320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      ManCity üle tehti noorte hulgas kena duubel. Kui U21 võitis Pacheco ja Morgani väravatest 3:1, siis U18 alistas helesinised 2:0. Kiita saab eelkõige Jordan Ibe.
      Daamide teine Superliiga hooaeg oli aga sama lootusetu kui eelmine. 14 mängust 1 võit ja 2 viiki ning kindel viimane koht. Naiskonda ootavad taas ees suured muutused.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Woy nüüd natuke huvi üles näidand Raheemi vastu. Loodaks, et ikka nii vara ei hakata rindelt rindele väntsutama.

        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Daamide teine Superliiga hooaeg oli aga sama lootusetu kui eelmine. 14 mängust 1 võit ja 2 viiki ning kindel viimane koht. Naiskonda ootavad taas ees suured muutused.
        Daamedel juba ka lasti kümme mängijat lahti.

        Mängult kohapealt sai siis hea bänterielamuse osaliseks, täpselt vastasnurk oli hoopside oma. Pea esimene laul mis üles võeti, oli "We sacked your manager". Mida mäng edasi, seda rohkem vilet ja daivimis źeste lendas, kui Luis kasvõi korra palli puutus, millest arenes vastastikkune töötlemine. Lõpuks tuli statalt teadaanne, et Readingu rong jääb ära, mispeale terve Anfield ühe suure-pika rõõmuhõiske tegi asi lahendatud.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          veits huumorit ka Woy Waheemi huvist.
          In this top secret audio recording we can reveal the trouble that England manager Roy Hodgson had in trying to call up Liverpool's teenage sensation Raheem S...

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

            RAWKist.

            Kommentaar


              ERR väidab, et ründajamure meil peagi lahendatud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Meie täiuslikust satsist ongi puudu üks soomlane. Hurraa!

                Kommentaar


                  Vaadates eile Spartaki-Benfica mängu, siis seal oli paar huvitavat noort säga. Venelaste poolelt näiteks grusiin Jano Ananidze (20). Tegelikult tahtsin aga rääkida, et sain taaskord kinnitust, et meil oleks vaja Oscar Cardozo't (või siis temasugust mängijat, kes aga ei maksaks monopoly-raha ja ei võtaks LSilt maailmalõpu kuulutamist ära), kes on tehniline, liikuv, pikk, jõuline ja sündinud tapja.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Pikad ründajad pole just kõige tehnilisemad tavaliselt.
                    Pikk ja jõuline.. Carroll ?

                    Kommentaar


                      ei ainult Torrest tahaks
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Carrollil läheb veel mõni aasta aega, ennem kui jalgade ja kõrvade vahel hakkab (või noh, peaks hakkama) info vajaliku kiirusega liikuma. Iseenesest on ta täitsa pädev, kuid arenguruumi on ja selleks on vaja mänge.
                        Tavaliselt pannakse pikemad vennad väravasse või nad valivad mõne teise spordiala.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          kui hankida pügatud muru, siis võiks tal enamus nendest kriteeriumitest olla täidetud.
                          pikkus on ka muidugi suhteline mõiste (eksju naised), sest kõik oleneb kuidas seda kasutada, kuid selline 185+ võiks meil meeskonnas olla, muidu kipub eesliin liialt madalaks jääma. See (pikkuse lisamine) pole küll täna prioriteet, lihtsalt Cardozot silmates tekkis tahtmine.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            ERR väidab, et ründajamure meil peagi lahendatud.
                            Kui Pohjanpalo ka saada, siis on noorte ründajatega päris vägev seis ju. Yesil, kes on 18 ja on löönud erinevate saksa noortekoondiste eest 32 mängus 31 väravat, Hodzic, 17, kelle täpse statistikaga ma päris kursis pole, aga kes ka umbes sama tempoga neid väravaid noortekoondises lööb ja Pohjanpalo, kelle statistika on artiklis ära toodud. Lisaks võib veel ära mainida Morgani, Ngoo ja Sinclairi. Pole paha.

                            Kommentaar


                              Kohutav on tegelt mõelda, kui palju neid häid mehi on ära läinud viimastel aastatel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Kohutav on tegelt mõelda, kui palju neid häid mehi on ära läinud viimastel aastatel.
                                Xabi Alonso ja Mascherano?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X