320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suso sai vigastada tolles olukorras, kus viga ta vastu tehti?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Pigem mitte. Tundub, et SG liikus nüüd ettepoole, sest nagu näha oli, siis vähekene pikem ja osavam vend suutnuks mõne palli ohtlikuks muuta.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Täna ei tähistanud üksi

        Kommentaar


          Vahelduseks ka midagi meeldivat. Üks hooaja parimaid 45 minuteid. Suarez on lihtsalt brilliant, samuti geniaalne mäng "winger" Jose Enriquelt. Samuti näitas ka esimesel poolajal vahetusest tulnud Hendo, milleks ta võimalik on. Nii jätkata!

          Kommentaar


            Üllatav veidi, et Rodgers eelistab Enriquet äärena ja Johnsonit kaitsjana, minu jaoks oleks loogiline vastupidine asetsemine väljakul, aga igatahes juba teine mäng järjest hea esitlus temalt. Hendersonilt ka mitte paha päev.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Lõpuks ometi! Mugav võit Anfieldilt. Esimene poolaeg tundus, et tuleb jälle kinnine viik. Henderson Suso asemele oli kena lüke - võeti Wiganilt sööduruum ära.
              Suarez kümne peal juba? Hea meel, et on lõpuks skoorimisputsad üles leidnud. Muidugi tuleb vähe õnne tänada, et kollast selle täkla eest ei saanud. Ei saa aru, kas ta ei oska täklata või mis jama on? Adam oli samasugune ju. Väga clumsy.

              Ääred olid täna 5+. Enrique-Johnson vasakäär töötas suurepäraselt ning Raheem omas täiega paremat äärt. Enrique sai ka oma kauaoodatud värava. Hakkab head vormi FIFAst platsile tooma. Viimased kaks mängu on olnud mängu parima kandidaat.

              Wigan muidugi tegi kõik võimaliku, et Liverpooli frustreerida. Esimene poolaeg hoiti Suarez vaos. Teisel poolajal läks nende vastu kaks otsust ja siis tundus, et kaitse loobus Suareze peatamisest - lekkis igast otsast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Tere
                Tere.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Enrique esitused muutuvad üha kindlamateks, peab meeldima. Ja vahet pole, kas Johnson mängib paremal või vasakul, asendamatu äärekaitse on ta meil. Esitused on temal enamjaolt viis pluss. Positiivne, et ei imetud väravaid omale täna. Kas Sterling sai omale täna kaks väravasöötu? Igaljuhul hea mäng temalt, ei jäänud Suarezele alla eriti. No ja meie nr 7, teeb mis tahab. Ehk on hooaja lõpus parim väravalööja
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Vaatan tabelit.
                    Newcastlest punniga ees.
                    Spursist 2 maas
                    Arsenalist 4 maas
                    Evertonist 5 maas
                    WBAst 8 maas.

                    Evertoni hoog paistab hakkavat raugema ja WBA peab ju kunagi ära vajuma?
                    Nö. suurtest on meil mängida sügisringis veel ainult Spursiga. Et siis nüüd on see koht kus tuleb pedaal põhjas vajutada ja oma 3 punni nädalast nädalasse ära tuua. Plz god!

                    Europa League -Group A
                    v
                    Young Boys
                    Thu 22 Nov 20:05
                    Show Premier League
                    v
                    Sun 25 Nov 13:30
                    Show Premier League
                    v
                    Wed 28 Nov 19:45
                    December 2012

                    Show Premier League
                    v
                    Sat 1 Dec 15:00
                    Show Europa League -Group A
                    Udinese
                    v
                    Thu 6 Dec 18:00
                    Show Premier League
                    v
                    Sun 9 Dec 16:00
                    Show Premier League
                    v
                    Sat 15 Dec 15:00
                    Show Premier League
                    v
                    Sat 22 Dec 17:30
                    Show Premier League
                    v
                    Wed 26 Dec 19:45
                    Show Premier League
                    v
                    Sun 30 Dec 16:00
                    January 2013

                    Show Premier League
                    v
                    Wed 2 Jan 19:45

                    Kommentaar


                      kuulge Pooli fännid,ärge nüüd liiga õhku täis minge! Te võitsite kõigest Wiganit!!!!! Kui kellegile suurtele kotid taha panete,siis hakake siin hõiskama ja kui hooaja lõpus top-10nesse jõuate,vot siis olete kõva klubi!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        yeah tõsine fiesta käib meil siin!


                        Pepe teeb toda trikki meil sel hooajal (vist) teist korda(?).



                        Ohtlik mäng. Loodame, et ta enne mängu hindab ära, kas vastaste ründajad on peaga poisid või mingid robotid. Pole raske ründajal kalastada ja meid valusalt karistada.
                        Nõnda palju kui ma mängu nägin, siis Pepe söödud, väljalöögid olid täpsed ja see valmistas rõõmu, sest võib olla saame vana Pepe tagasi. Lolo.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          ja kõik olid üli õhku täis budu - kuule vahest võib meil ka hea päev olla, et võidame ja pahad saavad kah veel pähe, ei juhtu eriti enam tänapäeval.
                          Peale kõike öeldu, panin vaikselt tähele, et see Brendan on ka väikest viisi malemängur. Evertoni ja Chavski vastu tegi vahetusi ja sellega kaasnevaid formatsiooni muudatusi mis selgelt aitasid meie eesmärki läbi viia - ja ka täna. Henderson Suso vastu tundus algul natuke veider, aga siis sai selgeks, et Hendo jääks hoidjaks ja Stevie ja Allen saaks vabamalt möllata - ehk nagu postmatsis sõnastas: "We were playing two and one, and I felt that it wasn't so good for us when we didn't have the ball. Then just flip the triangle round and two players going to join in, and that seemed to work well for us."
                          Lisaks on ka tore üle pika aja punast särki näha liiga topskoorerina
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Pole raske ründajal kalastada ja meid valusalt karistada.
                            Ma ei saanud nüüd eriti aru mida see "kalastanud" tähendab. Kuid, kui väravavaht saadab sellise pettega ründaja kohvile, nagu Reina tegi, siis on suht raske temalt palli ära võtta, ilma et ta(ründaja) vea teeks.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Ma ei saanud nüüd eriti aru mida see "kalastanud" tähendab. Kuid, kui väravavaht saadab sellise pettega ründaja kohvile, nagu Reina tegi, siis on suht raske temalt palli ära võtta, ilma et ta(ründaja) vea teeks.
                              Aga vot alati ta ei lähe piimale. Tšehhi Peeter ka umbes kord aastas proovib midagi taolist (mitte nii fancylt) ja enamasti läheb õnneks, aga teinekord ikka mõni teravam vend lõikab ära ja noh, isegi kui otse ära ei karista, siis paanikat külvab ikka ja võib mingi uue olukorra korraldada.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Isegi Brad Jones julges siukest pulli teha
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X