Lehekülg 1102, kokku 2148 EsimeneEsimene ... 10260210021052109210981099110011011102110311041105110611121152120216022102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 22 021 kuni 22 040, kokku 42951

Teema: Liverpool FC

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Kohtunikul oli vist tõesti natuke sitt päev, päris jõuliselt lasi mängida.
    Vaatasin see hooaeg esimest korda Pooli mängu. Mis need Henderson ja Smith on koguaeg nii sitad?
    Sterling tundus päris asjalik vend olevat.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Vaatasin see hooaeg esimest korda Pooli mängu. Mis need Henderson ja Smith on koguaeg nii sitad?
    Etoo neutraliseeris Hendersoni kohe mängu alguses ära, aga küllap on Hendo väsinud ka, tema kanda on ju Stevie G roll jäänud. Smith tegi täna lausa debüüdi (vist), ma isegi ei tea, mis selle poisi eesnimi on, aga kohe kaen perra.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Hulli mäng on juba kolmapäeval, õnneks peaks Gerrard siis naasema ja mingi täitsa arvestatava rivistuse annab kokku klopsida küll, kuid pingilt pole küll ühtegi käiku võtta, peale Mosese . Pärast selliseid võõrsilmänge ja Hulli eilset lammutust Fulhami vastu ei tule kindlasti lihtne mäng.

e: Rodgers: Sakho hamstring. Allen had an injection pre-match on his adductor, pain returned

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Eto viga Hendersoni vastu oleks pidanud küll vähemalt kirsikollane kui mitte helepunane olema.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Pange sellest Etoo kirsipunasest liikuvat pilti. Magasin selle olukorra maha.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Hendersonil oli juba ennem mängu knock ja Rodgersi sõnul oli ta 70% fit (nagu ka Allen). Lisaks muidugi andis Etoo ka oma panuse.

més que un club Kasutaja dontastik avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Pange sellest Etoo kirsipunasest liikuvat pilti. Magasin selle olukorra maha.

Mourinho: "Eto'o foul on Suarez? Eto'o only touched Suarez. He suddenly falls down like someone shot him down. Definite yellow for Suarez."

// Hendersoni olukorrast miskipärast pole veel gifikest tehtud

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

See polnud ju olukord, mille eest Eto´o punase pidanuks saama. Punase koht oli Hendersonile tehtud vea eest.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Rändom pilt netist, kirjavigadega:

Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

See on küll jama kui Gerrard nüüd enneaegselt naasma peab. Ma loodan, et sellist viga siiski ei tehta. Alleni asendajat tõesti pole, aga siis tuleb meeskond platsil lihtsalt teistmoodi üles ehitada. Kõige mõistlikum oleks ilmselt siiski Mosest kasutada, see mees on vähemalt minevikus Premieri klassi näidanud. Henderson (kui on terve), tuleb veidi ründavast rollist tagasi tõmmata.
    Ma ei tea, kas Cissokho on mänguvõimeline, aga äärekaitsesse vast siiski enne tema kui Kolo. Kelly on ka variant. Johnson peab vaid vasakule minema.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Metropool nr. 10
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Käib närvi, et "Suurte" vastu ei julgeta ? lihtsalt ei jõuta ? kaitses aktiivsemalt võidelda. Tulge rahulikult meie kasti palliga, siis vaatame, äkki keegi suudab löögile ette jääda ! Füüsiliselt tselsi üle ka muidugi... mäng võeti ikkagi jõuga ära. Etol viskab mingit Balotelli geeni vahel , polnud vaja üldse Suarezele sisse minna, see oli penalti vast. Tank oleks võinud palli risti surada ja terveks jääda :S Hakkavad need raamid jälle närvidele käima. Smith visati jube lampi üle parda, aga ei ujunud raibe. Rapsib küll, aga pole veel ujuma õppinud lihtsalt. Esinelikuga võõrsil vähemalt mängitud. Mis edasi? Kolo tuleks platsile kuskile panna minuarust, tal on alati kõvasti tuhhi ja Pooli eest pole veel lollusi ka minuarust teinud. Johnson on muidugi kole viimased mängud. Pole korralike äärekaitsjaid krt... Flannot ja Enriquet tahaks hirmsasti.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
    polnud vaja üldse Suarezele sisse minna, see oli penalti vast.
    Erapooletuna on minu arvamus, et see pigem ei olnud penalti.

Metropool nr. 10
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Asi muidugi nii hull polnud, et 100 % pennal, aga poleks Suarez õhku hüppanud ja niisama kukkunud, siis oleks ilmselt ka vile kõlanud. Aga huvitav liigutus sinises vanameistri poolt ikkagi.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zip Vaata postitust
    Rodgersilt küllaltki naiivne vahetus Smithsi sisse toomise näol, ei olnud tema aeg ja koht, eriti veel arvestades seda, et pingilt oli võtta Alberto kes on poolkaitsja. Smiths ju teadupärast positsioonilt vasakkaitsja.
    Täiesti arusaamatu vahetus oli see. Selline tunne, et BR üritas Albertole mingit õppetundi anda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Täiesti arusaamatu vahetus oli see. Selline tunne, et BR üritas Albertole mingit õppetundi anda.
    Teine versioon, et tahtis omanikele näidata, et mehi on vaja osta.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Ma näen Webbi otsuses seda loogikat, et pall oli olukorrast koos Azpilicuetaga juba lahkunud. Ja ega Suareze ülidramaatiline hüpe ka talle just plusspunkti juurde ei andnud hoolimata sellest, et puude seal ju tõesti oli. Üldiselt ütleks, et esimese minuti olukorra eest kaardita jätmine andis märksa rohkem kohtuniku eksimuse mõõdu välja kui see siin.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ma näen Webbi otsuses seda loogikat, et pall oli olukorrast koos Azpilicuetaga juba lahkunud. Ja ega Suareze ülidramaatiline hüpe ka talle just plusspunkti juurde ei andnud hoolimata sellest, et puude seal ju tõesti oli. Üldiselt ütleks, et esimese minuti olukorra eest kaardita jätmine andis märksa rohkem kohtuniku eksimuse mõõdu välja kui see siin.
    ma näen sellist loogikat et Webb ei julge suuri otsuseid teha. Pigem jätab pennu ja punase andmata, siis nagu tunduks et polegi nii hull vile.

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    See pani mõtlema, et kas on üldse kunagi antud penaltit kui mäng on juba kastist väga kaugel, aga keegi suudab ikka vea teha kellelegi seal?
    Ehk oleks õigem anda vabalöök?

Metropool nr. 10
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    See pani mõtlema, et kas on üldse kunagi antud penaltit kui mäng on juba kastist väga kaugel, aga keegi suudab ikka vea teha kellelegi seal?
    Ehk oleks õigem anda vabalöök?
    Noh, praegusel juhul oli tegemist ikkagi võitlusega palli pärast. Tõsi Aspi sai juba minekut... aga Etoo võttis selgelt Suareze maha ja võttis võimaluse palli pärast edasi võidelda. Mis puudutab esimese minuti punast, siis Webb kogenud kohtunikuna ei hakanud kohe mängu ära rikkuma, kuhu kollane jäi seda ei tea jah?

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
    Noh, praegusel juhul oli tegemist ikkagi võitlusega palli pärast. Tõsi Aspi sai juba minekut... aga Etoo võttis selgelt Suareze maha ja võttis võimaluse palli pärast edasi võidelda. Mis puudutab esimese minuti punast, siis Webb kogenud kohtunikuna ei hakanud kohe mängu ära rikkuma, kuhu kollane jäi seda ei tea jah?
    Ei pidanud silmas just tänast momenti.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud