320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
    Tõesti tundub nii, et peab veri voolama, et midagi ette võetaks. See lõhkumine muutus päris koledaks kohati. Raheemi peatamiseks läks kord vaja kolm korda hakkida ning jalgu kodaratesse lükata. Noored talendid ju lihtsalt lõhutakse ära niimoodi...
    Vot selle vastu ma ei vaidle,et Stoke omad ikka lõhkusid mõnuga.Samas teisel poolajal tundus,et kohtunik ehmus ära selle vastaste stiili peale ja ei julgenud eriti enam vilet andma. Oleks seal olnud mõni kohtunik Eesti Meistriliigast,siis oleks Stoke mängijad lihtsalt otsa saanud! Aga sel tänasel kiilakal ikka kiilus lõpuks korralikult kinni!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      üleüldse korjasid vastased 7 v 8 kollast. .
      Tulistad puusalt?

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kivipallurlus on hea, sukeldumine paha Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kivipallurlus on hea, sukeldumine paha Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.
            Lisaks siis veel:
            "I haven't see it, but if Peter's got away with it then brilliant," Pulis after Peter Crouch twice handballed on the way to scoring against Manchester City a week ago.

            Kommentaar


              Nojah eks see bänn tuleb varem või hiljem. Nägin ainult teist poolaega ja selle põhjal on mees hulleminigi daivinud kui eile. Samas peab ta oma laksu jälle kätte saama - ega muidu ei õpi.
              Kokkuvõttes on väga tuttav tunne 'pooli vaadates. Mehed võivad vahetuda, aga võimetus kaitseliinist läbi mängida jääb. Head võimalused saadetakse raamidest väljapoole või siis posti. Andke, kurat, ükskord normaalset ründajat.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                Tulistad puusalt?
                Okei, my bad 6 oli. Meil 0.

                Kommentaar


                  Ega, kui võita ei taheta siis pole vajagi. Üritused olid sellised poolkõvad, mängutempo mitte just kõige kiirem ja Stokele see sobis. Wisdomit peab kiitma ja Sahin oli rabe. Reinale tuleb medal anda, et ühtegi palli sisse ei imenud. Jonjost tundsin puudust!
                  Kohtunik võiks taas silmakliinikust läbi astuda. Huthile nõuan karistust ebasportliku käitumise eest!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                    Tõesti tundub nii, et peab veri voolama, et midagi ette võetaks. See lõhkumine muutus päris koledaks kohati. Raheemi peatamiseks läks kord vaja kolm korda hakkida ning jalgu kodaratesse lükata. Noored talendid ju lihtsalt lõhutakse ära niimoodi...
                    Eriti haige oli olukord, kus Raheemi oli vasturünnakule tormamas ja vastane ta korralikult maha niitis ja siis läks kohe kätt pakkuma püsti tõstmiseks. Raheem ei andnud kätt (õigesti tegi) ja tollel oli kohe kõvasti paukumist, et "milline ülbus". Imege karu t*ra ausalt! Sa lähed 17a lõhkuma ja on veel jultumust roppusi ja möla teele saata kui enda arust suure "fake sõbrameheliku I'm sorry" käe ulatasid pärast ilmselget meelega sissesõitmist. Up yours !

                    Kohtunik - silmakirjalik kukk !

                    Kommentaar


                      Ahh mis te Stoke vastu ikka tahate, vaadake selle pundi statistikat. 7 mängu 6 löödud ja 5 sisselastud väravat. Lähevad mänge tapma lihstat, hoiame taga 0 ja äkki ise kobistame. Vastik punt. Pange iga Stoke mäng panus alla 2.5 värava ja 30st 20-25 lähevad pihta.

                      Kommentaar


                        0.6 väravat Stoke mängues.

                        Kommentaar


                          kui ma oleksin BR, siis ma tahaksin sel aastal üle nädala Stoke'iga mängida - nad oskavad väljaku kitsaks teha ning hingavad igal võimalusel kuklasse. Parimat vastast meeskonna arendamiseks PLis praegu pole. West ja Sunderland on selles võtmes lebomad vastased.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            kui ma oleksin BR, siis ma tahaksin sel aastal üle nädala Stoke'iga mängida - nad oskavad väljaku kitsaks teha ning hingavad igal võimalusel kuklasse. Parimat vastast meeskonna lõhkumiseks PLis praegu pole. West ja Sunderland on selles võtmes lebomad vastased.
                            fixed it.

                            Kommentaar


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Eks ta üks veidike naeruväärne daiv oli, jäi veidike hiljaks selle kukkumisega...

                                Meenutab kusjuures ühte Rooney kunagist daivi blackburni vastu, kus samuti puude oli, aga kukkumine tuli liiga hilja veits.

                                Rooney dives and doesn't get the penalty; minutes later he makes a hotheaded lunge and receives a yellow card (should have been a red card). Pay attention at...



                                Mängust ka - Kahju, et BR stiivit välja ei võtnud. Oleks Suso keskele lükanud (mis on tema naturaalne positsioon) ja inglise messi oleks ka platsile saanud. Stiivi oli ikka väga liimist lahti, samas Suso mängis selgelt väga hästi. Noorte ning statistika üle hea meel, nüüd oleks vaja väravaid lüüa. Oh god, please bring us a striker in january!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X