvepiirkonnas. Selgusetu on ka selle põhjus... . Igatahes on ta nüüd mingi süsti saanud ja loodab, et saab hakata vormi koguma.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Meil on uus üldfüüsise eest vastutav inimene, kes saabus otse luikede juurest. Nimeks on tal Ryland Morgans ja sai siis endale Darren Burgess'ist (nädala-paari eest) tühjaks jäänud koha.
                                Luiged ei tohiks meite peale pahased olla, sest Laudrup olevat nii ehk naa mingit enda säga rohkem kasutanud, usaldanud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X