320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    ...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ise andsime mängu ära. Esimene poolaeg täiesti null ja keskväli tühi, teised pallid kõik Unitedi omad. Wisdom maksis täna samamoodi kooliraha samas mängus nagu eelmine aasta Spearing. Sturridge tulekuga muutus pilt hoopis paremaks ning koostöö Suarezega meeldis. Teine poolaeg üks viga kaitses ja oligi 2:0 kaotusseis. Borini tagasitulek meeldis, sai kenasti hakkama, tegelikult võib ründes nüüd paremini toitma hakata küll. 2:2 oli tegelikult väga väga lähedal. Kiidaks Reinat paari väga hea tõrje eest. Kahju, et punkti võtta ei suutnud. Väga ebastabiilselt mängime ja imelik mõelda lausa, et top4 tegelikult kõigest 9p kaugusel kuigi üsna nullilähedane on protsent et me sinna jõuame siis suuremad optimistid seda ilmselt loodavad. Webbi vile oli täitsa soliidne. Suluseisu väravat oli ääretult raske märgata, ebaõnn, mis teha.
      FC Flora

      Kommentaar




        Kui su terav pilk näeb siin tõesti sulgu, siis olgu, äärmisel juhul on tegemist mõne cm-iga, mida mu silm ei näe. Suluseisu vaadates võetakse arvesse mängija kere, see tähendab, et näiteks ette sirutuv käsi ei ole selleks piiriks. Reaalselt on tegemist ühel joonel olemisega, inimese silm ei saa reaalselt seal mingit sulgu näha. Joonekohtunikele antud suunitlusega tuleb 50/50 olukorras jätta lipp tõstmata, see on ilmselgelt sinna alla kuuluv ja ilmselt ei kahelnudki joon, et kas seal oli sulg või mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
          http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...63918667_n.jpg

          Kui su terav pilk näeb siin tõesti sulgu, siis olgu, äärmisel juhul on tegemist mõne cm-iga, mida mu silm ei näe. Suluseisu vaadates võetakse arvesse mängija kere, see tähendab, et näiteks ette sirutuv käsi ei ole selleks piiriks. Reaalselt on tegemist ühel joonel olemisega, inimese silm ei saa reaalselt seal mingit sulgu näha. Joonekohtunikele antud suunitlusega tuleb 50/50 olukorras jätta lipp tõstmata, see on ilmselgelt sinna alla kuuluv ja ilmselt ei kahelnudki joon, et kas seal oli sulg või mitte.
          No mina selle otsuse üle ei vingu. Liverpool ei kaotanud seda mängu sellepärast täna.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
            http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...63918667_n.jpg

            Kui su terav pilk näeb siin tõesti sulgu, siis olgu, äärmisel juhul on tegemist mõne cm-iga, mida mu silm ei näe. Suluseisu vaadates võetakse arvesse mängija kere, see tähendab, et näiteks ette sirutuv käsi ei ole selleks piiriks. Reaalselt on tegemist ühel joonel olemisega, inimese silm ei saa reaalselt seal mingit sulgu näha. Joonekohtunikele antud suunitlusega tuleb 50/50 olukorras jätta lipp tõstmata, see on ilmselgelt sinna alla kuuluv ja ilmselt ei kahelnudki joon, et kas seal oli sulg või mitte.
            Selles sa eksid, et kere järgi tuleb võtta - tuleb võtta kõige muu järgi peale käe, olgu see siis varvas või pea või mis iganes. Kuid suluseisu ei näinud seal ka mina.

            Kommentaar


              Keda see enam huvitab kas oli suluseis või ei olnud, sitt kaitsmine oli see nii või teisiti. Värav on värav.

              Kommentaar


                Sturridge kokku 55 ja 45 min mänginud ja juba 2 väravat. Poleks arvanud ja kindlasti enesekindlusele ka hea.

                Kommentaar


                  Üks kehvemaid derbysid mida ma mäletan. Mitte skoori tõttu vaid atmosfäär, mängijate pingutus, "viha" jms kokku jättis soovida. Meie teadsime, et me oleme kehvemad ja scum teadis, et meist pole neile erilist vastast. Ehk tuleval aastal on pinge tagasi...

                  Esimene poolaeg tegid mõlemad meeskonnad kõik, et pall LS ei jõuaks. Mõlemad said suurepäraselt hakkama. Täielik lohakus kaitses ja 2-0 taga. Ei saa rahul olla. 3 ründajat mängu lõpus- peab rahul olema. DS tegi taas kena värava. Luges olukorda kenasti ja lõi ära. Medaleid veel kaela ei riputa, aga see poiss on mulle juba pikka aega meeldinud, et vaatame mis saab.

                  Webbil pold vaja eriti kõõrdi vaadata, sest olukord oli kontrolli all. Aitähh, et Glenile teist kollast ei andnud, aga samas ei mänginud Kagawa kah eriti palli vaid Reinat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    aga samas ei mänginud Kagawa kah eriti palli vaid Reinat.
                    Sest Wisdom lükkas ta väga konkreetselt Reinale otsa. Pigem võinuks sealt juba penalti anda, aga see jäi muidugi üleüldises segaduses tähele panemata, mis pole ka tegelikult ime ega midagi sellist, mida kohtunikule väga süüks panna.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Üks kehvemaid derbysid mida ma mäletan.
                      See ei olnud derby.

                      Kommentaar


                        north west derby

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Kõmupress on juba Sneijder'itki meiega seostanud. Selle diili vastu ju ometi midagi olla ei saaks, eriti midtable klubi jaoks nagu me oleme. :P
                          Sneijder küsivat palgaks 90000 pärast kõikide maksude tasumist. Pluss muidugi Interile makstavad miljonid. Sellise mehe ostmine oleks täiesti joecole'ilik tehing.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            http://www.tugalive.eu/p/stream-2.html

                            Kui kedagi huvitab,siis U21 madistab Southamptoni eakaaslastega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Sneijder küsivat palgaks 90000 pärast kõikide maksude tasumist. Pluss muidugi Interile makstavad miljonid. Sellise mehe ostmine oleks täiesti joecole'ilik tehing.
                              Ma ei ütle muud, kui te soovite tulemuste paranemist, siis hoidke kõik pöidlad ja varbad pihus, et see tehing tehtud saaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                                Kui kedagi huvitab,siis U21 madistab Southamptoni eakaaslastega.
                                Ohhoo, seal võib ju täna kadunud hingi näha. Danny Wilson ja Dani Pacheco, kes pole kuude kaupa põhikoosseisu lähedalgi figureerinud. Platsil ka see kunagi palju kõneldud superlootus Joao Carlos Teixeira, keda mul pole varem õnnestunud punases särgis nähagi.
                                Aga muidu on õige tuttav pilt, st Ngoo ja Adorjan kuidagi palli väravasse ei saa.
                                Samas võib muidugi imetleda ka noorte poiste võimsat autoparki ühe värava taga.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X