320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parim asi siiski mängu juures oli Assaidi palli mahavõtmine Gerrardi söödust.. sick kui ilus.

    Kommentaar


      Meie vv Jones jäi kiitmata - ei tea kui närvis ta sisemiselt neis mängudes on, aga tegutsemine küll väga kaine ja kärme olnud.

      Top of the group vahelduseks.

      Kommentaar


        Hambutu esimene poolaeg, hästi mängitud teine poolaeg. Suareze asemele oleks võinud Yesili tuua, kasvõi kohe pärast väravat, sest Suarezel midagi eriti välja ei tulnud. Gerrard ega Shelvey ka ei meeldinud. Assaidi oli super, nagu ka Wisdom. Aggeri olukorrast võiks .gif ilmuda küll. Minu lemmikmoment oli vist ikkagi see, kui Sterling Samba vastu õhuvõitluse võitis ja ohtliku olukorra suutis tekitada.

        Kommentaar


          Kui juba lemmadest rääkida, siis minule meeldis Shamil Lakhiyalov'i palvus väljaku ääres - mingi korralik % pealtvaatajatest nagunii arvas, et nüüd tuleb mingi pommivööga vend väljakule.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kui juba lemmadest rääkida, siis minule meeldis Shamil Lakhiyalov'i palvus väljaku ääres - mingi korralik % pealtvaatajatest nagunii arvasid, et nüüd tuleb mingi pommivööga vend väljakule.
            ootasin ka, et kohtunik kontrollib venna üle, et ega särgi alla halvaa pakke ei ole peidetud.
            How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

            Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

            Kommentaar



              Agger täies hiilguses.

              Ega siin midagi juurde polegi lisada, mis juba räägitud.
              Kohtunik oli vägagi rahuldav.
              Ja nüüd pühapäeval kaaslinnlased kotti!

              Kommentaar


                Tüüpiline tänapäeva 'pool. Palju sebimist ja ehitamist, aga enamasti kaovad mõte ja pall karistusala joonel. Kahju lausa Sterlingist ja Assaidist, kes teevad tubli töö ära, aga kastis pole sööta kellelegi.
                Kaitset tahaksin samas kiita. Anzhi oli päris ohtlik, aga suudeti seekord prohmakad ära hoida ja värav püsis puhtana. Ehk ei tookski Reinat kohe esimesel võimalusel tagasi?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Seda Aggeri trikki oodanuks rohkem muidu ühelt teiselt vennalt. Huvitav, et spetsialistid lihtlabaseid reegleid ei tunne... või Agger lihtsalt kalastas, et võib olla kohtunikud ei näe korralikult olukorda või on lihtsalt meeltesegaduses?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Tüüpiline tänapäeva 'pool. Palju sebimist ja ehitamist, aga enamasti kaovad mõte ja pall karistusala joonel. Kahju lausa Sterlingist ja Assaidist, kes teevad tubli töö ära, aga kastis pole sööta kellelegi.
                    Antud vastase, passiivsuse, söödupraagi ja tempo juures olin ma väga positiivselt üllatunud, et esimesel poolajal mängiti ennast 3-4 korral täiesti vabalt vastaste karistusalas löögile. Väga hea tulemus just Liverpooli kohta.
                    Eile hoidsime tempot madalal, sest kartsime vastaste kontrarünnakuid ja pühapäeval on ka siiski mäng. Sellest tulenevalt ka passiivsem ründetegevus, liikumine n.ö. alumiste mängijate poolt.

                    Kui võrrelda Assaidit ja Sterlingut, siis viimane nendest on konkreetsem ning keha valitsemine on parem (vana karu Zhirkov pandi kehamängus paika). Assaidi jooksis aga tihti ummikusse ja tekitas enesele tarbetult tööd juurde ning kui vastane keha pani, siis võttis tuikuma. Sterling muide kaalub vähem.
                    Igaks petteks mainin ära, et muidu oli Assaidi väga tubli, lihtsalt paar silmatorkavat nüanssi, mis saavad kindlasti varsti paremad olema.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Nädalavahetusel läheb siiski väga raskeks. Osadel meestel jääb väsimus jalgadesse. Everton ei laia kogemata nii kõrgel tabelis ning kogu meie pallivaldamise oskuse juures, tuleb väravavõimalusi ja ohtlikke lööke ikka päris raskelt. Viigiga ka ei tahaks leppida, sest tabeliseisu parandamise juures ei anna see just suurt midagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Nädalavahetusel läheb siiski väga raskeks. Osadel meestel jääb väsimus jalgadesse. Everton ei laia kogemata nii kõrgel tabelis ning kogu meie pallivaldamise oskuse juures, tuleb väravavõimalusi ja ohtlikke lööke ikka päris raskelt. Viigiga ka ei tahaks leppida, sest tabeliseisu parandamise juures ei anna see just suurt midagi.
                        Keegi teab, kuidas selle Pienaariga lood, kes viimati kaks kollast ja punase sai? Ikka mängukeelu all pühapäeval?
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Jah. Ja Fellaini peaks ka vigastust ravima.

                          Assaidi vs Anži
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Keegi teab, kuidas selle Pienaariga lood, kes viimati kaks kollast ja punase sai? Ikka mängukeelu all pühapäeval?
                            14 tuhat postitust siin foorumis ja sa ei tea, et kui punane siis igal juhul jätab 1 mängu vahele? Jah, Pienaar ei mängi Liverpooli vastu. 3 nov saab mängida jälle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              14 tuhat postitust siin foorumis ja sa ei tea, et kui punane siis igal juhul jätab 1 mängu vahele? Jah, Pienaar ei mängi Liverpooli vastu. 3 nov saab mängida jälle.
                              Muidugi on siin küsimuste esitamine keelatud. Ikka kukub keegi targutama. Aitäh, sain juba varem vastuse, mida ootasin.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Meil on plaanis minna Liverpooli, seal plaanime olla 31. oktoobrist - 5. novembrini, kuid autojuht, kellega me pidime Riia lennukile minema, ei saa kahjuks tulla. Niisiis, meil on üle piletid Swansea ja Newcastle´i mängudele. Hotell Liverpoolis on juba bronnitud. Lennupiletid tuleks ise osta, 31. oktoober Riga-Liverpool ja 5. november Liverpool-Riga

                                Niisiis, kui sa oled huvitatud tulemast meiega Liverpooli, siis anna teada. Väga hea oleks, kui sul on olemas ka auto, millega Riiga sõita, sest muidu peame bussiga lennujaama looksuma. Auto parkimise lennujaamas ja kütuse maksaksime muidugi kõik koos, niiet selles pole probleemi.

                                Küsige täpsemat infot, kui huvitatud olete.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X