320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Väga tore, see oli juba Liverpooli moodi. Ründesuunaliselt raudselt hooaja parim mäng. Eriline nauding oli teise poolaja algus, mil sisuliselt elati City väljakupoolel. Uhked väravad pealekauba.
    Igati nõus, mänguliselt oli väga nauditav väljakul toimuvat näha. Sturridge näitas minuarust täna Suarez'ile uut ja vana kuidas mehi lüpsta ja ka palli oma kontrolli all hoida. Lust on sellist kergust vaadata. SG tuletas tänase kauni löögisooritusega vist kõige rohkem iseendale meelde, mis tal ikkagi sees on. Jätku!
    Väärisime võitu, aga mis sa teed, tuleb juba teist mängu järjest võtta vastu viik, mis pigem maitseb kaotusena.

    Pepe'l on taas katus sõitma hakanud sarnasel viisil, nagu oma esimestel hooaegadel.

    Kommentaar




      See enim kõneainet tekitanud olukord siin siis...

      Kommentaar


        Pepe Almunia?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kui nii, siis Wojciech Almunia kolmapäeval. Ainult Henderson ei ole Agüero

          Kommentaar



            Inglise aasta mängija.

            Inglise U21 aasta mängija.

            Kommentaar


              Torge oli küll rahvuse ning Almunia tiheda väljajooksuisu pihta ... aga siin threadis vist on iga asi peenis vs peenis ning kerge banter pole teretulnud/arusaadav nähtus?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Torge oli küll rahvuse ning Almunia tiheda väljajooksuisu pihta ... aga siin threadis vist on iga asi peenis vs peenis ning kerge banter pole teretulnud/arusaadav nähtus?
                Sa oled lihtsalt m*nn!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Torge oli küll rahvuse ning Almunia tiheda väljajooksuisu pihta ... aga siin threadis vist on iga asi peenis vs peenis ning kerge banter pole teretulnud/arusaadav nähtus?
                  Sorri aga sinu postitused on sama naljakad/banter nagu Kivi77 postitused on konstruktiivsed. Ma arvan et kõigil on kopp ees su mölast, sa ei ole naljakas, olgu see siis mis teema tahes.
                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar


                    Tegin Liverpooli teemalise pildi, tõmbasin arvutisse aga no ei oska siin otse sheerida. Albumis jälle näitab, et ei ole, kuigi on. :/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas idikas Vaata postitust
                      Inglise aasta mängija.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sturridge'i mäng City vastu:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                          Sorri aga sinu postitused on sama naljakad/banter nagu Kivi77 postitused on konstruktiivsed. Ma arvan et kõigil on kopp ees su mölast, sa ei ole naljakas, olgu see siis mis teema tahes.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Sturridge'iga küll kakelda ei tahaks. Ühe sammu pealt taoliseid litakaid panna... ? Või noh, kui peab kõvema venna välja selgitama, siis võin ju särgi seljast heita. Igatahes SG-ga parimad täna väljakul. Loodame, et reievigastus midagi tõsist pole.

                            Taaskord keegi otseselt ansamblist välja ei langenud. Rändmuusikud said rahva lõbustamisega hästi hakkama. Noodist möödamängimisi juhtub ikka. Tähtis on selgeks teha eksimus(t)e põhjused ning siis otsused langetada. Seda meie dirigent jagab.
                            Tuleb vaid uskuda, et tal on ka täpsemat infot kaitsetegevuses vajaka jääva osas, sest vastased lihtsalt vajuvad meist läbi. Ja ma ei pea silmas kontrarünnakute puhul hätta jäämist. Jäädakse väga lihtsalt hätta isegi siis, kui kaitseliinid on ilusasti sisse võetud - mõne seinasööduga lastakse endid lahti harutada.

                            Loodetavasti suudame ka kolmanda mängu järjest ilusaks teha ja boonusena lõpuks võidu võtta. Raske saab see olema, sest West Brom nõnda hingata, nagu seda City tegi, ei lase. Panevad agressiivse pressi peale ja... sülitavad, kui vaja.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Reinat ei saa küll kaitsta, kuid antud olukorras oli tegemist julmema finishinguga, kui sita kaitsetööga. üks tingis teise, aga siiski, Agüerole pole siin keegi creditit andnud.

                              Aga kaotatud punktide koha pealt ma ei saa aru, kuidas kahest viimast 4 kaotatud on? City vastu vist oldi üle, nagu highlightse vaadates ja juttu lugedes mulje jäi, mängu ise ei näinud, ja okei, Arsenali vastu ei suudetud 2-0 eduseisu hoida, aga selles mängus oli just Arsenal see meeskond, kes endale 2 sisse imes, aga ise mänguliselt üle oli.
                              et lõpuks pigem jäi Arsenal 3-st ilma, mitte Liverpool. Liverpooli seisukohast saab seda väita ainult mahavisatud 2-0 eduseisu koha pealt, ülejäänud mängupilt kaldus teisele poole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Lol sa oled nii naljakas oma piltide ja gifidega XDD
                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X