320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kotid taha ja tuttu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kui mängida ei taheta ei saagi võita. Teine poolaeg täiesti ümmargune null enne kui Suarez ja Gerrard sisse tulid. Mida poolajal riietusruumis tehti, et nii mannetult putsi keerati....Kupli all poolajal see mäng kaotati igatahes. Oleks Narva Trans sellise omavärava löönud nagu Coates oleks veel kuidagi aru saanud... ja no muidugi pärast viigiväravat ei suudetudki toibuda.
      FC Flora

      Kommentaar


        Järjekordne kodumäng perse keeratud. Olime paremad aga saime taha. Tüüpiline. Tegelt mängiti hästi ju. Kõige rohkem meeldis noor Jack Robinson, temast on ikka korralik konkurent Josele sirgumas.

        PS! Anti 4 lisaminutit, 3.35 juures vilistas lõppenuks. Kujutate nüüd ette, kui see Manu mängul oleks juhtunud??? Punanina oleks end ikka surnuks vihastanud

        Kommentaar


          Algselt postitas RedMike Vaata postitust
          Järjekordne kodumäng perse keeratud. Olime paremad aga saime taha. Tüüpiline. Tegelt mängiti hästi ju. Kõige rohkem meeldis noor Jack Robinson, temast on ikka korralik konkurent Josele sirgumas.

          PS! Anti 4 lisaminutit, 3.35 juures vilistas lõppenuks. Kujutate nüüd ette, kui see Manu mängul oleks juhtunud??? Punanina oleks end ikka surnuks vihastanud
          Ega need 25 sekki midagi muutnud ei oleks. Lisaajal püsis pall enamjaolt Udinese käes. Me tegime kolm amatöörliku viga, mida ei tohiks Eesti liigaski profisats endale lubada ja kõik karistati ära.
          FC Flora

          Kommentaar


            Ma ise mõtlesin ka, et kuidas nii ruttu ära lõpetati? Oli ju lisaminutitelgi viivitusi jnejne...
            Kui mängust rääkida siis Borini oli tubli, väravat ei löönud aga tegi oma liikumistega teistele ruumi jne(Shelvey värav ntx) ning Suarez on kunn.
            Minule kui fännile oli ka halenaljakas vaadata kuidas Shelvey kindla Suareze värava joone pealt puhtaks lõi. Kahju Kahju
            Kotid sappa ja magama, prosta vsjoo tak.
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Uskumatu pask, makaronid ei väärind ühtki punkti siit, aga me suudame imeda nagu tolmuimejast neid väravaid sisse. Esiteks ajab tohutult närvi, et kui mäng on põhimõtteliselt kotis (vähemalt mängu pildi järgi) hakatakse veeretama seda palli nagu enam polekski vaja; siis kui omale mitu tükki ära lüüakse, võib jälle mängima hakata. Okei ei vedand lõpus mõne võimalusega meil, aga pigem oli siis juba liiga hilja. Teisalt peab see treenerikamp seal kaitsega midagi tõsiselt ette võtma, sest mul tundub et neid õpetatakse vaid kindla meelega söötma, aga päris kaitsmine oleks nagu täiesti unarusse jäetud; selline tunne et tuleks ruttu Steve Clarke tagasi kutsuda (palju me väravaid hooaja algusega eri võistlustes oleme võrreldes mängudega sakkind võib keegi arvutada kui tahab)
              Tohutu pettumus.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                Järjekordne kodumäng perse keeratud. Olime paremad aga saime taha. Tüüpiline. Tegelt mängiti hästi ju. Kõige rohkem meeldis noor Jack Robinson, temast on ikka korralik konkurent Josele sirgumas.

                PS! Anti 4 lisaminutit, 3.35 juures vilistas lõppenuks. Kujutate nüüd ette, kui see Manu mängul oleks juhtunud??? Punanina oleks end ikka surnuks vihastanud
                Ja see 4 vist peaks olema minimum of added time. Aga mäng kaotati juba varem. Ikkagi ebastabiilsust tooks esile. Vahepeal tehakse keskväljal 100 yhepuutesöötu, siis tuleb mingi puujalg kaitse ja lööb pika palli auti. No see Borini.... Suarez tegi 20 min 5 korda rohkem asju ära, kui see 70ga.
                Ma nyyd ei tea, kui tugeva koosseisuga see Udinese oli muidugi, et ma ei oska võrrelda, vist päris tugeva ja isegi nende vastu oli ju mäng ilusti kontrolli all ja siis lollid eksimused ja kõik käest mängitud 2 minutiga. Õnneks Euroopa liiga ei koti väga kedagi. Tähtis on Premieris vigu mitte teha(ntx nagu City vastu), hakkaks punte ka rohkem tulema.

                Kommentaar


                  Realiseerimine ülikehva, 16 lööki raamide vahele ja 2 sisse !! Udinese 5 ja 3 sisse ja 2 löögi puhul Reina tegi imetõrje. Ohjahh, oli vaja see Carroll ära anda...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Õnneks Euroopa liiga ei koti väga kedagi.
                    Sahin näiteks arvab teisiti, loodetavasti ka mõned teised.

                    A mängust - sellise molutamise peale mis 1p lõpus toimus võis oodata, et 1 lüüakse varsti tagasi, et see toimus aga 2p alguses 30 sekiga, siis olid poistel kuulid kiirelt koos ja edasi läks nagu läks.
                    Meeldis, et Suarez oli taas väga hea ja loodetavasti pani nii mõnegi suu mõneks ajaks lukku.
                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Ja kas mulle ainukesena tundus, et Shelvey väravatähistus imiteeris two-footed täklingut ehk manku vastu punase kaardi olukorda?
                      indeed



                      statistikaaa http://www.whoscored.com/Matches/667...erpool-Udinese

                      (sellisel tasemel) numbrid ei võida mängu - keskendumine ja hingestatus võidavad.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Jah, Luis tuli sisse ja hakkas kohe mõnusalt vaeva nägema, et midagi tulest välja tuua. Kõvasti töötas keskväljale tagasi ja võitis palle ja rünnakuteravusest ei pea rääkimagi + jälle üks imeline standardist värav (Stevie vist meelerahus laseb tal nüüd neid lüüa). Siinkohal ei saaks Boriniga võrrelda ja poisile näpuga näidata, sest enamus aega, kui ta platsil oli, ei jõudnud see pall pea üldse temani ja kui jõudis oli ainus ründaja korralikult lukku surutud. Samas oli ta oma liikumistega väga tubli, üritas võimalusi tekitada ja palli võita ning tundus, et jooksis täiesti tühjaks kuni välja võeti. Üks jooks jäi vist Johnsonil paremast äärest täiesti märkamata, kus oleks esimesel poolajal lihtsa sööduga tolle üks-ühele saand sättida.
                        Aa ja see viga teisel poolajal Downingu vastu; no mida kuradit, kas siis Euro liigas on mingi piirini rägbi võtted lubatud? Kuigi polnud kaugeltki viimane mees, siis punane peaks sellise nõdrameelsuse eest kohe vilkuma. Äkki gifimeister aitab.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          see kallistamise teema on mingi uudistoode vist - paari nädala jooksul on seda päris mitmes mängus kasutatud.
                          kole näeb välja, kuid võttes arvesse seda, et jalgadesse ei sõideta (mis on tavaline käitumine), siis las kallistavad... võib olla hakatakse taolisele käitumisele tähelepanu pöörama ka karistusalas, mis on nagu suurem probleem. I think.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kaitse kohe sugugi ei toimi meil. Võimalik, et alles õpitakse uut mänguskeemi, aga nukraks teeb. Mängupildil pole ju viga, aga auhind võidu näol jääb saamata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Johnsonil seekord jalg värises ikka sajaga. Väga paljud palliga jooksud, puuted ja tõmbamised lõppesid pallikaotusega. Üks Udinese värav mu mäletamist mööda sai alguse konkreetselt tema kehvast puutest

                              Teistel ilmselt ka, aga tema mängust jäi see eriti silma (kuna tavaliselt on ta minu silmis üsna pädev)

                              Kommentaar


                                11 mängu ja 20 sisse lastud väravat. Reinal 9 mängu järjest, kus ta pole suutnud seljatagust puhtana hoida. Kaitse imeb.

                                PS. Tore on teada, et nüüdsest võib meie vastu ka rägbi võtteid kasutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X