320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul on ammu ilu-une aeg peal, aga kurat sellega.
    olen täiesti nõus, et briti meediale meeldib vinti mõnele välkamehele kõvemini atsurri keerata kui kohalikele ning ka alaliit on kohati kari debiilikuid. roo kaamerasse "fuck" ütlemine - 2-3mängu, enam ei mäletagi. jt neegriteema - 4 mängu. suareze neegriteema - 8mängu. ashley saatis fa väga avalikult sputnikusse - 0 mängu, sest ta vabandas nii ilusti. neid fa-idiootsuse näiteid on tajooba ja me kõik teame neid.
    mis ma öelda tahtsin/tahan on see, et keegi targem inimene võiks sellele koopaoravale veits juhiseid anda, stiilis: briti meedia on väga varmas ükskõik keda ristile tõmbama ning suarez enda MMi teoga ja ka ajaxis korda saadetud arulagedustega oli juba saarele saabudes paljude meelest täis vänt. evra juhtum, eelkõige selle (kasvõi pr-mõttes) ebaõnnestunud lahendamine tõmbas poisile ikka mitu spotlighti peale ning praegune tegevus ei ole kaugeltki selline, mis neid vähemaks võtaks. ma ei viitsi ka lugeda, kuidas tal justkui kogu aeg mingi häda on, daivis siin või ei saand viga vilistatud seal jne ning selle kõige lõppemise ootuses ma loodangi, et ta võtab enda jalge alla tänamatu tee olemaks mitmeid mänge väga tubli: daivi-, mölisemiste- ja draamavaba. jah, see on jabur ja kohati palju tahetud ajal, mil kõik ülejäänud murul aeledes kohtunikku m'i saadavad, aga teised ei ole suareze olukorras - põhjendatult või mitte, see ei koti kedagi enam ammu.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Kas ma olen ainuke kellel on pohhui Briti meedia või Manu fännide arvamusest.

      To Stok, mingi suvalisi idioote ei toetagi. Joe Cole või Henderson võivad esimese rongiga nahhui tõmmata .

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Kas ma olen ainuke kellel on pohhui Briti meedia või Manu fännide arvamusest. .
        Muu maailm võtab enda teadmised, info Britney'lt.

        manageri sõnul on varsti Jose Enrique't väljakule oodata.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Miks sa arvad, et mingi manku fänni arvamus siin kedagi kottib?
          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Kas ma olen ainuke kellel on pohhui Briti meedia või Manu fännide arvamusest.
          kapten Argument.
          teiseks: kas või kuidas suarezt ümbritsev tiimi mõjutab võib ainult oletada. sellest vast ikka pohhui pole.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Suarez lööb meil väravaid, teised võtku lihtsalt munad pihku ja hakkaku ka mängima.

            Tegelikult on ju mängupilt päris hea olnud, okei Stoke vastu 0-0. Kui nüüd järgmist 3-4 mängu ei võideta siis võib hakkata jamast rääkima. Ja see kes ootab, et me liiga võidaksime see aasta on otseloomulikult dellusional.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Kui nüüd järgmist 3-4 mängu ei võideta siis võib hakkata jamast rääkima.
              ma olen nõus enda avatari väljavahetamise peale panustama, et järgmisest 4-st mängust kolme võitu ei võeta.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                ma olen nõus enda avatari väljavahetamise peale panustama, et järgmisest 4-st mängust kolme võitu ei võeta.
                Ja kui võidavad paned manku avatari omale?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  ma olen nõus enda avatari väljavahetamise peale panustama, et järgmisest 4-st mängust kolme võitu ei võeta.
                  Reading, Everton, Newcastle ja Chelsea...suht karm küll...hea kui 3p saab nendest

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    ma olen nõus enda avatari väljavahetamise peale panustama, et järgmisest 4-st mängust kolme võitu ei võeta.
                    Ähh,mis te jaurate,kõik 4 võetakse ära!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Ja kui võidavad paned manku avatari omale?
                      yeah! screw 'em!

                      meanwhile in Urugay - kohalik jalgpalliliit saatis FIFA-le kaebuse Jim Boyce'i (FIFA Vice President) LSi sõnavõtu osas.
                      Raiped aga kirjutasid selle mingis imelikus keeles, kuid sisu eeldamiseks ei pea Harry Potter olema. Tuleb siis oodata autentset tõlget, sest Google Translate'i väga ei usalda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        U21-s viibival Borinil diagnoositi murtud luu paremas jalas...

                        ei no FFS...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                          U21-s viibival Borinil diagnoositi murtud luu paremas jalas...

                          ei no FFS...
                          oi blinn, jaanuar jääb aina kaugemale
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Eks noored hakka veel rohkem mängu saama euroopas ja karikas. Kahju on Fabiost. Aga up step Adam Morgan! Või Samed Yesil!

                            Suarezel on 2 kollast mängulise bännini. Ehk saab liigas ka korra keegi noortest tipuründajana alustada

                            Kommentaar


                              kui nii edasi, siis tuleb raudpats tagasi tuua vist.või siis glenno ründesse ,tal see ju käpas.
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et tegu on lihtsalt sisse kirjutatud plot twistiga selle reality seebi jaoks.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X