320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Segaseks jäi mis sellel Suareze väraval lõpus viga oli, et seda ära ei loetud?
    Tundus nagu oleks loetud suluseis, mida ei olnud - kuigi tegelikult oli vist Coatesi viga palli edasi lükates.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      ******, nõuan selgitusi viimase värava osas. Fucking hell, suluseisu polnud ju mitte kuskil.

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Segaseks jäi mis sellel Suareze väraval lõpus viga oli, et seda ära ei loetud?
        Ilmselt mitte keegi teine ei tea seda peale kohtuniku

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Segaseks jäi mis sellel Suareze väraval lõpus viga oli, et seda ära ei loetud?


          arvatavasti kohtuniku kättemaks värava skandaalse tähistamise
          ja vastaste tahtliku vigastamise eest
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            See hooaeg on kohtunikud super otsuseid teinud ikka.

            Kommentaar


              Tervitused lipukohtunikule.
              Muidu polnud vigagi.

              Kommentaar


                Robbed
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Uskumatu, et see värav ei lugenud. Sisuliselt Liverpool võitis matši ja edasine hooaeg on lootusrikas.
                  Enrique oli väga ebakindel, nagu ka muidu sümpaatne poiss Jones.
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Tundus nagu oleks loetud suluseis, mida ei olnud - kuigi tegelikult oli vist Coatesi viga palli edasi lükates.
                    Täpselt nii. Selge viga tehti eelnevalt. Võtke oma punased prillid peast ära! Ja see Suareze Distini peale astumine, no ma ei tea...väga kahtlane, et see meelega ei olnud.

                    Kommentaar


                      Ise-enesest täitsa korralik derby - väravad, närvid, mustad võtted (siinkohal saadaks Moyesil tervitusi).
                      Selline meistrite mäng oli meil täna - suht kehvalt pea-aegu võita on see, mida meil ongi vaja.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Täpselt nii. Selge viga tehti eelnevalt. Võtke oma punased prillid peast ära! Ja see Suareze Distini peale astumine, no ma ei tea...väga kahtlane, et see meelega ei olnud.
                        blame suarez

                        polnud see Coatesi käitumine ka eriline viga. suluseis vilistati.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Äärekohtunik ei näidanud lipuga, nagu oleks tehtud viga. Ta viitas suluseisule.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Ja see Suareze Distini peale astumine, no ma ei tea...väga kahtlane, et see meelega ei olnud.
                            Selle peale ütleks, et võta oma manku prill eest.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              R O B B E D, kustkuratseesuluseisoli ? WTF

                              Kommentaar


                                Noh üks on kindel, always the victims ulgu on siin nüüd pikalt.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X