320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatan Real Madrid- Real Sociedadi, kus realil punane kaart ja asi põnev. Kui tundub, et peab kanalit vahetama, kuna 5 liiha sats surub Liverpooli. Normaalne.

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Seda ütle sina mulle, eelmises postituses rääkisid, nagu Mansfield oleks 'poolist igati üle.
      Ei tahaks küll siin teemas vaidlema hakata, aga ma olen üsna kindel et sul on lugemisega probleeme. Kust kohast minu postitusest lugesid välja, et Mansfield oleks 'poolist kõvasti üle? Omateada mainisin ma ainult fakti, et 'pool ei näita ilusat jalgpalli, vähemalt nendes mängudes millele mina olen sellel hooajal peale sattunud. See, et sellest mängust 'poolilt palju väravaid loota on ka üsnagi normaalne, kas sa ei arva?
      “We lost because we didn’t win”

      Kommentaar


        3 kätt on olnud poolil viimase 3 minuti sees. Hea töö Marriner

        Kommentaar


          OptaJoe @OptaJoe

          0 - The last time Liverpool kept a clean sheet in the FA Cup was in the 2008/09 3rd Round, in a 2-0 win over Preston. Vulnerable.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            3 kätt on olnud poolil viimase 3 minuti sees. Hea töö Marriner
            3 pennut mansfieldile oleks siis?

            Kommentaar


              Kole värav Luisilt, väga kole. Ründaja instinkt ja tema uhkus ei lubanud muidugi nii selget kätt tunnistada aga jah. Kahju kohtunike ebakompetentsusest.
              FC Flora

              Kommentaar


                Masendav. Mansfield oli täiesti mängus see, aga siis otsutas Marriner jätta penalti andmata ja siis selline värav.

                Klassika

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Masendav. Mansfield oli täiesti mängus see, aga siis otsutas Marriner jätta penalti andmata ja siis selline värav.
                    Alleni olukord küll penalti ei olnud.
                    Koledast väravast küll kahju veidi.
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Sellise väravaga üpris sitt tunne võita aga mis teha. Mansfield oli tubli muidugi. Nägin ainult teist poolaega aga väärisid nad vähemalt viiki. Hea meeld Sturridge värava üle ning järgmises ringis sõidame külla Oldhamile.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        ning järgmises ringis sõidame külla Oldhamile.
                        Kes te sõidate Oldhamile külla?

                        Kommentaar


                          7 minutiga värav debüütmängus - peab meeldima.

                          Kommentaar


                            Tuleb tunnistada, et teisel poolajal oli Mansfield parem meeskond. Suareze värav jätab eriti sita maitse, taaskord meedial ja teistel fännidel midagi, millest jahvatada. Oleks võinud ise mõne veel lüüa.

                            Kommentaar


                              Teisel poolajal vajuti mõnuga ära. Viik oleks vast tõesti õiglasem olnud, kuid mis teha. Alleni olukorras küll penaltit anda ei saanud või sa meintz mõtled midagi muud? Lucas jäi silma oma ebatäpsete söötude poolest.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Oeh. Mansfieldist kahju ausaltöeldes. Teisel poolajal olid nad ikka igas aspektis Liverpoolist üle. Aga võit on võit. Isegi väga sitamaigulise väravaga. Sturridge meeldis. Eriti arvestades, et pole mitu kuud mängida saanud. Loodetavasti ei alga nüüd jälle mõttetu nõiajaht Suareze üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X