320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu muhedaim moment:
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Mängu muhedaim moment:
      Teistkordselt vaadtes jäi süda uuesti seisma aga väga muhe neratus vanalt peale vilet...
      FC Flora

      Kommentaar


        Pesamunal saab täna täisealiseks, homme lööme värava ja jääme ikka Liverpooli eksju?

        Kommentaar


          Raheem olla alla kirjutanud 6 aastasele lepingule. Ootame põnevusega, et kas vastab ka tõele

          #LFC
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            The Reds team in full is: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Lucas, Allen, Gerrard, Sterling, Downing, Shelvey. Subs: Jones, Cole, Henderson, Coates, Carragher, Suso, Morgan.

            Alustame Shelveyga ründes ehk tuleb miskit head siit. Morgani võiks ka sisse tuua teisel poolajal.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              reina enrique skrtel agger johnson lucas allen gerrard downing shelvey sterling

              Isiklikult loodan, et Enrique mängiks eespool ja Downing left back. Tekiks ehk väravavõimalusi rohkem. Aga ei kujuta seda mängupilti ründefaasis ilma Suarezeta üldse ette. Eks saab näha...

              ah jaa. Õnne veel eilsele sünnipäevalapsele ja loodame, et sahistab võrku ka ikka.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  tra need kasutamata momendid hakkavad juba hulluks ajama.

                  Kommentaar


                    Johnsoni värav muidugi mega. Peale seda Sterling jättis löömata ja mõned momendid veel, mida ise sisse ei pannud. Pennal anti asja eest. Üldiselt kaitse logiseb suht koht korralikult. Aina ohtlikumaks need West Hami rünnakud läksid...eks näis mis teine poolaeg välja mõtleb Rodgers.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Ei näinud küll esimest veerandtundi, kuid see mida pärast näidati, ei avaldanud küll muljet. Ja mida kuradit Taylor. Sõidad Sterlingule jalaga kõhtu ning vangutad pead, et viga polnud.

                      E. Shelvey pole ründaja, võiks nüüd Morgani sisse tuua.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kuradi kahju, et see pooleag lõpus niimoodi perseli käis.
                        Hea, et Alleni käeluu terveks jäi, käis nagu makaron õla küljes kui see pall sealt vastu tuli.
                        Ning leian, et Cole sissetoomine oli viga, tüübil saab teise poolaja poole pealt lihtsalt aur otsa.

                        Kommentaar


                          Seda West Hami on küll raske maha murda. Nagu eelmise aasta Newcastle. Mott on pilvekaarel. Mingi persega löödud värav aitaks meid, kuid vastseid väravast eemal hoida... spooky.

                          e: võib olla nad mõtlevad, et töö on tehtud ja lasevad jala sirgu. See oleks võimalus, sest mängijatega meil väga palju vangerdada pole võimalik.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kunagi oli meil kapten, kes kastanid tulest tõi, täna paistab esimese 45 järel vastupidi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KingK Vaata postitust
                              Hea, et Alleni käeluu terveks jäi, käis nagu makaron õla küljes kui see pall sealt vastu tuli.
                              Tõsiselt räägid ? Tal ei olnud isegi natukene valus mitte.

                              Kommentaar


                                Kuskilt jäi silma, et kui oleme poolaja kaotanud, siis pole ühtegi kohtumist võitnud.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X