320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärgem unustagem ka vaieldamatult parimat vasakkaitsjat Paul Konchesky't, kelle eest maksti 3-4 milli (kui mälu ei peta) ning peale anti ka kaks noort, kellest üks oli Alex Kačaniklić, kes vaikselt on hakanud ka Fulhami põhimeeskonna eest korralikke esitusi tegema ning kes oli näiteks üks olulistest mängijatest Rootsi koondise võimsas tagasitulekus Saksamaa vastu - Tuli poolajal vahetusest peale ning tegi suurepärase mängu, saades ka 4-3 väravale assisti.

    Oh well, mis tehtud see tehtud.

    Kommentaar


      Te kõlate oma meenutustega juba nagu http://www.liverpoolfc.com/ , et kui millestki muust pole kirjutada siis kirjutatakse kui huvitav ja kuulsusrikas minevik meil on. Las ta olla nüüd.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Te kõlate oma meenutustega juba nagu http://www.liverpoolfc.com/ , et kui millestki muust pole kirjutada siis kirjutatakse kui huvitav ja kuulsusrikas minevik meil on. Las ta olla nüüd.
        Minevik ehk siis pärand on oluline. Eriti oluline aegadel kui klubil kõige paremini ei lähe. Mina pean vajalikuks mineviku üle uhkust tunda ja seda ikka ja jälle meenutada.
        Ja kui on midagi, mille üle pole põhjust uhkust tunda, siis pole vaja sedagi maha vaikida. Kacaniklici ja Ince'i müümine näiteks viimastest aegadest.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Eks ta vajaks tubli tuuseldajat kõrvale. Nagu Masch oli meil kunagi. Aga ei ole klubis säärast.
          Muidugi hea oleks, kui keskväljal mõni verekoer ringi jookseks, kuid vaevalt see Sahina peas toimuvat konkreetselt muudaks. Eks ta peab ennast ise sundima (harima) tegema neid asju, mis (vist*) pole tema puhul loomupärased - ma usun, et ta teab küll enda nõrkusi ning nendega peab iseseisvalt (mõeldes) tegelema, katsetama.
          *Ma pole tema mängudega (Dortmundis) väga kursis ning võib olla oli ta seal vaimselt tugevam ja praegu on lihtsalt n.ö. käsipidur peal tollest pikast RMi juures saadud vigastusest.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Minevik ehk siis pärand on oluline. Eriti oluline aegadel kui klubil kõige paremini ei lähe. Mina pean vajalikuks mineviku üle uhkust tunda ja seda ikka ja jälle meenutada.
            Ja kui on midagi, mille üle pole põhjust uhkust tunda, siis pole vaja sedagi maha vaikida. Kacaniklici ja Ince'i müümine näiteks viimastest aegadest.
            väga nõus!!!
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              brace yourselves
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Ma küll päris täpselt ei saa sellest süsteemist aru, kuid kas Evertoniga ei peaks -2 olema? Ja kokku -5.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ma saan ka, et peaks praegu -5 olema saldo.

                  Kommentaar


                    Liverpool: Jones, Wisdom, Enrique, Agger, Skrtel, Sahin, Gerrard, Allen, Suso, Sterling, Suarez.

                    Subs: Gulacsi, Henderson, Assaidi, Carragher, Shelvey, Downing, Coates.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Njah, vaadates kaitseliini läheb päris raskeks. Ben Arfa, Cisse ja Ba Wisdomi, Enrique ja Jonesi vastu, ei kõla just kõige paremini. Johnsonit ja Reinat olnuks hädasti vaja olnud, see mäng tuleks kindlasti võita, et teistel kannul püsida. 4-3 Liverpoolile oleks igati sobiv.

                      Kommentaar


                        Algus on olnud paljulubav, kuid niikuinii tuleb viik või kaotus.

                        Kommentaar


                          Minge perse noh. Kogu poolaeg on newcastle nagu poisikesed olnud, kuid lõpus löövad värava.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Algus on olnud paljulubav, kuid niikuinii tuleb viik või kaotus.
                            Tõesti fuck off Chelsea teemasse.

                            Esimesel poolajal jälle ei suudetud piisavalt võimalusi tekitada, kast on rünnakute ajal tühi ning imeti veel poolaja lõpus üks sisse ka. Tüüpiline mäng sel hooajal. Täna sooviks siiski ka Assaidit mängimas näha. Kuigi Suso on olnud hea, siis tema ohverdaks selle vahetusega. Tuleks kiirust juurde.

                            Kommentaar


                              Suarezel pole kastis mitte kedagi abiks. Nii ei saagi väravaid lüüa.

                              Kommentaar


                                Nii frustreeriv on nii mitmeid mänge domineerida, kuid nendest mitte midagi saada. Oh god, palun too meile üks ründaja. Kui kedagi kastis ei ole, ega siis ju väravat ei löö. Newcastle üks võimalus, mehed olid kastis ja tuli kohe ka värav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X