320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eilses 3-0 NextGen võidus sai Morgan ka muidugi suurepärase sukeldumisega hakkama.

    http://www.youtube.com/watch?feature...v=ocBKNnqdenA#!

    Kommentaar


      On suur kvaliteediprobleem, kahtlemata. Sealt ka suur mure kui üks alustala (Lucas) ära kukub, väga õhuke värk. Kuid kui on palju millest lahti saada, on vaja ka targalt asendada. Sahin ja Assaidi on siiani üsnagi kaheldava väärtusega.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Mängujärgselt sai emotsiooni pealt korralikult lahmitud aga jamh..kaptenihärra on olnud terve hooaeg alla igasugust arvestust..kvaliteeti on vähevõitu ja nii on raske võita kuigi 70 minutit mängiti siiski üsna okei mäng..
        FC Flora

        Kommentaar


          Evertoni täht ja Inglise internatsionaal liitus Liverpooliga. Hakkab daamidel ehk ka vaikselt looma.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Leighton Baines, võta eeskuju!
            Õnneks Baines ei tundu olevat idioot, ehk jah....

            Kommentaar


              mcnamara linki avades käis peast 100 vinget mõtet läbi. Aga pidin pettuma...
              Mingi härra võiks eeskuju võtta küll.

              Kommentaar


                Everton pakub Naismithi ja Anichebet - sobivad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Evertoni täht ja Inglise internatsionaal liitus Liverpooliga.
                  Ära enam nii tee. Las Tallinna puhastamata tänavad teevad oma osa.

                  Kommentaar


                    Täna siis ilmselt Lucas ja Wisdom teevad oma tagasituleku. Loodan, et Sahin ka ehk alustab, et las Gerrard ja Allen puhkavad ning Downing mõelgu oma elu üle järele.

                    Nüüd on algamas hooaja tähtsaim periood, täna viik või kaotus oleks lihtsalt vastuvõetamatu ja kahjulik mu maksale.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Reina; Johnson, Skrtel, Agger, Enrique; Lucas, Allen, Gerrard; Sterling, Suarez, Shelvey.

                      Lucas alustabki! Ma loodan, et see on 4-4-2 niiet Shelvey ja Suarez tipus ning Gerrard loodetavasti äärel

                      Kommentaar


                        Pink siis ka: Jones, Carra, Wisdom, Sahin, Hendo, Downing, Suso

                        Enrique siis täna left back, loodame et pole ees jooksmisega ära harjunud ning taha auku ei jäta.

                        Kommentaar


                          Lucase alustamine on küll paras üllatus, loodetavasti ei koormata teda kohe üle. Enrique oleks võinud ikka äärel olla, annaks ründes ühe käigu juurde.

                          Kommentaar


                            Ma pakun, et tuleb 4-4-2 rombikujulise keskväljaga ja ründes on Sterling ja Suarez ning Shelvey on klassikaline 10 mitte vale 9.
                            Vähemalt mulle meeldiks nii rohkem
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Mängu paraku eriti ükski kanal ei näita. Kui keegi leiab mingi vaadatava streami võiks siia ka jagada.

                              edit: Leidsin kanali. Kellel võimalus, peaks nägema rootsi viasat spordi pealt.

                              Kommentaar


                                Ma pakun et üle viigi siit ei tule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X