320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärge siis unustage, et Venemaa asub palju rohkem ida pool kui Britistan. Sellest tulenevalt algab tänane mäng kell 19:00.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ärge siis unustage, et Venemaa asub palju rohkem ida pool kui Britistan. Sellest tulenevalt algab tänane mäng kell 19:00.
      Tänud, mina olingi segamini omadega juba

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ei taha mingit Huntelaari. Kuigi 29-aastane nürijalg* passiks Liverpooli imehästi.

        * see, et ta eelmisel aastal Bundesligas hästi paugutas, on juhus. Üks Reali dropout meil juba on.
        Läbi karjääri 392 mängu, 256 väravat. Koondise eest 59 mängu 34 väravat. Reali eest 20 mängu 8 väravat, ehk pmst iga teine mäng värav. See on nürijala statistika?

        Kommentaar


          The Reds team in full is: Jones, Wisdom, Carragher, Coates, Flanagan, Shelvey, Henderson, Coady, Downing, Cole, Morgan.
          Subs: Gulacsi, Wilson, Robinson, Assaidi, Pacheco, Suso, Sama.

          Mis asi see on? Puha inglaste algkooseis, kui mõni leegionär välja jätta. Noh, alati on võimalik Hispaania armaada "päästma" tuua, kui päris jamaks läheb.

          Kommentaar


            Siit võib päris kole mäng tulla..

            Kommentaar


              Tundub nii, et mingid vennad peavad ennast ribadeks jooksma ja vastaseid väsitama, et pärast värsked, kiired ja osavad jalad sisse tuua.

              Igatahes hakkas süda rinnus kiiremini pekslema tolle koosseisu peale.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Chelseaga mäng tulemas, mehed puhkavad. Henderson on täielik kumm. Läheb 1-1 väravavahiga ja lükkab siiis otse kaitse jalale palli, selleasemel, et proovida peale virutada sealt täie jõuga. Anzi on õnneks täitsa kumm sats täna.

                Kommentaar


                  No vähem kumm kui meie. Igatahes kobistasid ära.
                  Tegelt oli ikka paras munadesügamine ja seda mõlemalt poolelt.

                  Kommentaar


                    Igav. Sööt ja sööt, kuid peaaegu, et ei löödagi peale. Anzi täpselt samasugune, kuid nad lõid ära. Jones tuli selles olukorras arusaamatult väravast välja.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Kui meie omadel on selge plaan mängida peaga (mõtestatult) ning sellest tulenevalt äktsionit pole (kuna kvaliteet seda ei luba), siis Anži... ma ei saagi aru, mida nad seal teevad, sest vaevalt nad nii kehvad saavad olla, et ainult meite eskimustest plaanivad elada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Wow, küll see oli alles põnev...

                        Kommentaar


                          Selle koosseisuga arvasin, et tuleb piinlik imeng, a näe poisid tegid natuke ka au endale. Üks asi oli ka õige taktikaga läheneda, viis kaitses. Kahju sellest tobedast väravast, nüüd läheb grupis väga napikaks. Vahetusest Suso oli väga terav.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Selle koosseisuga arvasin, et tuleb piinlik imeng, a näe poisid tegid natuke ka au endale. Üks asi oli ka õige taktikaga läheneda, viis kaitses. Kahju sellest tobedast väravast, nüüd läheb grupis väga napikaks. Vahetusest Suso oli väga terav.
                            Suso oli terav aga kõige rohkem jäi temalt meelde see, kui kiirrünnakusse läks ja oli vasakul kaks ning paremal üks sööduvõimalus, et lükka sõbrale 1-1 olukorda, kuid otsustas ise tegema hakata ja kaotas palli ja rikkus ühtlasi väga hea rünnaku, kuid muidu oli tõesti terav. Täna meeldis Cole mulle, tahtmist täis, töötas kõvasti, peaaegu oleks ära ka löönud, iseenesest oli raske olukord ka ründajale see olukord, mis tal vahetult enne välja vahetamist oli, sest väravavaht oli väga lähedal juba ja end suureks teinud. Mängul polnud selle koosseisu kohta viga miskit eriti aga kripeldama jääb ikkagi.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Eks Coleil tahtmist peabki olema, sest tal selle jalkamängimis-värgiga on suht nüüd või mitte kunagi. Aga mitte ei saanud esitusega rahule jääda ja endiselt, ükskõik mis mänguminut, on selline lõust ees et kohe annab otsad. Ka Morganist oli rohkem kasu.
                              *väike kink Young Boysilt üllatuslikult ka teisel korral Udineset seljatada ja grupi saatus vägagi lahtiseks jätta.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Üldises plaanis ja väga madalate ootuste baasil said noored väga kenasti hakkama. Mis vanadesse puutub, siis Carragher suutis meelde jäävama rünnaku teha, kui Downing ja Cole kokku.
                                Lolli värava lasime sisse, aga pole hullu. Edasipääs läks nüüd muidugi loto peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X