320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    okei, magasin maha siis ...hakkasin mõtlema, et järjekordne untsu läind noorus.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Mingi seljahädaga on seni mängust eemal olnud. Kahjuks ei tea, milles too seljahäda täpsemalt seisneb ning ei saa hetkel meite meedikute peale karjuda
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Panen paar videot siiagi siis pubis toimunust enne mängu Newcastle vastu.

        Steve G ja Luisi laulukesed.


        Uskumatu elamus. Elu parim pubielamus kindlasti.



        FOAR ja YNWA!



        Selle youtube konto alt leiab veel videosi pubist.

        Üldiselt väga vinge tripp oli. Kahjuks endiselt jäi võit nägemata. Kolme mängu koha pealt olen vaatamas käinu ja saldos kaks viiki ning üks kaotus.. Ehk järgmine aasta näkkab ka selles mõttes, et näeb võidu ära.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Huntelaari'st pasundab meedia - see oleks tõesti midagi ägedat, aga rahateemasid silmas pidades siiski väga ebatõenäoline.
          Ja endiselt pasundab ning asi tundub ühe tõenäolisem. Kuna LS-il ja Huntelaaril on ka sama agent ning nad on koos mänginud siis mina arvan, et see on reaalne diil küll.
          HUNTELAAR on üks maailma parimaid lõpetajaid ning ehe näide on kui newcastlega mängus Shelvey 3 100% võimalust ära vussis. HUNTELAARiga oleks seis kindlasti teine olnud.

          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Peab ka raha korjama ning tulevikus tripi Anfieldile ära tegema.

            Homsest mängust siis nii palju, et põhimeeskond jäi koju ja Pacheco võeti ikkagi kaasa. Ju ta pileti U21 eest mängides sai. Ngoo aga jääb ka koju, sest viisaga ei saadud kõike korda.

            Liverpool squad in full: Jones, Gulacsi, Cole, Assaidi, Pacheco, Henderson, Coates, Downing, Wilson, Carragher, Suso, Shelvey, Coady, Yesil, Flanagan, Wisdom, Robinson, Morgan, Sama.

            Kommentaar


              Noo, olegem ausad. Huntelaari mõte ajab alt märjaks küll. Leian, et ei oleks paha täiendus.

              Kommentaar


                Kõlab kummaliselt, et CLis ja Bundesligas tegusid tegev meeskond enda põhiründaja keset hooaega maha müüb.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kui tal uus kontrakt mõtteis just pole, siis on jaanuar viimane võimalus natuke Klaas-Jani pealt teenida. Sedasi ta väga kummaliselt ei kõla ju?

                  Kommentaar


                    Eks see ole muidugi puhas matemaatika - kas tulusam on mees maha müüa või mängitada ja saavutada asju ning seeläbi tulu saada + fännid ei saada klubi pikalt.
                    Seni on tema lepingu osas aga kindlalt ja selgelt välja öeldud, et detsembris räägitakse sellest.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      *Nüüd sa ajad midagi sassi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mingid suvalised novembriruumorid tekitavad siin nii palju jutuainet? Uskumatu.
                        Täna võiks Morganit kasutada Yesili asemel.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ei aja. Ajaxi superstaar läks meediakellade kõlinal Reali, sealt visati Milani, sealt visati Schalkesse. Ma ei tea, miks tal Realis ja Milanis ei sobinud, aga sellist Liverpooli ka ei tahaks. Las paugutab Schalkes edasi, igati austust vääriv klubi ju.
                          See et tütarlaps ühe pano juurest, teise juurde jookseb ei tähenda, et ta pandav poleks. Ja ega need kaks vahepealset suhkruissit kehva teenust ka saanud - neil oli rohkem valikuid. Küll aga on ka minul tema suhtes teatav eelarvamus - närviline ja kuri inimene tundub olema ning FA võib rahulikult mingi aastase bänni talle väänata.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Täna võiks Morganit kasutada Yesili asemel.
                            ääh, võta üks ja viska teist. Samas keegi peab ju seal ees olema. See punt kes sinna täna läheb, saab igal juhul kõva elukooli.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Bild say Klass-Jan Huntelaar to sign new deal at Schalke within the next month. Estimated €8m wage per season.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Hender(flop)son räägib et suvel öeldi talle et võib vabalt Fulham'i jalutada, aga noormees ütles ei, mina võitlen. Oeh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X