320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Karikas, karikas - ilus muidugi võita. Aga et ma \'pooli esmakordselt pärast 25. maid platsil nägin, huvitas mind üldine pilt. Noh - on head ja on halba. Pall liigub päris toredasti, aga tõesti raske tundub olevat see rünnakute lõpule viimine meil. Ega ju esimese 80 minuti jooksul vast rohkem polnud kui üks-kaks lööki raamide vahele. Sellise pallivaldamise juures!
    Cisse tõesti lõpuks päästis olukorra - müts maha.

    Positiivset: lisaks Cissele meeldis mulle Luis Garcia aktiivne mäng - lõi ta palju üle ja mööda, aga vähemalt mängis end vabaks. Sissoko tundub pagana andekas vend olevat, temast justkui õhkuks klassi. Põnev poiss. Hyypiä-Carragher mängisid kaitses peaaegu veatult ja Hamann muidugi oma pikkade söötudega tegi ära selle, mis muidu Stevie ülesanne. Sinama polnud äärel eriti efektiivne, kuid taas: ta vähemalt üritas teravusi luua.

    Negatiivset: Josemi mängimine \'poolis ja eriti veel sellise mängu algkoosseisus on mulle mõistatus. Ta sai kuidagimoodi ründavas rollis hakkama, aga kaitsvas oli täielik null. Hullem kui null. Finnan lükati poolkaitsesse ja oli seal paras pettumus. Nagu ka teise ääre Zenden. Omakorda Riise kaitsvasse rolli ei kõlba ja seda oli ka näha. Uskumatu öelda, aga ootan pikisilmi Traore naasmist kaitseliini.
    Reina mulle ka ei meeldinud, tööd oli tal vähe ja mis oli vaja teha, tegi kobamisi. Carvalho värav ka suuresti tema viga. Alonso oli kuidagi õnnetuvõitu kah - ühes olukorras oleks ta väärinud kollast ehk isegi punast kaarti. Kaitset avada ta ei suutnud ja tundus kuidagi väsinud olemisga.
    Morientesest ei tahaks üldse rääkida. See mees tuleks Oweni teelt minema saata, ei keegi teine.

    Kolmas Superkarikas siis rändab Anfieldile. Tore.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas mcnamara
      Uskumatu öelda, aga ootan pikisilmi Traore naasmist kaitseliini.
      WORD !

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        nuh kobaga tuli ikka aga mis vend see morientes seal on üldse?milleks????nähtamatu ``superründaja``

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Rahunege! Rahunege!

          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Homme hommikul maabub Owen Liverpooli, kus kohtub sealse juhtkonna ja peatreeneriga ning pärastlõunal külastab St. James\' Parki, kohtudes sealsete tegelastega.
            Ei saa nüüd aru. On mul õigus, et Liverpool on Oweni eest välja käima 8 miljonit ja Newcastle 16? Või Liverpool siiski nõus oma hinda kõrgendama?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas mjkk
              Ei saa nüüd aru. On mul õigus, et Liverpool on Oweni eest välja käima 8 miljonit ja Newcastle 16? Või Liverpool siiski nõus oma hinda kõrgendama?
              Sul on õigus. Aga Owen ei soovi eriti Newcastle\'is mängida, kui siis üksnes laenulepinguga. Liverpooli fännile on järgmised 72 tundi päris põnevad.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Mine jah saba jalgevahel tagasi kust tulid, kinda haletsusväärne minuarust. Minge pöördesse nüüd kõik pooli fännid, mul suva
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas daywalker


                  Mine jah saba jalgevahel tagasi kust tulid, kinda haletsusväärne minuarust. Minge pöördesse nüüd kõik pooli fännid, mul suva
                  Sinu arvamus on meile kõigile suva.

                  Come on Michael do Ian Rush for us!
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Mnjah, kutid, Owen ei saanud täna pingile...
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas realmadridfan


                      Mnjah, kutid, Owen ei saanud täna pingile...


                      Loomulikult ei saanud ta pingile kuna paris kindel on,et ta madridis see hooaeg ei mangi.Miks teda siis sinna pingile panna eriti veel kui teised rundajad terved.
                      Madrid hakkab nuud Liverpooli pommima tanu toonile ja kui liverpool oma pakkumist ei tosta siis ma pakun,et Madrid ei muu ka kuna mujalt saaks 16.
                      Mina pakun,et liverpool rohkem ei maksa ja Madrid laenab oweni tooni kuna ta muud lepingut ei taha solmida tooniga ja siis madrid loodab,et Owen on jaanuaris nous ka pariselt tooni siirduma.Poleks ime kui ta kuni jaanuarini laenul oleks ja siis muudaks oma meelt.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        No mina selles enne päris kindel ei olnud. Aga nüüd...Kahju muidugi iseenesest, aga ta väärib paremat. Nagu Morientesegagi oli...
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Owen ja Owen...kuhu aga jääb treeneri paljurõhutatud RW ??? Aknad varsti kinni ja kui ostu ei tule, siis peame seda veidrat vangerdamist sel äärel veel palju nägema.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas -Marko-


                            Owen ja Owen...kuhu aga jääb treeneri paljurõhutatud RW ??? Aknad varsti kinni ja kui ostu ei tule, siis peame seda veidrat vangerdamist sel äärel veel palju nägema.

                            Ega siin pole midagi Oweni tulek lahendab ka RW probleemi kuna siis hakkab Liverpool
                            4-2-4 mangima

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Owen mängis Realis paar mängu RW kohal.
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                postitus ühest newcastle\'i foorumist:
                                From what I can gather in other forums, it seems like we do stand a pretty good chance for signing MO. Rumours out there are saying that Real Madrid is using \"arm twisting\" tactics to get Michael to sign for us if Liverpool can\'t come up with a decent enough offer. Some Liverpool fans (with their connections) are now saying that Real Madrid is perfectly capable of getting Owen to leave on their terms, by refusing to include MO into their list of eligible players, thereby preventing MO from playing any La Liga games for them(a method applied to several players who wanted to leave in the past) And bcuz this is the WC year, MO would do whatever he can to prevent that situation from happening. So, if Liverpool doesn\'t come out with an offer that matches ours and MO refuses to sign for us, then he\'ll be relegated to the reserve squad in Real.

                                These are just rumours that I picked up from other forums, and even though, the source claims to coming from a reliable avenue, I do not know how true they are. But I got to say they sound pretty credible. But if MO is coming to us under those circumstances, then I rather we sign someone else with that kinda money.
                                oleks see vaid nii.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X