320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan ka, et Arbeload, Torresed, Kuytid ja hunnik väiksemaid kuid korralikke tegelasi ei olnud eriti mittekeegid mõned aastad tagasi, kui top4s olite.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Hyypia ja Kuyt lahkusid vanuse pärast, paratamatus. Ma võin küll eksida, kuid kas Arbeloa nii põhitiimi materjal oli toona. Selles suhtes, et Finnan oli ju mõni aeg meil ees seal. Muidugi võin valetada ka Kuid siiski, allakäik hakkas ju peale Alonso ja Maschi lahkumist. Mulle meeldis Insua, kahju, et ta ära läks.

      E. Kuid peab nõustuma jah, kvaliteetne tiim oli kunagi. Ehk toob Rodgers need ajad tagasi.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        tundub, et täna jooksevad algrivistuses väljakule Gerrard, Agger ja Suarez - http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...uropa-Cup.html

        nunuh.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          tundub, et täna jooksevad algrivistuses väljakule Gerrard, Agger ja Suarez - http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...uropa-Cup.html

          nunuh.
          Mis teha. Et Euroopas veel kevadel jätkata, on kindlasti vaja tänane mäng võita. Ja vastased pole papist poisid.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Mulle väga Suareze riskimine euroopas ei meeldi. Kui midagi peaks juhtuma, siis olulisemateks liigamängudeks pole mingit asendust võtta. Aggerile ja eriti Gerrardile on pingilt kedagi varuks võtta küll, aga ründeliini osas.... jah.

            Kommentaar


              Gerrard ründesse!

              Kommentaar


                LS on meie ainus terve põhimeeskonna ründaja hetkel. Et ses suhtes iga kord kui ta mängib riskime me sellega, et järgmine mäng oleme 0 ründajaga eks. Las tormab, kui jaksab ka pühapäeval ringi uhada. Aga nagu Mcn ütleb, täna peame võitma.

                Kommentaar


                  LSil on korralik japside mootor. Tuli ta ju ka viimasele liigamängule maailma kõige ebameeldivamast kohast La Paz'ist ning särtsu jagus. Tema mängitamist ma ei karda - ptüi-ptüi-ptüi.

                  Agger ja Gerrard aga võiksid puhata. Mitte et neil mingi eriline tamp peal oleks, vaid võiks lihtsalt teistele võimaluse, kogemuse anda ning säästaks neid mõnest rumalast vigastusest.
                  Coates'il on Eto'o näol motivatsioon olemas - pole ta meid üheski n.ö. suures mängus, tugeva/nimeka vastase vastu alt vedanud. Pigem sellised lihtsad olukorrad, mängud on tema jaoks katsumus.
                  Gerrardi asemel võime aga kasutada päris mitut erinevat isendit, alustades Shelvey'st.

                  Ja tegelikult teeb mind murelikuks hoopis pidev rahaga mängimine. Varsti on toss väljas ning selleta kaob meil suur osa teravusest ründes. Assaidil läheb veel füüsilise mänguga kohanemiseks aega.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    LS on meie ainus terve põhimeeskonna ründaja hetkel. Et ses suhtes iga kord kui ta mängib riskime me sellega, et järgmine mäng oleme 0 ründajaga eks. Las tormab, kui jaksab ka pühapäeval ringi uhada.
                    Jah, see on tõsi. Kindlasti pole võimalik teda igas mängus kasutada. Aga jah täna ma riskiksin ja siis võidu korral saaks ta kahe nädala pärast Venemaale sõites koju jätta. Liigakarikas võiks ta pingile jääda ja ehk ka kodus Young Boysi vastu (päris vaba päeva siiski ei annaks, vahetuses tuleks hoida).
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kaldun arvama, et ilmselt ta täna 90 minti ei pela ka. Evertoni mäng peab ju natukenegi treeneri meeles mõlkuma.

                      Kommentaar


                        Pigem oleks jah vaja Steviet derby jaoks hoida, siis on ta alati lammutand. Aga mis teha, lapsed võivad young boyside vastu mängida, aga Anzhi sööks nad ära. Kodus ju kah.
                        Ning nagu arvata, Reina ka sellest kohtumisest eemal.

                        respekt
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Eile oli mul muuseas ex-poolide bongamise õhtu. Kõigepealt Jovanovic ja pärast Babel ning Poulsen. Oh neid armsaid mälestusi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            11: Jones, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Gerrard, Sahin, Shelvey, Assaidi, Downing, Suarez.
                            7: Gulacsi, Carragher, Allen, Henderson, Suso, Sterling, Yesil

                            Allen pingil - huvitav... kes tema koha üle võtab - SG?
                            Sterling siis pingil, good.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mis selle laulu täpne nimi on, mida enne meeste väljakule tulemist fännid laulsid ?

                              e: Mis muu kui You'll never walk alone vist. Tobe küsimus.

                              Kommentaar


                                Poolaeg.
                                Täitsa ükskõik, kas see mäng võidetakse või kaotatakse. Ikka on hea meel, sest Liverpoolil on Assaidi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X