320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii et hindate HBA-d 45 miljoni naela vääriliseks?

    Kommentaar


      Ilma midagi peale maksmata võiks selle swap'i ära teha küll.

      Kommentaar


        Ei, küll aga Liverpool.

        Kommentaar


          Fabio Borini's goal for Italy U21s proved decisive as the young Italians clinched a 1-0 friendly victory over Germany.
          Vahel läheb meelest, et see mees meil tegelikult nii noor alles on.

          SG-le oli eilne sajas mäng koondise eest. Ilus ka mida meelde jätta - võita Brasse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Fabio Borini's goal for Italy U21s proved decisive as the young Italians clinched a 1-0 friendly victory over Germany.
            Vahel läheb meelest, et see mees meil tegelikult nii noor alles on.

            SG-le oli eilne sajas mäng koondise eest. Ilus ka mida meelde jätta - võita Brasse.
            Gerrardile oli see 101. mäng. Cole jaoks oli tegu 100. mänguga.

            Kommentaar


              Legend. Kummardus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Minu päev on rikutud.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Üpris noorelt peaks mainima. Kindlasti suudaks/saaks mõnes satsis veel paar aastat premmis mängida.

                  Kommentaar




                    Nagu mcn juba ennist ütles, legend. Loodetavasti jätkub mehel edukas treenerikarjäär samas klubis Eeldused on loodud, kõik räägivad, et mees mõistab jalgpalli, õpib koguaeg juurde ning tahab treeneriks saada. Loodetavasti saavad tulevased juhendatavad aru ka, mida tark Carra räägib Kahju, et liigamedal saamata jäi.

                    Carra @ 1996, kus teda kirjeldati kui tugeva löögiga kaitsjat/keskväljameest

                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    Kommentaar


                      Välk ja pauk.

                      Kommentaar


                        Kahju, üks minu lemmikuid mängijaid. Nagu juba eespool mainiti, loodan et jääb klubi juurde.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Jah, seda legendi sõna vahest pillutakse kergesti, aga selle mehe kohta pole küll muud öelda. Tuli kole ootamatult, vb sellepärast et ei kujutanud enam ette Liverpooli ilma temata. Näitab ka pühendumust selle teadaande sisu ja kuidas BR on pidevalt rõhutanud töötahet siiamaani igas trennis-mängus. Kurat, võitke see euroopa liiga tema pärast vanade aegade mälestuseks ära.

                          Mõned humoorikad ättituudi näited eelmistest aastatest:
                          Kuulas autos Talksporti, kus mingid "arukad" źurnalistid teda taga rääkisid ja otsustas helistada saatesse
                          none bigger
                          saiütle mulle millal ma pensile lähen

                          Palju räägiti kuidas tol õhtul Gerrard nägi ja tegi, aga Carra oli vähemalt sama asendamatu, kui mitte rohkem. + hea nõuanne Dudekile
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Täna on ka järgmise aasta away ja 3rd vormid netti lekkinud. Päris koledad.





                            Edit: Home kit ka, mis on õnneks päris ilus:

                            Kommentaar


                              Tunduvad liiga kahtlased, et tõsi olla.

                              Kommentaar


                                Netti lekitatakse paar koledat versiooni, et kui päris kit tuleb, et siis on selline kerge ohe ja inimesed kitiga rahul (millega nad muidu ehk poleks rahul olnud). Minu teooria muidugi, aga ma olen siiski üsna kindel, et need eelpool toodud käkerdised pole meie järgmise hooaja vormid.

                                Eelmine hooaeg ennustati sellist kolmandat vormi:
                                Aga tuli hoopis selline:

                                Ma olen muidu näinud järgmise hooaja koduvormina sellist versiooni:
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X