320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    said ju aru küll. suarez on süüdi, et ta enda kohtunike poolse "kaitsmise" nii raskeks teeb. eks emb-kumb milaano klubi teeb mingi hetk pakkumise ja siis on tsutsufrei.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Ei saa aru. Kohtunikud peaksid mitte eksima. Divemise eest kollane ja vea eest viga.

      Kommentaar


        Tahan 8elda, seda et Stoke m2ngus konstantselt peksti kossi k6igile ja kohtunikud ei teinud midagi. No shit et siis tulevad dive m6tted p2he.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          said ju aru küll. suarez on süüdi, et ta enda kohtunike poolse "kaitsmise" nii raskeks teeb. eks emb-kumb milaano klubi teeb mingi hetk pakkumise ja siis on tsutsufrei.
          Suarez kuskile minema küll ei hakka. Kuu aega tagasi kirjutas uuele, veelgi pikemale lepingule alla.

          Kommentaar


            lasteaias käidi vahepeal pilti tegemas
            Ma olen vist vahepeal midagi maha magand, aga kas Doni solvus ja läks ära?

            sealt Suareze mitte-dive vidjost tuli jälle meelde see kus ta seal Norwichi vastu mängus karistusalas mingi ilge võtte ohvriks langes, no kuidas kurat seda ka ära ei vilistata..
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              lasteaias käidi vahepeal pilti tegemas
              Ma olen vist vahepeal midagi maha magand, aga kas Doni solvus ja läks ära?

              sealt Suareze mitte-dive vidjost tuli jälle meelde see kus ta seal Norwichi vastu mängus karistusalas mingi ilge võtte ohvriks langes, no kuidas kurat seda ka ära ei vilistata..
              Norwichi mängija lõi Suarezt küünarnukiga näkku, tõukas selga ja pärast Suareze kukkumist hakkas talle simuleerimise kollast kaarti nõudma. Kohtuniku käitumine tolles olukorras oli nii halb, et ajas lausa naerma.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Tahan 8elda, seda et Stoke m2ngus konstantselt peksti kossi k6igile ja kohtunikud ei teinud midagi. No shit et siis tulevad dive m6tted p2he.
                mängu ei näinud, aga su sõna selle peale (et peksti).
                daivida, et vastastele potentsiaalselt kätte maksta/tagasi teha, võttes risk, et läheb nii nagu (päriselt) läks ja süvendada iseenda vitupea-kuvandit? jah, kõlab küll nagu keskmise (lõuna-ameerika) jalgpalluri mõtlemine. lisaks - seda enam hakatakse talle kossi sõitma, sest kohe kui ta reaalse põhjusega pikali on, ütleb vastane kohtunikule, et till daivib jälle ja let it be.
                lõppeks:täpselt samasugune nõiaring nagu evra-keiss. väike luisa peab ise sellest välja hüppama elik enda jaburused ära lõpetama, mitte "ma ei teind midagi/mul pohhui kui mulle daiver öeldakse" mantrat edasi paugutama. natuke veel ja tehakse tema peal veel üks näidispoomine.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  ple nüüd kusagilt välja lugenud, et ta oleks öelnud, et ta pole sukeldunud (enda teguviisi õigustanud). Pigem jääb mulje, et LS on saanud konkreetsed juhised - mängi jalgpalli ja kui keegi midagi küsib, siis nii vastadki (minu töö on mängida), et pole pärast millest kinni hakata (või noh, nagu selgub - ikka on?).

                  iga mõistusega inimene näeb, et mees püüab järjest enam jalul püsida = ärge mölisege ja aidake inimesel kasvada, mitte ärge tehke tema elu raskemaks ning kui ta korduval kaasa-aitamisel libastubki - õu jee kais, vi kata get redi for bukak-ke-keee.... ja Tony Pulis peaks eriline transvestiit olema kui ta ei kasutaks ära vägistamise võimalust.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    mängu ei näinud, aga su sõna selle peale (et peksti).
                    daivida, et vastastele potentsiaalselt kätte maksta/tagasi teha, võttes risk, et läheb nii nagu (päriselt) läks ja süvendada iseenda vitupea-kuvandit? jah, kõlab küll nagu keskmise (lõuna-ameerika) jalgpalluri mõtlemine. lisaks - seda enam hakatakse talle kossi sõitma, sest kohe kui ta reaalse põhjusega pikali on, ütleb vastane kohtunikule, et till daivib jälle ja let it be.
                    lõppeks:täpselt samasugune nõiaring nagu evra-keiss. väike luisa peab ise sellest välja hüppama elik enda jaburused ära lõpetama, mitte "ma ei teind midagi/mul pohhui kui mulle daiver öeldakse" mantrat edasi paugutama. natuke veel ja tehakse tema peal veel üks näidispoomine.
                    Näita mulle tänapäevast ründajat kes meeskonna abistamise nimel võimaluse korral kergelt ei kuku. Seda teevad ka ManU Youngid ja Rooneyd, muidugi mitte nii ülepingutatult, aga siiski. On see siis parem? Ei ole ju, ikka samasugune sukeldumine. See pidev nõiajaht Suarezele on tõsiselt ära tüütamas, nagu kohe otsitakse kedagi, keda süüdistada (jah, võite oma always the victims lauluga pihta hakata). Suarez pole kaugeltki mitte esimene ja kindlasti mitte viimane mängija kes tihti kergelt kukub, aga ometigi on tema alati selle kõige suurema luubi all. Suarez on ju kerge sihtmärk, välismaalane, nõme rassist ja vastik diver. Briti meedia ksenofoobilisus mõjutab suuresti ka jalgpalli. Terry on samuti väidetavalt rõve rassist aga kui palju meedia sellele tähelepanu pööras? Isegi karistus oli kaks korda lühem (vabanduseks oli see, et tema oli rassistlikut väljendit vaid korra kasutanud, aga mis vahet sel on?). Sukeldumises ju samuti kergem välismaalasi süüdistada, et nemad rikuvad ilusat Inglise mängu ja nemad tõid siia sukeldumise, olgugi, et Briti mängijad on samasuured sukeldujad. Bale, Young, Rooney, Gerrard... Sellest, kui hästi Suarez end viimases kahes mängus ülal on pidanud, ei räägi keegi. Üks brain-fart Stoke'i mängus ja kõik on jälle tõrvikutega ukse taga. Samal ajal kui kõik jälle Suarezega mölisevad, pääseb Huth kes tahtlikult Suareze peale tallus, täiesti puhtalt. Tekkis veel küsimus, et miks võeti see nädal luubi alla just Suareze dive, miks mitte Bale'i oma kelle sukeldumine oli mitu korda hullem?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Terry on samuti väidetavalt rõve rassist aga kui palju meedia sellele tähelepanu pööras?
                      Teemasse ei hakka jaurama, aga kui sa tsiteeritud jupi kohta just eepilist researchi ei teinud, siis ära oleta. Teinekord on ikka parajalt lol siin erinevates teemades lugeda, kuivõrd meedia just nende mehi kiusab.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Teemasse ei hakka jaurama, aga kui sa tsiteeritud jupi kohta just eepilist researchi ei teinud, siis ära oleta. Teinekord on ikka parajalt lol siin erinevates teemades lugeda, kuivõrd meedia just nende mehi kiusab.
                        No kuule, Briti meediaväljaannete spordiuudiseid jälgisin ikka küll ja sellest ei teinud meedia ikka pooltki nii suurt mulli kui Suareze omast. ManU - Liverpool mängule mis oli esimene pärast Suareze bänni pandi kohe nii suur kell külge, et anna olla. Juba Terry lühem bänn näitab Briti mängijate eelistamist. Kui FA tahaks rassismile tõelist pitserit peale panna, oleks Terry sama pika mängukeelu saanud. Rassismi puhul ei tohiks ju vahet olla, mitu korda sa rassistlikut väljendit kasutad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          No kuule, Briti meediaväljaannete spordiuudiseid jälgisin ikka küll ja sellest ei teinud meedia ikka pooltki nii suurt mulli kui Suareze omast. ManU - Liverpool mängule mis oli esimene pärast Suareze bänni pandi kohe nii suur kell külge, et anna olla. Juba Terry lühem bänn näitab Briti mängijate eelistamist. Kui FA tahaks rassismile tõelist pitserit peale panna, oleks Terry sama pika mängukeelu saanud. Rassismi puhul ei tohiks ju vahet olla, mitu korda sa rassistlikut väljendit kasutad.
                          Üldiselt kirjutasin kaks korda mingi pika jutu maha ja kustutasin sama targalt. Ei viitsi vaielda, see avaks niiiii palju erinevaid suundi ja ei viiks ikkagi kuhugi. Kokkuvõttes JT koha pealt ei nõustu, muus osas nõustun ja omalt poolt lisaks veel, et FA on munn ja kui mängijad ise ennast säärastesse olukordadesse ei topiks, oleks kõigil lihtsam

                          Carry on.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            zip ot: Terry ja tema meeskond käitusid teadlikumalt, oskuslikumalt + emmi pikkust ple nüüd vaja mõõta.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Suarez on syydi, et kohtunikud eksivad .
                              Sense has just been made.
                              Krt Suarez on syydi, et ta iga puute peale kõhuli viskab. Kohtunike tase ei kannata üldse kommenteerimist. Õllekõhtudega vanamehed longivad seal Premieris.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Jätke naljad. Meeskonna toetamine ei tähenda, et peab iga idiooti seal meeskonnas toetama.
                                Täpselt !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X