320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fuck that!palju parem uudis on see ,et Danny P. on hoopis võimalust saamas!!!loodetavasti on poiss selleks valmis.
    mc jünger.Anus Äärits.

    Kommentaar


      Algselt postitas reed Vaata postitust
      kui nii edasi, siis tuleb raudpats tagasi tuua vist.või siis glenno ründesse ,tal see ju käpas.
      Raudpatsi vist niisama tagasi tuua ikkagi ei saa. Ei usu et recall võimalus laenus sees. Või vähemalt IMO üldiselt ei ole, kui laenajal on võimalus laenu lõppedes mängija välja osta. Võin ka eksida.

      Pff, niigi BR usaldab noori, usun et saab veel rohkem Yesili ja Morganit näha.

      Kommentaar


        AC saab jaanuaris tagasi tuua. http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19458601
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar




          e:Charlton Athletic +250k
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Liverpool FC podcasts, videos and writing through the eyes of match-going supporters. The Anfield Wrap talks honestly and passionately about every LFC game in the Premier League, Champions League and more.


            Igaljuhul meeldib mulle see mõte rohkem, kui uuele staadionile kolimine.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              http://www.theanfieldwrap.com/2012/1...pected-monday/

              Igaljuhul meeldib mulle see mõte rohkem, kui uuele staadionile kolimine.

              FSG näidaku nüüd kohooneseid. Ei tea muidugi kas tõesti saadi see võimatuna näinud luba, või leiti mingi sootuks teine lahendus laiendada.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Staadionilaiendus on prioriteet, aga rahastus, ajakava ja võimalik reaalne tulemus on endiselt kõik lahtised. Ja jäävad niikauaks kui planeeringud pole paigas. Nii et midagi eriti uut või huvitavat me täna teada ei saanud.
                Borini lugu on hapu. Võimalik, et ta lähebki ajalukku kui veel üks küsitava väärtusega hange. Seda juhul kui jaanuaris õnnestub lõpuks ometi rünnakut täiendada. Lähinädalad saavad keerulised olema, palju verinoort jõudu platsil.
                Sterling olla U21 eest mängides fantastiline olnud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Staadionilaiendus on prioriteet, aga rahastus, ajakava ja võimalik reaalne tulemus on endiselt kõik lahtised.
                  Lugesin hommikul intekat Ayrega ja selline tugev poliitiline korrektsus vastustes jäi läbi kumama. Sisu ei olnud ja jutt oli väga ümmargune. Seega jah, oodata ja loota.

                  Borinit ma nüüd küll nii kiiresti maha ei mataks.

                  Siit ei ole veel läbi käinud, et Sammy Lee on Boltoni ajutine juhendaja seniks kuni vallandatud Coyle'le asendaja leitakse.

                  Kommentaar


                    Ja olemas!!!!!!!!!
                    31.10.2012 vs Swansea saan esimest korda nautida koos foorumlase K-punktiga mängu otse Liverpooli legendaarselt fännitribüünilt nimega The Kop! Varasemalt on kogemus küljetribüünilt esireast eelmine sügis vs ManU, too mäng millest kerkis Suareze skandaal.
                    Lisaks õnnestub ka vaatama minna Liverpool-Newcastle seega vähem kui nädala jooksul kaks Liverpooli mängu Anfieldilt ära vaadata.. Ei jõua enam ära oodata seda reisi
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Ja olemas!!!!!!!!!
                      31.10.2012 vs Swansea saan esimest korda nautida koos foorumlase K-punktiga mängu otse Liverpooli legendaarselt fännitribüünilt nimega The Kop! Varasemalt on kogemus küljetribüünilt esireast eelmine sügis vs ManU, too mäng millest kerkis Suareze skandaal.
                      Lisaks õnnestub ka vaatama minna Liverpool-Newcastle seega vähem kui nädala jooksul kaks Liverpooli mängu Anfieldilt ära vaadata.. Ei jõua enam ära oodata seda reisi
                      Kopilt lausa, vau! Head elamust, isegi kobin see nv Readingu vastu kohapeale J
                      Ei hakka küsimagi mis ussiemmi läbi neid mankude vastu pileteid said.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Kopilt lausa, vau! Head elamust, isegi kobin see nv Readingu vastu kohapeale J
                        Ei hakka küsimagi mis ussiemmi läbi neid mankude vastu pileteid said.
                        Need piletid tulid tõesti läbi ussiemmi aga elamus see eest möödunud aastal oli mega kuigi peale mängu oli üsna suur pettumus arvestades tulemust ja võimalusi. See aasta loodaks kahte võitu näha aga eks ole näha.
                        Mõnusat elamust sullegi, esmakordne kogemus on lihtsalt võimas. Eelmine aasta alguses vaatasin mängu sõnaotseses mõttes suu lahti. Varem sellist elamust all ei olnud ja siis järsku Gerrardid ja asjad lippavad paari meetri kaugusel ja 45 000 inimest möllab ümberringi..Ja veel peale Gerrardi kolli olid kõik ihukarvad püsti ja uskuda ei suutnud kuhu ma sattunud olen
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Spain - France: Pepe Reina got a muscle injury during half-time warming up, he'll have further tests in liverpool tomorrow.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Kus on Doni?!

                            Kommentaar


                              Reina vigastus oleks muidugi veel kirss tordil. Jaanuaris tuleb teha suurem osturalli, siis jääme ilma ka Assaidist kes läheb Aafrika karikale Marokot esindama.

                              Kommentaar


                                Mis osturalli? Kui saab odavalt mõne hea noore, siis tasub võtta. Puudu on ehk ainult ründajast, aga samas ma ei näe kui saakski kusagilt mingi 30+ mehe. Kes suudab ära lüüa, siis kui jätkusuutlik see plaan oleks.

                                2. väravavaht võiks meil ju natuke parem olla, aga eks Jones saab ka hakkama vast .

                                Tiitleid me ju see aasta nagunii ei võida. Kui tulebki ime läbi mõni karikas tahaks, et see läheks ikka noorte osavuse arvele. .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X